Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
27. lis 2007

Moruš a rýsuje se prstýnek 😉 ale bude dělaný na zakázku 😕 takže mazec a čeká se na kamínky .. jupíí 😵

miminak
27. lis 2007

Klidnou a dobrou noc 🙂 🤐

morusa
autor
28. lis 2007

Mimi: okna jsme ještě nezvládli, jak máme vysoký stropy, tak je na to potřeba štafle a ty já chuděrka slabá sama neunesu. 😀
Prstýnek super 😵 😵

mejviz
28. lis 2007

holky já vám to tu pokazím 60 deka nahoře 😝 😀 začnu se cvičením a s dietou až od novýho roku 😀

miminak
28. lis 2007

Mejviz .. 😀 😀 to už jsem někde slyšela 😉

mejviz
28. lis 2007

miminak - stydim se 😅 no ale přece se teĎ nebudu držet - před vánocema 🙂 ale občas na mě padne depka to je fakt 😒 zvlášť když vidim manželovo štíhlé krásné kolegyně 😔

miminak
28. lis 2007

Jsi krásná a Davča taky .. manža může být šťastný, že Vás má 😉 😎

miminak
28. lis 2007

Morušo, sebrala jsem fffšechny své síly a poslala Ti mega dlouhou ipajznu 😝 😝 amen 😔

miminak
28. lis 2007

SO BROU BROU

orisek1
29. lis 2007

Zdar holky, tak já jsem měla původní váhu (tj. -18 kg) zpět tři měsíce po porodu a teď mám pár kileček pod, ale krasavice zrovna nejsem - mám pořád dost vystouplý břicho, začínaj mi viset prsa a ve zbytku vypadám jak po morové raně, takže mi ty shozený kila jsou prd platný ☹
Já vím - cvičit, cvičit - ale kurňa kdy??? 😠

hanik
29. lis 2007

tak za 14 dni mam o 3 kila min, nez na zacatku tehu. 😵 ...slo to rychle, protoze jsem nepribrala tolik (cca 12-13kg) a ted nejak nestiham a ani neni moc chut k jidlu. ...ale v mem pripade by to chtelo dat dolu jeste dalsich 30kg 😅 😝

sokolka
29. lis 2007

Hanik tak to je docela fofr. Dva týdny po porodu. Ale jestli kojíš tak si dej na to jídlo bacha. Taky jsem neměla chuť, ale musela jsem jíst. 😉

mejviz
29. lis 2007

miminak - dík 🙂 ty vždycky potěšíš 🙂
hanik - ty se máš 🙂

miminak
29. lis 2007

Mejviz, já ráda 😵

hanik
30. lis 2007

sokolka, nemam skoro zadny mliko ...dam mu maximalne 10ku ..takze jsme uz na nutrilonu. ..jediny co zvladnu je, ze vypiju minimalne 3 litry vody. ..aspon neco. 😉

sokolka
30. lis 2007

Hanik tak to je mi líto, ale stejně by si měla aspoň něco do sebe dostat. Jinak budeš mít úplně v pr... žaludek. Já bych ti mohla vyprávět.....

miminak
2. pro 2007

Woe skype letí a kila a tlusťošky nikde ... 😕 😀

sokolka
2. pro 2007

jak jako skype? to jako krafete tam jo? Pošletemi nicky do IP mám jenom morusu.

sokolka
2. pro 2007

Tak tady je fakt mrtvo. Kila zůstala, ale tlusťošky nikde.... 😒

morusa
autor
3. pro 2007

Sokol, neboj, zejtra ráno jsem tu jak na koni a váha se mnou 😀

sokolka
3. pro 2007

No konečně. Jsem myslela, že jste všichni tak zhubly až jste sem přestaly chodit. Uf to se mi ulevilo.... 😀

miminak
3. pro 2007

Holky já na váhu nelezu .. dneska jsem celý den malovala babičce byt a pokládala lino a hádejte .... strava 2 chlebíčky se šunkou, pepsi cola, 2 bílé rohlíky tukové se sýrem, kousem zákusku ... 😝 😝 bude to hnus 😔

morusa
autor
3. pro 2007

Mimi: Nevěřim, zas budeš v mínusu.

😒

Sokol: neboj,já nehubnu, já tu budu dlouho. 😀

ilonap
3. pro 2007

koukám, že se tady pořád bojuje (s váhou)... 😀

miminak
3. pro 2007

Woe a to jsem teď ještě sežrala oříškovýho Floriana a jdu pro sůšu ... jako když už, tak už 😉

natalien
3. pro 2007

Hm, tak já sežrala dneska 3Floriany 😝 Kdyby jich tam bylo dalších 5, tak je taky sežeru 😔
Jinak hlásím, že na rolleticu super, mám o 2cm menší stehna a přes zadek -3cm!!! Jinak váha se drží od minulého týdne... 😒

miminak
3. pro 2007

Hlásím sežretou MILU od Sedity ... mňam 😝 😅

Ahoj Nat, ty jedeš .. dobrý, gratuluji .. jen tak dál a neboj, ty kilča se pohnou 😉

morusa
autor
3. pro 2007

Zadávám do vyhledávače Rolletic... 😀

natalien
3. pro 2007

Mimi, tu Milu bych si taky dala 😵 Já už dnes ze zoufalství, že jsme celý den doma načala i čokoládu na vaření 😝 JINAK SLAVÍM TY CM TÍM ŽRANÍM🙂
Jo, fakt to normálně roluje špeky pryč..., nejvíc to cejtím na kalhotech, že mi začínaj padat... 😵 Břicho prý jde nejhůř a kila snad půjdou taky.

sokolka
4. pro 2007

Zdravím tlusťošky a hlásím, že váha je stejná 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru