Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

snek07
12. únor 2008

Ahoj holky, já v těhotenství přibrala 20 kilo. Děsila jsem se, že to nesundám. Nakonec ale díky kojení a neustálého skákání kolem drobečka, jsem to za 4 měsíce sundala. Teď je malé Niki 6 měsíců a já mám dokonce o 5 kg méně, než když jsem otěhotněla. Opravdu stačilo jen trochu upravit jídelníček a kojit 😀

morusa
autor
12. únor 2008

elucinka: Tak snad už to ted bude dobrý 😉 Držíme palce
snek: No bohužel my nejsme tady z těch šťastných ,co by na ně fungovalo kojení, dokonce na nás nefunguje ani nekojení 😀 ale moc ti ty shozená kilča přeju 😉
Anddy: vo co ,že příští tejden tam mám zase půl nebo celý kilo nahoře? 😝 jde mi to takhle už fakt dlouho.
Jak jsi na tom s tím kojením???

Ještě Natalien a jsme komplet.

Holky, kdybyste některá chtěla tu tabulku obnovit, něco s ní udělat ,pozměnit, tak klidně, není problém, já na to nějak nemám čas...

anddy
12. únor 2008

morus aspon se ti ta vaha hybe, me proste stojiiiiii 😠
uz 6 dni nekojimv 😵

natalien
12. únor 2008

Ahoj holky,

omlouvám se za zdržení, zase jako poslední 😝

No a hlásím +1kg 😝 😝 😝

Jsem zvědavá, jak si vlezu do plavek 😕 😝

jo a gratulejšn všem 😵

anddy
16. únor 2008

mam depku jako krava 😠 dneska jsem stoupla na vahu a mam tam plus 1kg, ja uz se z toho fakt zblaznim 😠 😢 misto aby to slo dolu, tak to jde na horu ale ja nechciii ☹ 😢

miminak
17. únor 2008

Anddy klíííííííííííííd woe, to půjde huvidíš 😉
Ale depku mám taky a to jsem nikam nestoupala .. nechám se v úterý překvapit 😅

anddy
19. únor 2008

nazdarek cholky, tak jako ja nic ani deko plus nebo minus 😠 ta vaha je uplne debilni krava blba 😠 😠 😠
nevim jestli mam plakat jako pres tyden jsem mela plus kilo to je nastesti pryc 😔 , ale to mi reknete ze vzdycky v utery rano je tam presne 68kg!!!!!!!!!!!!!! 😲

anddy
19. únor 2008

jeee ja jsem prvni to je zuuuzo 😀 gratuluju vsem co maji minus (jo a zavidim vam,vim je to skarede,ale je to tak 🤐 ) a tem co maji plus nebojte holky jaaa tady budu dlooouho 😵

kaelan
19. únor 2008

ahoj 😝

já mám dole -1,2kg 😀 😀

ale to je tím že jsem včera celej den nejedla 😝 😝 nějaký rodinný problémy ☹ ☹ ☹

tak všem dalším gratulace 😉

sokolka
19. únor 2008

ahojda

tak já mínus 1 kg. Hurááááá 😀

Anddy klídek, jednou se to musí hejbnout. Furt lepší když to stojí, než kdyby to šlo nahoru. 😉

Kael jsi šikulda, ale

sokolka
19. únor 2008

rodinné problémy jsou na prd ☹

Sorry holky, ale náš inteligentní syn mi to odeslal dřív než jsem to stačila dopsat. Vůbec teda nevím, jak to dokázal 😕 😀

reruna
19. únor 2008

Ahoj, možná někoho naštvu, ale já jsem z porodnice přijela jen s jedním kilem navíc. Přibrala jsem 8 kg za celé těhotenství a teď, 5. měsíců po porodu, mám ještě o tři kila míň než před těhu. Vůbec nedržím dietu ani necvičím, jím strašně moc sladkého, ale kojím, tak to bude asi tím.

miminak
19. únor 2008

Ahoj holky,
nám se rozbila váha ... 😅 tedy asi jenom batéérie, tak pro ně vlítnu a nahlásím dodatečně 😉
Gratuluji všem hubnoucím ke schozeným kilečkům 😵

miminak
20. únor 2008

Ahoj hubenďoury,
tak baterie už jsou v cajku .. 😉 ale teď večír se jako vážit nebudu 😅 zkusím to ráno a budu se u toho modlit 😀 Držte pěsti 😵

natalien
20. únor 2008

Jé, ahoj holky, já se včera zapoměla zvážit a stejně jako Mimi, na váhu nelezu... 😝 To bych dopadla... 😅

Tak zítra doplním včerejší údaj 😉

Mějte se krásně a hezký večééér 🙂

anddy
20. únor 2008

natalien ty jsi ale hlava derava 😀 😀
miminaku beztak mas miiiinus,tak tam klidne vlez ted vecer 😀 😀 🤐
Nevite co je s morusakem? Vubec tady nebyla 😲

miminak
21. únor 2008

Takže jsem dnes po ránu vlítla na tu váhu .... sice se ze začátku tvářila že nenaskočí, ale co bych pro Vás neudělala děučátka že ?? 😵
Výsledek mě potěšil, je tam 0,8 kg jenže jsem koukala do své tajné statistiky a váha je stejná jako před měsícem v lednu 😅 takže nic moc úspěch, páč já chcu zhubnout a ne se držet ... 😔 No lepší než kdybych tloustla 😕

Nat - držím palce 😉
Andy - netuším, ale možná emigrovala .. 😀

miminak
21. únor 2008

mínus 0,8 😅 😀

miminak
21. únor 2008

Su to ale hlava děravá ..................

natalien
21. únor 2008

Jsem přesně věděla, že na tu váhu nemám lízt a je dobře, že jsem zapoměla..., protože mám o 1kg více 🙄 😢 😠
Ach jo, jsem smutná... 😢 😀
A gratuluju všem co mají - a tajně závidííím... 😅

monivra
21. únor 2008

Já jsem před porodem měla o 15Kg víc a shodila jsem to asi za 4 měsíce, teď už mám jen o 2 Kg víc než před těhotenstvím, ale něco budou prsa. Musela jsem si nakoupit větší trička, ale kalhoty obleču všechny. 😀 Stravovala jsem se normálně a necvičila jsem, šlo to dolů samo.

anddy
21. únor 2008

natalien nebud smutna budeme v tabulce spolu aspon se tam nebudu bat kdyz vsichni uz odpadnou 😀 😠

miminak
22. únor 2008

Ty woe opravdu tu zdechnul pes a lekla ryba .... 😝

sokolka
26. únor 2008

Kde jste všici? 😕

Já mám mínus 0,1 kg. No lepší než drátem do oka 😀

mackaplacka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anddy
26. únor 2008

Halo halooooo 😨 tak ja hlasim ze jsem uz treti mesic na stejne vaze ☹ ,jako ani deko 😖 zkusim vymenit baterky, ale jsou tam asi 3 mesice nove, tak nevim ☹
Vcera jsem byla poprve cvicit a dneska kdyz sedam na zachod a nebo kdyz jdu do schodu, tak mam pocit ze umru 😝 😀
Jo a o veekendu jsem cetla clanek o hubnuti po porodu,tak tam psali o cviceni 😲 tak prej hlavne ne stereotypni cviceni jako posilovna apod. nejlepsi je aerobni cviceni, chtela jsem sem hodit odkaz ale nemuzu to najit 😀 😀 🤐

morusa
autor
26. únor 2008

Já plus 0,1 kg... ☹

anddy
26. únor 2008

Morusko my jsme tady takove stalice, my tu budeme asi dlouho co? Vcera mi pritel oznamil ze bysme mohli jet ke konci dubna na dovcu, tak ale leda nekam na sibir abych se nemusela vyslict do plavek 🤐

morusa
autor
26. únor 2008

anddy: no už mám docela slušnou depku z toho, váha mi stojí dva měsíce, ač se omezuju v jídle, vůbec se to nehejbe, fakt už nevím, co s tím.. 😖 Na dovču máme jet v červnu...

gilotek
26. únor 2008

tak já skončila šestinedělí a mám svoji původní váhu 😉 Jo jo lítání kolem mimča dělá svý 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru