Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
29. led 2008

Holky, mě už to hlava nebere ... tak já mám zase +0,8 a to mi do předtěhu zbývaly 2 kilečka .. takže zase 3 🙄 jsem jak na horské dráze .... nahoru dolu, nahoru dolů ..... držím zbytku palce a Morušce gratuluji 😉

miminak
29. led 2008

Sem myslela že si dneska nadělím lepší dárek 😒

morusa
autor
29. led 2008

Sokol:znamenám si.
Mimi: třeba momentálně tělo stávkuje ,se podívej na moje hodnoty před dvěma a třema týdnama....Hlavu vzhůru 😉

natalien
29. led 2008

Ahoj holky, tak u mě beze změn, čaj zatím nepiju pravidelně, ale chystám se, chystám... 😉

sokolka
29. led 2008

Zapomněla jsem pogratulovat Morusce. Moc moc gratuluji

Mimi ty máš dnes narozky viď? 😕

morusa
autor
29. led 2008

Sokol: děkuji 😵 Právě jsem se vrátila ze spinningu a žiju 😝
Mimi, ty být o rok starší??

anddy
29. led 2008

takze za 1. mimi happy birthsday 😵
za 2.morus gratulace velika jako cela afrika 😀
za 3.ja se na to vyseru mam + to jako plus 0,9kg KONCIM FAKT MAM TOHO DOST!!!!!!! 😠 😠
a za 4.vas vsechny zdravim, jsme meli navstevu kamosku z cech se stejne starym prckem jako je kevanek a bylo to fakt super 😵 😅

sokolka
29. led 2008

Morus tak to jsi šikulka, že žiješ 😀 😀 To já bych asi byla mrtvá. 😅

Anddy sééééér na to. Já to mám poslední 2 dny taky jak na houpačce. 'Ale zjistila jsem, že když se na to moc nesoustředím, tak to většinou jde dolů. 😉

morusa
autor
29. led 2008

anddy: KOukni na moje výsledky zpětně tři týdny do tabulky.....

anddy
30. led 2008

ja nevim co se vcera delo, ale ja mam stejne jako minuly tyden 😲 tak mi to morus bud oprav a nebo budu mit pristi tyden veeeelikej minus 😀 😀

miminak
30. led 2008

Ahoj cholkýýý,

díky za gratulace ... jsem zase o rok starší a plastika neprošla 😝 😝
Zítra jdu na BS, už ani nevím zda to má smyls ... jo Zuzina pořád pláče (zuby) tak už jsem KO a dneska žeru sladký .. abych se nervově nezhroutila 😀 😀 😀 😕 Takže si dokážete představit tu váhu 😝
Zdravím a přeji klidnou noc 😉

miminak
30. led 2008

Jo Moruško, jsi borka s tím spinem 😵

morusa
autor
31. led 2008

Mimi: tak velká gratulace dodatečná k tvým včerejším narozeninám 😵 😵 😵 doufám, že jsi dostala aspon pořádnýho dorta.

Jo, holky, včera jsem si koupila na zkoušku v lékárně Guareta tyčinku, má se zapít hodně vodou a má to na dýl navodit pocit nasycenosti, jako jedna stojí necelejch 40,-Kč, tak jsem už cestou z lékárny nadávala, že se taky nachytám na všechno, ale vono ne, vono to i docela funguje, budu to zkoušet dál občas, když zrovna nebude nic dietního doma k jídlu...Včera jsem ale vyrazila do dravé výživy a nakoupila sojové mléko, tofu, sojové řízečky, v zelenině spoustu zeleninky a ovoce a to by bylo, aby nebylo....

karotky
31. led 2008

Mimi a Morus...............gratuluju. 😵
Já jsem momentálně na 76.kg..............tzn. od porodu - 29kg.

miminak
31. led 2008

Tak i dneska žeru sladký ... je to se mnou nějaký nahnutý .... 😔

Moruš - torta teprve bude a pořádná .... 😅

Karot - děkuji 🙂

petrolejka
31. led 2008

Ahoj holky, berete do klubu hubnoucích další adeptky? Porodila jsem před desíti dny, během těhu jsem nabrala 21 kg (přísahám, že jsem se nepřežírala). Dnes mám už "jen" 12 kg nad váhu před těhu, ale ráda bych celkově během půl roku zhubla 14 kg. Čili přibližně 2 kilča měsíčně. Ale hlavně chci zpevnit postavu, protože mi visí bříško (měla jsem ho pěkně vyšpulený, jsem malá) a moje stehna se podobají sloupům. 😀 Určitě by se mi líp hublo takhle v partičce, když bych měla kontrolu a srovnání. 😉

sokolka
2. únor 2008

Ahojky petrolejko, to jsi šikulka, že už jsi toho tolik zhubla. No fakt 😀 😉 Jinak s tím zpevněním to chce určitě zvičit, protože jinak se to nezpevní.... 😉

sokolka
2. únor 2008

No já mám fakt dost. Chtěla jsem napsat cvičit ne zvičit 😕 😅

miminak
4. únor 2008

Čau ženy Mařeny 😀
tak jsem na to zajtra zvědavá, ale předem Vám řeknu že zadek stažený mám ... mám teď nějaké žravé období či co a do toho ty narozeniny ... samej dortíček a řekněte že si je mají strčit za klobouk ... 😅 😀 😀
Takže zítra se na Vás těším a všem hubnochcoucím přeji good luck 😉

morusa
autor
4. únor 2008

Mimi: já se taky bojím, sice mám celkem čistý svědomí 😀 ale moje tělo je kráva,co si dělá ,co chce, takže bojim, bojim...

anddy
5. únor 2008

Ahoj koceny, tak ja uz se nebojim, ja uz to vim 😀 zase stejne, ani se to nepohlo 😢 😢 😢 Teda stejne bez tech +0.9kg minule 😵 jak to ze se mi to uz 2 mesice vubec nehybe? 😠 ja se z toho opupinkuju asi 😝
prisiti tyden zacinam cvicit, jeste ale musim zajit do zverimexu a koupit teplaky na slona at mam v cem jit 😠 😀

morusa
autor
5. únor 2008

Ahojte, mám kilo nahoře a jsem bez nálady. Anddy, tobě píšu teda - 0,9 kg? Je to tak, ne?

kaelan
5. únor 2008

ahoj 😝

nejdřív sorry že jsem minulý týden nehlásila váha protože jsem to dostala a bála jsem se jak prase že tam bude o kg víc ☹ ☹ ☹ ☹

tak dnes mám o -1,1kg hurá hurá pejsek čurá 😀 😀 😀 😀 je to ale za 14 dní 😝

andy morus chce to fakt čas určitě se to rozjede věřte mě zkušené hubnoucí matce 😀 😀 😀 😀

držím na dnešek pěsti Mimi,Sokolce,a naty 😉 😉

miminak
5. únor 2008

Ahoj ženy,
tak jsem to konečně spočetla ... vlezla na váhu sečetla a odečetla a výsledek je tu ... -0,2 kg 😅 alespoň něco .. jenže mám stejnou váhu jako v prosinci .. takže 2 měsíce je to jako na horské dráze 😕
Kael gratuluji 😉
Andy woe taky to nechápu ...
Moruš, musíme na to vyzrát 😅
Ostatním hubnivkám držím palce 😵

miminak
5. únor 2008

Jo dítě mi dává už 3 týdny sodu a tak abych nespáchala trestnej čin žeru sladký ... 😝 😔 ale jinak je to miláček 😵

miminak
5. únor 2008

Jenom odmítá jíst a spát přes den, ale pak brečí že by spala a jedla .. začarovaný kruh 😔

miminak
5. únor 2008

Taky má už 14 dní mamánkovský období 😝 nemohu zmizet z dohledu (jen ve výjimečných případech) a pořád na mě visí 😵 jednou mi to bude určitě chybět, ale teď už jsem šílená 😀 😀

miminak
5. únor 2008

Nu tak nebudu už votravovat a pojedu k bábince 😎 venku je krásně, úplně na kočárkování 😀 😀

anddy
5. únor 2008

morusko je to tak 😝
ja se z toho taky asi pos.... 😠 nespim, nezeru ......fakt se na to vyser..... 😀

sokolka
5. únor 2008

holky tak já to mám taky v pr.... +0,9 kg. No jo no, ale já vím, že hřeším, takže asi tak 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru