Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

barusha
30. říj 2008

Ahoj holky, tak já jsem těhotenstvím nabrala 13kg, po příchodu z porodnice jsem měla ještě 3kg navíc a teď, skoro 4měsíce po porodu mám o 2kg méně než před těhu 🙂 Nicméně o pevnosti bříška a pozadí by se dalo spekulovat 😅

sisstin
30. říj 2008

majkalm: MP je teda o 10let starší jak ja 😅 a někdo si myslel, že má 18-letou přítelkyni..ale 18mi už teda dlouho nikdo netipnul 😅 ještě před těhu jo..ale ted ne..ono se tím dítětem fakt změníš trošku 😅

sisstin
30. říj 2008

barusha: já mám taky o tři kg mín, než před těhu..ale myslim si, že předtim jsem vypadala líp teda 😅

alishia
30. říj 2008

a siss: to bricho ti visi kdyz stojis??? já mám pneumatiku jen kdyz si sednu, jinak celkem plochy.)

sisstin
30. říj 2008

alishia:jj..když stojim 😉 to fakt není pneu 😉 já bych ti to nejradši vyfotila 😅 prostě to je, jak máš nadpičku 😝 😅 😅 tak tam mam asi tři varhánky kůže 😢 jinak mám břicho v pohodě 😅

alishia
30. říj 2008

jak velky varhanky?.) ja bych ti taky nejradsi vyfotila, co mam za bricho.))) pak by ses treba citila lip🙂

sisstin
30. říj 2008

ali: jako zas nic strašnýho to není...ale jako do Playboye by mě už asi nevyfotili 😝 😅

alishia
30. říj 2008

tak to me taky ne.))) ale zkusim to fitko a uvidime, jestli s tim pohnu.) ale pomalu sem se uz smirila s tim ze to bricho jako pred porodem nebude. newim jak to ty celebrity delaj.

sisstin
30. říj 2008

ali: jdou pod kudlu..nebo se i v těhu hlídaj, aby nepřibraly 😉

alishia
30. říj 2008

ta kudla je asi pravdepodobnejsi....ja se umim hlidat,ale v tehu to proste nejde, kdyz chces pro sve mimi to nejlepsi, nedokazala sem se tyrat hlady....a pak ta hrozna chut na zavinace a cokoladu🙂) ja totiz normalne cokoladu nejim, mam na ni alergii, hned se mi udela ekzem a virazka na ksichte, ale v tehu sem na to vubec netrpela, ted nedavno sem si dala ctverecek cokolady, a hned sem byla osypana. takze sem si to v tehu proste uzivala a vyzrala sem si 20kg navic:///

cerstvamama
30. říj 2008

Holky, já budu optimistka a budu věřit v to cvíčo. Říkala mi i cvičitelka na kalanetice, ať vydržím, že to chce trpělivost. Moje ségra například "nadpičku" (úžasnej název) shodila. Tak budu věřit, že se to povede. My to máme se ségrou všechno hodně podobný - těhotenství, (ne)kojení atd. Jo a do fitka mě nedostanou ani párem volů, mám k tomu odpor. Nesnáším takový ty bedny namakaný, který vás pozorujou a baví se. 🙄

alishia
31. říj 2008

tak ja zas tak spatne nevypadam, aby se mnou nekdo bavil a ikdyby, je to duvod k seznameni🙂 ja bych si to libhit nenechala a nejspis je schladila nejakou poznamkou.) Ja stejne holky porad nevim co mate na mysli...ja mam proste uprosred bricha spek🙂 asi vam to vyfotim.)

sisstin
31. říj 2008

cerstvamama: já nechodim do posilky, kde jsou chlapi..ale na různý druhy aerobicu..a tam jsou jenom ženský..a některý i tlustý 😅

alishia
31. říj 2008

ty jo holky ja byla nedavno na pilates,a tam byli mnohem tlustsi holky nez ja a tem to tak slo, ja tam zadejchana jak prase a ony uplne v pohode.) nmotivovalo me to k tomu byt stejne dobra.) takze sem zvladla uplne vsechno stejne jako ony, ale pak sem se trasla jak rosol a tri dny sem byla odrovnana.)))

barusha
31. říj 2008

sisstin: tak to já teda bezpochyby. Sice nemám až tolik stií, ale celá jsem nějaká povolená. No, tak snad je ještě brzo soudit... A hlavně, za pár let budeme chtít další mimi, takže nevím, jestli to nějak šíleně řešit.

sisstin
31. říj 2008

barush: tak tři měsíce po porodu nemůžeš čekat zázraky 😉 já žadný jiný dítě už nechci...takže já jsem to z ačla řešit hned 😉

alishia
31. říj 2008

sisstin : 🙂) JAla taky nechci jine mimi🙂 ale manzel mi rika, ze za par let prijdu sama, ze chci mimi.)) teed si tukam na celo, jestli je normalni, ale kdo vi.)) nikdy nerikej nikdy. S druhym proste nepocitam, proto se chci dat do poradku. chci byt hezka maminka.

alishia
31. říj 2008

basurha: a ty cvicis???

sisstin
31. říj 2008

ali: ok..tak s druhým nepočítám 😝

alishia
31. říj 2008

siss: koukala sem na tvoje fotoalbum, a jak ses tam u toho kocarku, tak si krasne hubenoucka.) nechapu na co si stezujes.)

sisstin
31. říj 2008

ali:já netvrdim, že jsem tlustáá...ale ten břuch 😖 jako v hadrech to n ení vidět..ale v plavkách děs 😖 ale jako jsou na tom i hůř...já jsem docela spokojená..ale vždycky je co vylepšit 😅

krista
31. říj 2008

papa.milanka • 17. květen 2007 v 11:02
Ahoj holky kdo zná nějakou metodu jak zhubnout po porodu? ☹

tiki • 1d • 17. květen 2007 ve 13:39
Kojit... A nesedet doma, hned jak se dostanes trosku do formy, chodit co nejvic ven. Jedinej problem mam s brichem, to je furt dost velky, tak na nej zkousim cvicit.

kitka123 • 1d • 17. květen 2007 ve 13:51
Hodne kojit a nejist po 19. hodine 🙂

angelics • 1d • 20. květen 2007 v 11:25
po kojení se nehubne, alespoň né já, kojím už 19měsíců a nic, nijak se nepřejídám ani na sladké moc nejdem ☹

karotky • 1d • 20. květen 2007 v 15:40
Kojit,kojit,kojit a chodit s kočárkem na delší vycházky.
V porodnici jsem nechala 13kg a doma každý týden shazuji 2 kg a to jím normálně..........tak abych neměla hlad.
Teď už mám dole 19kg. 😉

lilourich • 21. květen 2007 ve 12:56
kurňa holky já kojím kojím a zase kojím 😀 a ty 4kg co mám nahoře nad svojí původní váhu ne a ne jít dolů 😀 Ještě lepší je asi sexovat sexovat sexovat .............ale na to moc neni čas 😅

tiki • 1d • 22. květen 2007 v 15:17
Nekdy mam pocit, ze vic nez pri tom kojeni shazuju, kdyz ma dcerka blbou naladu a ja ji porad houpam, to uz mi padaji ruce a mam pocit, ze ze mne za chvili nic nezbyde 😉

0401 • 1d • 23. květen 2007 v 11:59
já jsem teda při kojení taky hubla, ikdyž to bylo asi tím, že jsme měly špatnou techniku, takže jsem kojila skoro v kuse a na jídlo nebyl čas 😖
Ale co když PAPA.MILANKA nekojí? Máte nějakou radu i pro nekojící maminky?

brendi • 1d • 23. květen 2007 ve 12:13
já se taky přikláním ke kojení, v nemocnici jsem bohužel nechala jen to co malý vážil, víc ne. Ani jsem nedržela žádnou dietu a jedla normálně, dokonce v noci při kojení jsem si chodila pro čokoládu 😎 ,no ale tak za 4 měsíce jsem dala těch 17 kg dolů, a fakt si myslím že kojení má na to velký vliv

maryja • 2d • 23. květen 2007 ve 12:16
ja myslim, ze to nejde, ja po porode zchudla - v porodnici 11 kg a doma dalsie 3 kg, ale potom som nabrala 2 kg naspat a to by som este aspon 8 kg mala zchudnut... nuz a to stale len plne kojim, kazdy den chodim na 1- 2 dlhe prechadzky... Ja som chudla vzdy drasticky, ale ked som skusala cvicit, tak som nemala skoro mlieko - musela som prestat - a to som si dala len 10 minut na posilovacom stroji. No a jest tiez musim - byvam strasne hladna. Teri ma uplne vycucne, a ja jednoducho musim.

nikeske • 1d • 23. květen 2007 v 19:33
ja tiez kojenie + prechadzky + vyziva podla relacie "jste to , co jite " 😀 😀 😀
od porodu som zhodila 14 kg, zatial ... takze drzim vam palce, nech ste spokojne sami so sebou!

vladunka • 1d • 23. květen 2007 v 19:39
hmm tak je to 5 let od porodu a s váhou stále bojuji 😖 😀

nikeske • 1d • 23. květen 2007 v 19:45
holt, nie kazdy ma stastie na rychly metabolizmus ☹
ja tiez jem dost malo, a ked prestanem kojit, budem musiet este menej 😒

anngie • 1d • Dnes ve 12:14
Ahoj, zkouším obnovit téma, třeba se přidáte některá. Jsem 5 a půl měsíce po porodu a kila se mě drží a ne a ne dolu. Cvičím jak idiot téměř každý den, teď už jsem přistoupila i k úpravě jídelníčku a nežeru pečivo jen polystyrenovej chleba, nesladím, když mám chuť na sladký tak si dám BEBE Dobré ráno. Při cvičení kombinuju s L-Karnitinem pro lepší spalování tuků a nasadila jsem si chrom. Začínám docela propadat depresím. Na váhu jsem přibrala ale ubylo pár cm - za dva měsíce 7 cm v pase a 6 cm přes boky, což mi přijde dost málo. Napadá mě že mám asi dost rozhozený metabolismus. Máte některá podobnou zkušenost?

krista
31. říj 2008

wendy7 • 1d • 14. leden 2007 v 11:05
Kolik se vám podařilo přibrat a za jak dlouhou dobu jste byli zase zpátky na své váze před porodem?

musko • 1d, snž • 14. leden 2007 ve 12:39
Ahoj!
Myslim, že už sa to tu prebera, ale ja som nabrala cca 20kg, teraz má malý 16 mes a ja už mám menej ako pred otehotnením.

jess • 1d • 14. leden 2007 v 16:03
Ahoj,vážně už někde totoktéma je.Já přibrala 5kg,těch 5 jsem nechala v porodnici,a pak abych nepřišla o mlíko tak jsem těch 5kg nabrala znova,měla jsem kolem 60 s těmi kily navíc,malou sem kojila do 18měsíců a ted' po půl roce mám pouhých 49na výšku 170cm,to je tak když má člověk plno práce,tak neboj,o kila navíc postupně přijdeš 😉

balala • 15. leden 2007 v 08:59
Ahojky ja měla před těhotenstvím 62 kg a přibrala jsem 16 kg,ale teď má malý 21 měsíců a mám 60 kg, neboj to jde dolů samo.Hanka

marie_m • 1d • 15. leden 2007 v 09:33
wendy, ja pribrala hroznych cca 40 kg, z porodnice jsem prisla o 15 kg lehci (mimo 4050 kg) a ted, necely 4 mesice po porodu mam dole celkem cca 25 kg, nejak se tomu nechce dolu, cvicim, upravila sem jidelnicek, tak snad to pujde!

patricek • 1d • 15. leden 2007 ve 12:26
ahojky,ja som mala pred tehotenstvom 48kg a cez tehotenstvo som pribrala 27kg.Moj syncek ma teraz 8 mesiacov a ja vazim 58kg,velmi sa snazim zhubnut no akosi sa mi vaha zastavila.Dufam ze aspon tych 6kg este zhubnem

ijetka • 1d • 15. leden 2007 v 17:52
Ahojda, už jsem to někde psala, přibrala jsem 25 kg. Hrůza! Malýmu je teď 6 měsíců a já mám už jen 5kg! Trošku cvičím, ale šlo to samo, pár nevyspání... 🙂

kiara2 • 1d • 20. leden 2007 v 15:40
přibrala jsem 12kilo a z porodnice jsem odcházela s 1kg na víc a ted mám o 7kilo mín než před těhotenstvím!!synovi jsou ted 2,5roku

adrastie • 1d • 21. leden 2007 ve 13:10
Ahojky, přibrala jsem 12kg, domů jsem přijela jen o 5kg lehčí, malá měla 2600g a v porodnici mega porce a výborně vařili. Doma už se nestíhám moc najíst a ani není hlad, takže to jde samo, už mi zbývají jen 3kg na původní váhu a to jsme doma 14dní.

kalrca • 25. leden 2007 ve 13:42
Ahojky tak já jsem prozměnu přibrala 19kg s čím jsem nepočítala ale za 3 měsíce jsem to zhubla protože jsem měla bolesti ze zašíteho spodku a neměla jsem chut k jídlu takže žádná velká namaha s hubnutím.Ikdyž mám stejně kilo jako před porodem tak se mi postava celkem rozjela tak skusím nějáké cvičení a dijetku snad to pomuže.no uvidíme 🙂

snehurka.janinka • 25. leden 2007 v 15:12
😲 😲 😲

anavka • 25. leden 2007 v 15:46
Ahoj holky,
já jsem přibrala 13 kg, mimču je 5 měsíců a mám ještě o 5 kg míň než před těhotenstvím 🙂

nilita • 1d • 25. leden 2007 v 16:18
Ahoj holky,já před otěhotněním vážila 60kg...v těhotenství jsem nabrala 10kg,malej je 3měsíce,a pořád to mám nahoře....už nekojím...poradte,jak to mám schodit ☹ díky

protea • 1d • 25. leden 2007 v 17:59
Ahojky Nilita,
já nevím kolik měříš?Ale 60kg není moc?!?!
Aniž bych kdy držela nějaké diety, tak se mi úplně jednoduše podařilo po svatbě zhubnout asi šest kilo a víš jak?
Jedla jsem vícekrát denně hodně malinkaté porce🙂
Opravdu to funguje, nemusíš hladovět stačí jen takovýto jednoduchý způsob 😉

nilita • 1d • 26. leden 2007 v 09:29
Aohj proteo měřím 165cm,jsem malá 😒 Dělám to tak už od porodu,a pořád nic...

protea • 1d • 26. leden 2007 ve 14:03
Tak to je divné,
mne to vážně pomohlo asi jsi vyjímka bohužel.
Tak budeš muset holt začít asi cvičit,
nedá se nic dělat.
Takže máš teď 70kg?
Neboj to shodíš, ale nejlepší na shazování je prý kojení škoda že už nekojíš.

sarik33 • 3d • 29. leden 2007 ve 12:59
Ahoj holky..přispívám i já..během těhotenství jsem přibrala 19 kilo.Matějovi jsou 3 měsíce a nahoře mám stále 6 kilo.Cvičit se mi moc zatím ještě nechce,protože jsem dost utahaná...a většinu svého volného času,pohltí domácí práce nebo hraní s Matýskem.Není mi to samozřejmě jedno,ale věřím,že až za okny zavane teplý,jarní vánek..ozve se i chuť začít na sobě znovu pracovat.Kojím,tak doufám,že mi to hubnutí do svatebních šatů půjde líp.🙂)
30.6.2007...se vdávám,,,tak s tím budu muset něco dělat,abych na sebe oblékla nějaké pěkné svatební šaty.Podle mě:"chce to nějakou motivaci...pokud nechtěj ta přebytečná kila od vás pryč..a nebo se na ně společně všichni pěkně naštveme"!!!!Držím palce sobě . 🙂

patricek • 1d • 8. únor 2007 ve 12:28
ahojky holky,prosim vas ktera z vas mi poradi jak zhodit z bricha.ja som cez tehotenstvo pribrala 25kg a ostalo mi hlavne bricho uz fakt nevim jak.uz je tomu 9 mesicu co je maly na svete a ja vypadam jak ve 4.mesici.poradte prosim

andik • 1d • 8. únor 2007 ve 12:49
patricek,Zuzanko,tak já mám stejný problém jako ty. 🙂 9 měsíců po porodu,přibrala jsem také 25 kg a vypadám jak velryba 😀 podařilo se mi zhubnout asi 8 kg,ale jak píšeš,to bříško nejde pryč 😒 Už jsem dokonce byla na konzultaci u plastického chirurga a ten mi po vyšetření řekl,že to břicho se cviky ani dietou nespraví a že by mi doporučoval operaci břišní stěny.Tak jsem z toho všeljaká.Pokud je tady někdo,kdo bříško dostal do stavu před otěhotněním,ráda uvítám rady,nějak se mi totiž nechce pod nůž 😀

4a • 2d • 8. únor 2007 ve 14:23
andiku,
zhubnout vhodným stravováním a ..... cvičit břišáky. Nic jinýho nefunguje.

gedren • 1d, 27tt • 8. únor 2007 ve 14:50
Ahoj, taky mam problem s brichem - vzdycky jsem byla vyzablej hubenour, takze to, ze mi zustala asi 4 kila navrch, mi az tak nevadi, ale ten spek, ten je hroznej, vypadam taky jak ve ctvrtym mesici :( Navic mi prijde, jako by se zvetsoval :( - a to to s jidlem nijak neprehanim, naopak, jelikoz se furt potykam s nedostatkem mlika. Po porodu jsem trochu cvicila, ale ted jak jsem furt s mrnousem, tak nezvladam...

andik • 1d • 8. únor 2007 v 15:56
4a 🙂 no myslím si,že moje strava je v pořádku,co se týče cvičení,tak jen joga a někdy plavání,ale když si mě lékař prohlídnul,tak mi řekl,že tohle opravdu zhubnout nejde.Nosím stahovací kalhotky,takže se můžu díky nim normálně obléci,ale když je na sobě nemám,třeba doma,tak vypadám jak těhotná 😀 a to nejméně ve 4 měsíci. 😀 Je to fakt síla.Plánujeme v létě dovolenou u moře,ale do dvojdílných bikin si asi netroufnu.Navíc si myslím,že vytahaná kůže-té se člověk asi cviky nezbaví.

gedren 🙂 4 kila nic není,ale chápu,že když si byla vždy štíhlá,že Ti to přijde možná moc 🙂 já si někdy říkám,hlavně,že jsme v pohodě a nejsme nemocní,někdy mi to vadí více a když se na sebe mrknu do zrcadla,tak se fakt směju sama sobě 😀 to břicho je fakt šílená záležitost.

alfula • 2d • 8. únor 2007 v 16:52
já mám 2 děti a přibrala jsem asi jen 8 kg,taky jsem od přírody štíhlý typ,takže jsem to rychle shodila a když doma máte takové 2 roštandy jako mám já,tak se hubne rychle...... 😀

konarcatko • 2d • 4. březen 2007 v 11:27
Ahoj holky. Já jsem při prvním mimi přibrala 18 kilo. Porodem šlo dolů 10 a zbylých 8kilo jsem shodila absolutně bezpracně během šestinedělí-asi to byla jen samá voda 😀 Při druhém těhotenství jsem přibrala 20kilo a s těmi 10 kily, co mi zbyly po narození zlatíčka jsem se vypořádala během půl roku. Dneska má můj chlapeček 10 měsíců a nosím zpátky svoje předtěhotenské věci. Po druhém mimi se ty kilča shazujou hůř, ale doporučuju kojit, kojit a ještě jednou kojit, pak jde to ROZUMNÉ hubnutí lépe. Přeji všem maminkám moc zdravíčka a pevné nervy:_)

kristi • 1d • 4. březen 2007 v 11:32
tak ja jsem pribrala 16 kg, a zbylo mi jeste nejakych 5...ale nejak to nehrotim, vahu doma nemame. Spis se citim trosku blbe, ze se mi fakt nechce cvicit..no, snad to bude rychle dole..

0401 • 1d • 4. březen 2007 ve 12:13
Obdivuji vás maminky 🙂 moje váha je moje noční můra. V těhu jsem přibrala 13 kg a skoro všechny nechala v porodnici a jak jsem přestala kojit, začala jsem nabírat a jsem jak kulička 😒 Ale je to možná jen mou nepevnou vůlí 😕

siduska • 1d • 4. březen 2007 ve 14:37
ahojky mamci ja jsem v tehu pribrala 25 kg a ted uz skoro po roku som na svojej vaze akurat este dve kila nahore ale uz to nie je az tak zly
Nilita ja merim 168 a mam taky 60 no ted 62 kil, je to tak akurat

jita2 • 1d • 4. březen 2007 v 19:08
Já to mám jaksi všechno naopak 😠 , v těhotenství jsem přibrala necelých 6 kg, po porodu jsem měla ještě míň než před otěhotněním a teď víc jak půl roku po porodu, jsem přibrala 7 kilo, páč se asi na té mateřské dost nehýbu a je to šílené, tak s tím bojuju ä začínám něco dělat 😠 😉

alokin • 2d • 4. březen 2007 v 19:16
Ahoj aj ja som pribrala v tehotenstve 20 kg takže pri porode som vážila 85 kg. 12kg ostalo hneď v porodnici,ale ten zbytok mi trvalo zhodiť približne rok než som sa dostala na svoju povodnú váhu. Dnes mám o 2 kg menej,ale nakoľko som znovu tehotná tak už dopredu mám obavy ztoho ako budem zase vypadať. 🙂

nilita • 1d • 5. březen 2007 v 17:36
Siduska a jak si to dala dolů,já vypadam,jak těhule!!!!!Pořád těch 10kg nahoře....štve mě to!!!!!!!!70kg a nic a nic... už 4 měsíce po porodu a nedam to dolů,ani kdybych se po.....

0401 • 1d • 5. březen 2007 ve 20:04
Nili, no možná, kdyby ses pořádně po..., tak aspoň kilo dole bude. 😀 Ale buď v klidu, já jsem po porodu 18 měsíců a váhu mám katastrofální 😒

nilita • 1d • 6. březen 2007 v 06:53
0401-Fakt????Tak aspon někdo ....jako já....já jsem nad tím taky přemýšlela,že kdybych se pořádně zašvíkla...hned by něco bylo dole 😀 Mě jen děsí představa...léto.... 😲 😅

fiall • 3d • 6. březen 2007 v 08:26
To jsem ráda, že někdo řeší to samé 🙂 . ale já trochu opačně 😒 . Přibrala jsem 13kg a teď už mám původní váhu. Kojím a pořád zatím jde ručička dolů. Manžel už říká ať nehubnu, ale copak já za to můžu??? Jím kolikrát víc než on a neomezuju se vůbec. Doufám, že už se to zastaví. Při těch předchozích to bylo podobně.
nili tak si trochu předáme, teda ty předáš mě a budem spokojené obě dvě 😀

nilita • 1d • 6. březen 2007 v 08:58
Fiall,tak to bych hned brala 😉 Ale já bohužel nekojím,kojila jsem jen 14 po porodu,nervama jsem totiž v kojenáku ztratila mlíko... 😠 Mno a je o znát..,nežeru,hlídam se ...včera jsem se vážila u sestřenky, a myslela jsem že omdlim....67,7kg... 🙄 🙄 To bud ráda....,takový ty kecy,že sem mladá,že mi to hned po porodu půjde snadno dolů...že starším ženskejm to jde hůř....hmmm h.... ,jsem jedna z nich 😠

fiall • 3d • 7. březen 2007 v 10:06
Nili, to ještě není tak hrozné, zkus se nevážit a ono to půjde. A právě to léto, budeš mít víc pohybu třeba. Já teda moc nadšeně venku nepobíhám v tomhle podivném počasí. Chvilku zima chvilku teplo. A na ty kecy kašli, říkají to hlavně ty co nemají problém s váhou. 😠 Jo a jez, málo ale 5x denně, jestli to teda uhlídáš. 🙂

nilita • 1d • 7. březen 2007 ve 13:28
Fiall,já právě že vůbec nejim.... 😒 váhu jsem dala mámě... 😉 😉

nika70 • 7. březen 2007 ve 21:02
Nili, dlabat právě musíš! Já jsem po druhém porodu, kdy mi bylo 24 taky zůstala s váhou stát a pořád dokola jsem to řešila. Kolem maličké máš hodně pohybu a musíš jíst, pravidelně 5x denně, určitě víš, co jíst a co ne. Jestli nemáš možnost od malé odejít na cvičení (kdyby ano - jsi Plzeňačka, doporučuji dámský fitko v Kleisllově ulici-je to když se jede k ZOO,nebo vystoupíš z tramvaje pod lékařskou fakultou a projdeš to tím podchodem,je tam klídek a žádný funivý chlapi 😀 ) zkus cvičit doma podle cvičební kazety. Já to tak dělala, když jsem nemohla od dětí. Ale lepší je chodit cvičit...no ale s tím mimi to asi ještě nejde, nevím, jak to máš doma s hlídáním, nebo jak je malá schopna být bez tebe dlouho. Nejsem sice odborník, ale mám vyzkoušeno, že nejíst funguje jen chvíli a pak to zase jde nahoru. No a na váhu se vykašli, spíš to poznáš podle oblečení. Tak přeju hodně úspěchů.

nilita • 1d • 7. březen 2007 ve 22:33
Niko70-moc děkuji za rady,to fitko znám....jojo hlídání by bylo...,chodím na Lochotín na bazén je to blízko....když by malá protestovala atd....a pak mě zas neba chodit sama...jestli mi rozomíš.....kazetu si určo nějakou zkusim pořídit... 😉

karla6 • 33tt • 7. březen 2007 ve 23:25
Holky, já nejsem bůhvíjak typ, kterému se chce cvičit, takže pro podobné "lenivky" jako já můžu doporučit cvičení Pěti Tibeťanů. Není to cvičení na hubnutí, ale zpevní to celou postavu a v kombinaci se vhodným jídelníčkem to dělá divy. Mně na tom ze začátku lákalo, že těch cviků je opravdu jen pět. A stačí!!! 🙂

andik • 1d • 8. březen 2007 v 08:50
karla6 musím souhlasit,ty cviky jsem taky doma prováděla,nejsou těžké a není jich moc,ale nějak jsem z toho nezhubla 😀

tiki • 1d • 16. březen 2007 v 16:57
Holky, já přibrala 11 kg a teď, necelé tři týdny po porodu už mám jen asi kilo navíc. Ale stejně mě trošku tlačí některé kalhoty, to břicho ještě není ono. Kdy se tak smrskne bříško na původní velikost???

karotky • 1d • 15. květen 2007 ve 13:16
Ahojky!
Já jsem během těhu přibrala 22kg.V porodnici jsem nechala 13kg(Adámek vážil 4330g)a každý týden ztratím 2 kg.Dnes jsou Adámkovi 3 týdny a mám dole dohromady 17kg.Když to takhle půjde dál,budu jedině spokojená. 🙂

katy6 • 13. listopad 2007 v 17:11
Ahojky holky, moc ráda bych vás pozvala na svůj blog o hubnutí - v rubrice hubneme spolu vedu tabulku hubnutí - našich úspěchů, najdete zde spoustu dobrých tipů a rad,kalorických tabulek,dietních receptů,cviků atak dále.V diskuzy si radíme co kterou trápí. Hubneme pár týdnů a dohromady jsme už zhubly přes 14 kg 😀 adresa je wwwtečkazhubnoutspolutečkablogtečkacz - musím místo . psát tečka 😉

alishia • 1d • 17. září 2008 v 15:47
ahoj, tak ja jsem 4 měsíce po porodu a zbývá mi pořád 6kg...:/ Váha se zasekla a už s ní nejde hnout, štve mě to, protože cvičím, matlám se zpevnujicim kremem, jim tak jak mam po 17hod nejim, jen zeleninu...no a stejne to nejde:/ Kdyz jsem otehotnela mela sem 50kg na 165cm, v tehu jsem nabrala 20kg a z porodnice sem se vracela jen o 6kg lehci....syn(3600g)..no a jelikoz nekojim tak to asi tak dobre dolu nejde...jak sem psala i cvicim, a to cviceni nesnasim...ale uz sem smirila ze proste svou postavu asi uz mit nebudu. bricho uz taky asi nikdy nebude takove jake byvalo....porad kdyz si sednu tak sem jak vvpatym mesici...a pritom kdyz stojim tak mam brisko krasne ploche...a docela i vypracovane....nechapu jak nekdo muze byt po porodu tak brzo fit a ze vypada jak kdyby nikdy nerodil...

sisstin • 1d • 17. září 2008 v 15:54
alishia: 4m je málo..já zhubla na svoji předporodní asi po půl roce..a pak ještě trošku víc 😉

lukin • 1d • 17. září 2008 ve 20:16
Já měla dva týdny po porodu navíc pouze jedno kilo, ale fut nemůžu shodit břicho 😠

barunka81 • 1d • 27. říjen 2008 v 08:02
Ahoj, holky já plně kojíma 7 měsíců po porodu mám furt stejně 😕 a to cvičím , chodím pěšky necpu se, no fakt to nechápu
Beru antikoncpeci cezarette, nemůže to být tím. Máte zkušenost?? 😉
Zmena príspevku kvôli Zruš

cerstvamama
31. říj 2008

alishia
Zapomněla jsem ti kdesi vzadu odepsat. Měřím 174 cm a mým cílem je 58 kg, které jsem měla po dobu asi 10 let před těhotenstvím.

sisstin
Aerobic nehrozí 😝 Jsem lemra, nesnáším rychlý pohyb, skákání a natřásání. Posilku jen pro ženský bych eventuelně prubla, ale o žádný nevím. Zatím dělám tu kalanetiku. Chodila jsem i na Pilates a Power yogu. Tenhle druh mi vyhovuje. A navic to cvíčo mam kousek od baraku, takze idealni.
Pisu jak tatar, obcas hacky carky, obcas bez. Pardon, jsem zblbla z tech smsek.

pavlina05
1. lis 2008

Holky já měla 16 kg nahoře v těhu. Po porodu, po 5 měsících mámdole 20 kg. Vnoci nespím a kojím o 106. To je moje dieta! 😅

alishia
1. lis 2008

pavlina05: taky bych kojila o 106 , ale bohuzel to nevyslo. malej mel nechtel ze zacatku vubec jist jen spal, ani sestry ho neprobudili....a tam byl asi kamen urazu.) takze ja musim speky schazovat dietou a pohybem:///

verapa
1. lis 2008

Pavli to jsi jedna z těch šťastnějších, většinou se při kojení moc neshodí a pokud ano tak se přestane tvořit mlíkoš, nebo minimálně omezí, mě zůstalo z 33 12kg ale velikost oblíkám skoro stejnou jako před těhu. sestřička na dětským,moje tetka, mi jen potvrdila že dokud budu kojit tak neshodím, ale jak začne Juli lítat tak to pude samo..

pavlina05
2. lis 2008

alishia no já bych raději shazovala šúeky pohybem, než nespat a divit se malýmu proč nespí...

ver, tak to bude asi tím nevyspáním. Prostě náš Ája je nespavec, nebo když už spí, tak se budí po hodině či 2. 😅

cerstvamama
2. lis 2008

alishia
Já kojím jen tak z 1/3 a zbytek je Nutroš. Taky to nějak nevyšlo, tak se snažím aspoň trochu. Tak nevím až přestane i ta troška mlíka jestli se váha pohne, ale asi to nehraje žádnou roli 🙂 No ale mám teď o kilo míň, cvičení asi zabírá.

alishia
2. lis 2008

Tak ja hlasim uspech 🙂 Uz mam 54,8 kg🙂) uz je tam 4🙂)) pomalu se zacinam vejit do svejch malinkejch dzin a sukynek.) vsak ja to zvladnu🙂 a vy taky.) Ja kojila asi tak 60ml za den(zdimani odsavackou), tak sem se na to vys*ala🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru