Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sokolka
21. lis 2007

natalien to teda nevim. Jsem silněj soupeř 😉

Marce odkud jsi? Já mám kámošku ze Španěl a tam musejí také brzo do práce aby měly z čeho žít... ☹

marce
21. lis 2007

Ja jsem z Francie. Jeste tady nemam pravo na materskou, tak musim bojovat jak se da. Maji tady ale blbe zvyky chodit 2m po porodu do prace, ale nic se neda delat. Jinak muj nazor je spis ze minimalne jeden rok by mama mela zustat s mimi. Ja mam jedine to stesti ze mala je v praci se mnou, protoze pracujeme u manzelovych rodicu, tak prede stesti...

kaelan
21. lis 2007

jěště jste vynechaly mě 😀 😀 😀

já jsem prcek mám jenom 168 a k 60kg mám hóóóóóóóóóóóóóóódně daleko 😠 😠 😠 😠

Mimi Zuzince vše nej k narkám a ať zoubky nebolí 😉

miminak
21. lis 2007

Kael, díkes za Zuzinu .. už spí, ale budí se a pofňukává .. ☹

chechta
22. lis 2007

Ahoj holky zaujal mě název tématu, sice koukám, že máte diskuzi pěkně rozjetou, ale přidám i svou váhu.
Během těhu jsem přibrala rovných 20kg a ted po 10 týdnech mám dole 22kg. Takže jsem ještě 2 kg zhubla. Přisuzujku to 2-3hod procházkám v našem kopcovitém městě, nevyspání a kojení 😀 😀 😀 i když ještě bych 3kg shodit potřebovala páč před otěhotněním jsem byla na vyšší váze než bych chtěla. Ještě budu muset umírnit tu strašnou celulitýdu co se mi během těhu u dělala na stehnech a rosolovaté břicho a budu téměř spokojená 🙂

alcatko.j
22. lis 2007

chechti, pak tu nemas co pohledavat(gratuluju) 😀 tady jsme jen tlustice poceculidovne a funici 😀

carlisse
22. lis 2007

chcechto neprovokuj, jsem nevyspalá, kojím, lítám s malou po doktorech a každý den chodíme tak minimálně 5km, ale většinou 10km + 1x týdně volejbal a 1x týdne bazén a mám pořád nahoře 12kg a nechtěj dolů mrchy 😉 😒

myschka
22. lis 2007

ty Alci a co jako děláš v téhle diskusi ty? 😀 jsem koukala v albu, že si jak laňka 😉 tak nezacláněj nám prostorově výraznějším. Já mám na 170 cm výšky 75 kg ☹ jsem godžila🙂

chechta
22. lis 2007

jak nemám co dělat 😀 odpovídám pouze na výše položenou otázku 😉 - tak já jdu pryč 😝

alcatko.j
22. lis 2007

Chechtuso, akorat nas znervoznujes 😝

Myschulko, jdi nekam, mozna nejsem tak silna osobnost, ale mam speky, celu, prevysy apod 😝 😀

chechta
22. lis 2007

no jenže já nebyla nejsem stíhlá jak proutek - jen jsem komentovala kolik jsem nabrala a kolik sem shodila - to jak vypadám je věc druhá - sem psala, že mám převyslý břuch a celulitýdu a prdel jak vrata - jenže to už nemá s těhu nic společného to bylo i před tím - aspon ještě 3kg dolů bych potřebovala a to nutně

miminak
22. lis 2007

Tak holky, abychom se tu alespoň zasmály ....

Životní záhadou je fakt, že po dvou malých dortících přiberete 5 kilo 😕 😔

Čím starší jste, tím těžší je zhubnout, jelikož za tu dobu jsou vaše tělo a vaše sádlo dobrými kamarády. 😝 😝

Neuvěřitelné! Něco na chvilinku pověsíte do skříně a ono se to o dvě čísla srazí. 😕

Přestala jsem běhat pro zdraví, když se mi stehna o sebe třela tak, že se mi zapalovaly kalhotky. 😀 😀

ADD Halina Pawlowská 😉

alcatko.j
22. lis 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sokolka
22. lis 2007

😀 Super, ale bohužel pravdivé.... 😔

kacka79
22. lis 2007

Tak jsem se v týhle debatě někdy před měsícem přechválila... přibrala jsem 18 kg, 10 nechala u porodu a pak jsem hezky hubla.. a najednou nic. Už jsem zase jako prase, ale holky, já mám pořád děsnej hlad. Žeru jako chlap.. takže aby jste byli v klidu přidávám své něžné míry : 170 cm a 70 kg.. no postavička do jazzu..je mi ze mě zle, mám prdel jako valach

natalien
22. lis 2007

Holky, já se vám nepochlubila, co se mi stalo. No tak jsem si tak byla na tom roleticu a přišla tam paní, že dělá masáže a že zrovna ty její jsou strašně vhodný pro těhotný a pořád na mě koukala, tak jsem ji hezky sdělila, že jsem před pěti měsíci rodila! tak čučela jak puk, omluvila se mi a dost se styděla...no a z toho vyplývá, že jsem prostě mega tlusťoch 😀 😀 😀 😀

morusa
autor
22. lis 2007

Natali: Tak to je vostrý 😀 😀 😀

sokolka
23. lis 2007

Natali fakt hustý. To mě v porodnici říkaly sestřičky, že nemám po porodu skoro žádný bříško a pak přišla jedna rehabilitační sestra a povídá, že jde cvičit s maminkou po porodu. Pak se na mě podívala a povídá, že ja to asi nejsem, že teprve rodit budu... 😕

anddy
23. lis 2007

Nazdarek, tak ja mam kilo dole za jeden den. Vcera jsem dostala sra... ale myslela jsem ze umru. 😒 Dneska uz je mi lip, ale porad dietka ☹ ale nebojim se ze bych to zase nedohnala 😠
natali ja to tady nemuzu sehnat tu tvoji odtucnovaci kuru, tak asi budu tlusta nafurt 😅

anddy
23. lis 2007

tlustosky kde steeeeeeeeeeeeeeeee? 😀

natalien
23. lis 2007

Holky, mazec, co? No dneska se směju, páč mám o půl kila dole, tak už zas tak tlustá nejsem, že ne??? 😝 😀 No, mám druhou hodinu a musím říct, že nejenže se cejtím OK na duši, ale i na těle 😵
Anddy ☹ To je škoda. Tak přijeď k nám... 😀 Jo a jestli pamatujete, jak na Primě uváděl Vařečku ten tlusťoch jak pak zhubl, tak mu pomohlo to na co chodim, takže bych mohla taky dosánout nějakých výsledků, co?

natalien
23. lis 2007

Jo, Sokolka, tak si nestěžuj a nepřesvědčuj, kdo je tlusčí, jo??? 😀 Jsem říkala, že na mě nemáte 😀 😀 😀

slonik
23. lis 2007

naty klid, to se babka jen vnutila, jestli nemáš těhu známou 😉 vím jak vypadáš a jako těhule to rozhodně není 😵

anddy
23. lis 2007

naty ja si taky myslim ze tlustoch a tehule jdou od sebe rozeznat 😀 😀 😀
naty a to chodis kam do telocvicny, kosmetiku, nemocnice.... 😉

jana06
23. lis 2007

Ahoj holky, jsem na této diskusi poprvé. Tak i já přidám svoji trošku do mlýna. V těhu jsem nabrala 9,5 kg. Shodila jsem 6 kg a tři kila ne a ne dolů. Je fakt, že se v jídle vůbec neomezuju, bo kojím a miluju sladký. Před těhu jsem celkem aktivně sportovala a teď? Opradu na sport nemám po té celodenní a celonoční šichtě náladu. Občas si sice zacvičit zajdu, ale není to žádná velká hitparáda. 😒

natalien
23. lis 2007

No, já jsem zjistila, že těhule to břicho nezastrčí, já jako tlustoch jo, ale problém je v mým postoji, já se totiž nehlídám a stojím s vyvaleným špekem 😝 Proto tak vypadám 😅
Anddy, to chodím do takovýho jakoby centra, na způsob jako solárka, není to ani to ani to z možností co jsi napsala. Je to místnost, kde jsou tři stroje, je tam paní co mi kdyžak hlídá Nell a jinak poradí a pokecá s námi trpitelkami 😀 Je tam příjemě, ještě nám paní doplňuje tekutiny v podobě roibos čajiku. Takový domácí prostředí, pohoda... Žádný tip ťop slečinky v upnutých trikotech, ale prostě pohoda 😀 Normální ženský 😎

natalien
23. lis 2007

Jani, děkuju, ty víš, jak mě podpořit 😀

morusa
autor
23. lis 2007

Já chci taky R O L L E T I C 😀 😀

natalien
23. lis 2007

Holky, tak přijeďte... 😀 😀 😀

natalien
23. lis 2007

A protože máme miminka, tak je i slevička 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru