Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

natalien
22. led 2008

Ahojky,
tak já hlásím -0,6kg a též doufám, že to vydrží 😉
Jo a odedneška piju zázrak s názvem Hanasaki - je to čaj, který napomáhá krom čištění organismu spalovat i tuky 😵 😉

sisstin
22. led 2008

mejviz: kdeže lonské sněhy jsou..49už nemám... 😒 jsem to měla jen po nemoci..ale jinak mám 155cm..takže u mě byla normoš váha 49-50..před těhu 😉

miminak
22. led 2008

Hoj holky,

předně gratuluji všem hubnischopným k jejich úbytkům 😵

No je asi pravda že MS přidává kilčo, neb u mě za ten týden - 1,5 kg 😉 (a minulý týden byla MS a 0,9 kg nahoře). No su spokojená .. do předtěhu zbývá už jen kousíček 😝 a pak ten zbytek co jsem zvládla před před těhu 😀 😀 tak nesmím polevit. Dnes jdu na BS 😀 😀 tedy snad, když budu mít hlídání .... 😅

Noc byla dnes příšerná neb Zuzinku bolely mocinky moc zoubky deroucí se na svět a měla horečku a dostala rýmičku k tomu .. no horror! Ten klohnit rajskou pro cvrčka, tak su zvědavá zda ji bude chutnat 😅 zítra se chystám na dětskou svíčkovou .. jakože změna 😝

Držím zbytku posádky palce, aby byly taky jen úbytky 😉

morusa
autor
22. led 2008

Děfčata, super, jste šikuly. Já hlásím minus 0,7 kg, ale žádné gratulace vzhledem k tomu ,že shazuju to, co jsem přibrala za posledních čtrnáct dní....

miminak
22. led 2008

Moruško good, je to na dobré cestě .... 😎

anddy
22. led 2008

gratulace nejvetsi vsem 😵 ja mam stejne ☹ se na to uz vy.... 😠

morusa
autor
22. led 2008

Mimi, ty seš hustá... 😵

anddy
22. led 2008

ty jo mimi ty vypadnes z tabulky jako prvni....se mas....morus porad mi jak mam prestat kojit... 😀 😝 😔

miminak
22. led 2008

Wolové, mám pořád ještě 5 kg do původní váhy a 1,5 kg do před těhu váhy ... so 6,5 kg and I´ll be happy 🤐

miminak
22. led 2008

První vypadne Alík neb ten tam nemá s těmi svými 2 kilčama co pohledávat 😲

miminak
22. led 2008

Anddy, nemám žádnej typ ... Zuzina mě odstavila sama 😔

miminak
22. led 2008

Kurva rajská .....

morusa
autor
22. led 2008

anddy: a pije ti UM?

anddy
22. led 2008

morus pije, ale on hlavne nechce papat jidlo a ovoce, je normalne linej otevrit pusu 😠
miminak jo alcatko tu bych vyskrtla 😖 hod sem recept na rajskou, jo a me zbyva 8 kil a 14 kil do happy 😠

sokolka
22. led 2008

Holky gratulace všem. 😉

Mimi jak děláš svíčkovou? Myslím pro Zuzinku. Já Kubíkovi dělám pořád ty masozeleninový příkrmy a nebo třeba bram. kaši s prsíčkem nebo s tvrdým nastrouhaným sýrem. to mu taky jede 😀

kaelan
22. led 2008

ahoj 😀

dnes už tak vysmátá nejsem mám + 0,2kg ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale to není taková hrůza vzhledem k tomu že jsem poslední týdny měla samej - sice malej ale - 😀 😀 😀 😀

Mimi zuby nám lezou taky a to i vrchní jedničky a k tomu spodní dvojky 😉 teploty taky byly a navíc srajda 😢 😢 😢 je pořád ukňouraná no děs takovou ji vůbec neznám 😀 😀 😀

a pořád spí 😉

tak se mějte pprdelky vyskákaný 😀 😀 😀

jo morus co tabulka mohla bys poslat aktuální stavy 😝

miminak
22. led 2008

Zdar ženy blažený 😵

tak jsem malinko zmordovala své povislé tělo a pak mě přepadl hlad a sežrala jsem rohlík se salámem 😅

Anddy - rajská se neujala ... našla jsem recept na netu a hnus 😝 takže jsem ji musela smíchat s masem a stejně to Zuzině nechutnalo 😝 Když budeš stejně chtít, napíšu Ti ho 😀 😀

Sokolka - já právě taky a už si připadám jak cvok .. taky bych byla spruzená jíst pořád dokola - řízek, guláš a karbenátek 😀 😀 No tedy dnes s rajskou jsem nepochodila 😅 uvidíme zda svíčková bude záživnější .. zde opět recept (bude premiéra, tak nemohu napsat postřehy a rady)
7 - 8 měsíců - Tzv. první svíčková: mrkev, petržel, celer, těstoviny, vařené drůbeží maso a 3 lžíce bílého jogurtu; zeleninu nakrájíme na kostičky a povaříme do měkka; Uvaříme těstoviny a maso. Vše společně rozmixujeme a nakonec přidáme 3 lžíce jogurtu 😉

Kaelan - no jo, ty zoubky jsou maso .. Zuzině rostou nahoře 4 (obě jedničky a obě dvojky). Jednička vpravo už je venku a dvojka vedle se zatím klube, levá strana je na spadnutí, ale chvilku to potrvá ☹ Už aby byly ty potvůrky venku 🙄

sokolka
22. led 2008

Mimi díky taky to zkusím. Musí mít nějakou změnu a hlavně taky nějakou přípravu na normoš jídla. Když všude píšou jak od roku už můžou skoro všechno 😅 . Rajskou jsem ještě nezkoušela, ale na dubňátkách psala nějaká mamina(nevím která 😅 ) recept tak to zkusím.
Jinak nám taky rostou zoubky. Jedničky dola i nahoře už máme venku (během měsíce všechny) a dásně nateklí na nalší 4. Tak uvidíme.
Jo a už byl před hoďkou opět vzhůru. to bude zase noc ☹

anddy
22. led 2008

mimi dikec, ale tu rajskou teda riskovat nebudu 😨 ale tu svickovou zkusim 😵
holky my mame uz ty horni ctyri zuby venku, trvalo to tri tydny a pak vylezly naraz 😝 ale byl to big pakec 😒

sokolka
24. led 2008

Morusko, kde máš foto? 😕

morusa
autor
24. led 2008

Ahojte, v pondělí začínám s Margitou, jako ne štefanem, ale jeho dietkou a jsem zvědavá, jde do toho se mnou sestřenka...

sokolka
24. led 2008

Co je to za dietu?

morusa
autor
24. led 2008

Je to rozepsaný na sedm dní, první dva dny je vždycky velkej hlad, ale je docela dobrá, hodně lidí po ní shodilo, hodím ti ji do IP

anddy
24. led 2008

morus tak pak dej vedet 😀 drzim pesticky

sokolka
26. led 2008

tady taky mrtvo. Ještě že se tu scházíme aspoň v to úterý při tom povinném vážení. 😀 😝

sokolka
26. led 2008

Jo a jinak jsem na tu váhu zvědavá. právě jsem sežrala pikao. Až je mi z toho blbě 😅 😕

morusa
autor
26. led 2008

Holky, já se hodně kontroluju a co tak různě lezu na váhu, tak mi to strašně skáče, fakt to už přestávám chápat...

sokolka
26. led 2008

No já zatím ubírám tak uvidím v úterý. 😅

morusa
autor
29. led 2008

Tak já jako první tady dneska, jo? Nu tak dobrá, takže já hlásím minus 1,1kg. Zatím se neraduju,neskáču dva metry vysoko, protože moje tělo je schopný tam mít zejtra plus kilo nazpátek. Jak jste na tom vy?

sokolka
29. led 2008

Morusko tak mě se to zase zvedlo, takže od minulého týdne stejné a to už jsem měla o půl kila míň 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru