Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
16. dub 2008

No jasně, dyť mě znáš ... já vždycky kecala .... 😅

sokolka
16. dub 2008

Jasně že se má dobře, jen přehání, viď? 😕

miminak
26. dub 2008

No koukám že jste toho zasejc nakecaly, ženy 😀 😀

miminak
26. dub 2008

Dnes proběhla velká oslava Zuzinčiných narozenin ... ještě teď se koulím 😝

miminak
26. dub 2008

Ozvu se snad brzy, tak zatial pááááááááááááááááááááááááááááá 😎

sue24
26. dub 2008

Cauko holky,
tak ja sa tiez pochvalim, ked uz sa tu vsetky chvalite 😀
Pocas tehu som nabrala 21 kg a 10 tyzdnov po porode mam uz 19 kg dolu....takze som moooooc happy, len aby to este trosku kleslo (aspon o dalsich 5) 😝 a bola by som uz uplne najstastnejsia 😀

slanka
27. dub 2008

Ahojte,
já měla před otěhotněním 55 kg, během těhotenství jsem přibrala ca. 11 kg, no a po porodu, když jsem stoupla na váhu mi zbyly 4 kg navrch. Ty šly během prvnách 3 týdnů dolů, neb jsem kojila a kojím ca. 30 min. po 3 hod. Nevím, jestli to je tím, ale prostě jsem už teď na svých 55 kg, jen mám pořád trochu vystouplé a měkké břicho, což lze spravit jen a jen cvičením. Na to teď ale bohužel nemám čas, neb malý má prdíky, tak lítám jen kolem něj ☹ Už zase musím za ním, tak se mějte!

monik76
28. dub 2008

ahojky, tak já jsem asi ta vyjímka, co potvrzuje pravidlo, já kojením totiž nezhubla ani kilo. Kojím a nic. Raději se už ani nevážím, bo mě to vždycky naštve. Ale pak se zklidním, a řeknu si, klidně tlustá, ale zdravá ne?

sokolka
28. dub 2008

Moni to víš, že jo. Hlavně že jste zdraví a to ostatní přijde samo. A když nepřijde tak se s tím něco udělá až přestaneš kojit. Teď to nemá cenu. 😉

Mimi to znám. Taky jsem se koulela z Kubíkových narozenin. 😀 Pak že to rodiče dělaj kvůli dětem. Prdlajs. Kvůli sobě aby měli důvod se nažrat 😀 😝

pavlinka3
28. dub 2008

tak já v těhu přibrala 18kg a 10,5kg jsem nechala v porodnici.......uvidíme, jak rychle se zbavím toho zbytku 😅

morusa
autor
28. dub 2008

Ahojte,

tak jak jste na tom babuchy? Zuzi, už máš doma tu svojí slavnou váhu?? Sokol, co to vaše kojení?

trata
28. dub 2008

Ahoj, já přibrala při prvním těhotenství 12 kg a za 6 měsíců jsem to měla pryč, při druhém 15 kg a za tři měsíce po porodu jesm to měla pryč. A teď mám míň , než před otěhotněním. necvičím, jím hodně, ale málo spím a furt kojím. tak to bude asi tím..... 🙂

sokolka
28. dub 2008

Ahojky Morus, hele pořád kojíme, jestli se tomu dá tak říkat. Zatím na to prdim. Nechám to tak. Na dnešek spal krásně. Po prvé vstával až v půl jedné a pak ještě 2x. jenže si myslím, že to byla spíš náhoda. 😔 No uvidíme. Jinak já jsem dneska vlezla na váhu a mám plus 1 kg. Se poser..... 😠 Jenže já jsem teď nějaká rozežraná. Pořád mám na něco chuť. Ale pořád se utěšuji tím, že kilčo je taková pohyblivá váha. 😀 😀 😝

miminak
28. dub 2008

Ahoj holky, hádejte co mám doma ... VÁHU 😅 TY VAGO, ALE PO ZUZINČINÝ OSLAVĚ 😀 😀 No vlezla jsem na ní neb jsem nevydržela a hádejte ... mám váhu jako v průkazce na začátku těhu 😵 takže ještě těch 5 kileček co jsem si nahrabala než jsem otěhotněla a budu verry happy mummy 😎
Moc teď nestíhám neb dítě je zakuklený terorista ale myslím na Vás 🤐
Specielně zdravím Morušku neb ta mi schází tuuuuze moc 😢

romca3
28. dub 2008

Tak já jsem ostuda, né že bych přibrala v těhu hodně, (8) ale co jsem přiška z porodky( měla jsem ještě 2 nebo 3 kg nahoře), malé je už skoro 8 měsíců a já nezhubla ani deko.

morusa
autor
29. dub 2008

Sokol: Jestli jsi s tím kojením v poho a nijak ti to nevadí, tak proč to násilně ukončovat, že jo 😉 A jak jsi na tom vlastně s kilčama celkově? Ty už jsi dlouho na svojí předtěhu váze, ne?

Mimi: 😵 😵 😵 Já jsem úplně pitomá,ale já vůbec nevím a neuvědomuju si ,ale jako vůbec, jestli jsem Zuzince přála k prvnímu roku,at už na dubňátkách nebo na Skypu, měla jsem to v hlavě ,myslela jsem na to a právě nevím, jestli se to jako uskutečnilo 😀 a jestli ne ,tak se teda stráášně stydím a dodatečně přeju naší malé krásce všechno nej a jdu se někam zahrabat....
A tobě gratuluju moooc ke kilečkům, sem ti říkala,že budeš v pohodě, ty ses toho tolik děsila...ted už je to těžká pohoda ,ne? 😝 5kg půjde dolů jako nic...Já se teda musím taky pochválit, jsem na tom stejně jako ty, jsem ráda, bych nečekala, že tě doženu absolutně ,ale též jsem na svojí předtěhu váze, teda ještě o 0,5kg míň, ale to je takový to pohyblivý, takže to mám jako rezervu, ted už taky jen těch pět a jsem maximálně happy...

sokolka
1. kvě 2008

Aholky, tak včera jsem se tady pěkně rozepsala a ono to nešlo? Jsem myslela, že mě trefí 😠 Morus momentálně mám o 7,5 kg méně než před těhu, ale už jsem měla i o 8 míň. 😅 Ale jsem moc ráda, ještě tak 5-6 kg a budu ještě šťastnější. 😀

Mimi gratulace. 😵 Jsi vyváděla, jak to strhneš, tu váhu a nakonec jsi takhle zhubla. To kdyby se rozbila váha mě tak jí pak určo strhnu. Jak to nemůžu hlídat tak je to v pr... 😀

kaelan
3. kvě 2008

čau kočky 😀

mám chviličku čas a trochu i náladu tak něco ztvořím 😝

tak k mé váze momentálně mám 59,6kg sem strašně ráda.Do toho jěště cvičím,mažu se různejma sajrajtama na zpevnění atd.

Jím celkem normálně až na to že vůbec nesnídám jenom kafe potom až do oběda nic pak zblajznu oběd a kolem 5 jogurt,jablko nebo banán... nemám prostě na jídlo vůbec chuť 😝

Až budu mít nějaký lepší foto tak určitě dodám 😀

Anetka má 75 cm a 9,5kg.Je pořád nějaká nemocná,pořád rýma a ted mi nechtěla týden nic jíst.Nutrilon nepije už 2 měsíce takže nevím co jí mám dávat úplně se jí z něho zvedá kufr 😢 Máme už 8 zubů a chodí jak drak 😀 😀 😀

Ela už má 5 let je to už velká ségra a celkem mi pomáhá opatrovat Anoše 😉 Jo a ta taky zhubla asi 1 kg tak sem ráda 😝

Tak zdravím všechny hubený holky(což už jste všechny)a mějte se fajn 😀 😀 😀

lenkabu
3. kvě 2008

Nabrala jsem 11 kg a po šestinedělí jsem na svojí váze...ale chci hubnout ještě dál 😉

kim
3. kvě 2008

Já nabrala 26kg 😅 😅 v porodce zůsatlo 15kg a teď 4 měsíce po, mám jen 3kg navrch, jím tak jako před těhu, ale někdy si i pěkně dopřeju, jako třeba brambůrky, čoko a tak 😀 no horší je to břicho, mám ho stále dost vystouplé(jsem po císaři) 😢 😢 😢

ladek
3. kvě 2008

Moje vaha pred otehot.byla 64 kg ☹ behem tehu jsem pribrala 11kg 😉 a ted(stale kojim)malemu byl ve ctvrtek rok 😲 mam 55kg 😀 😀 😀 😀

schwarzovka
3. kvě 2008

já nabrala 20kg, 10 jsem nechala v porodce a už je to dole a to fakt žeru 😀 ...ale to je tím pohybem 😉

sokolka
7. kvě 2008

Holky tak jak? Jak hubnete? Já mám kilo nahoře. Se na to můžu...... 😠

danca27
14. kvě 2008

holky k tomu hubnutí jo... já nabrala asi 16 a mám ted nahoře už jen 4 ale kdy je dobrý začít cvičit jako opavdu na břicho atd. po porodu?..Po šestinedělí???

rogorca
14. kvě 2008

schwarzi - jak jsi to prosímtě udělala 😨 já přibrala taky bohužel 20 - v porodce jsem taky nechala 10.dnes nám jsou 4 měsíce a já mám furt 5 kg nahoře ☹ a to se honím jak maxipes Fík - mám doma ještě 2 puberťáky - pořídila jsem si elipt.trenažer - a furt nic.

ivulinda
15. kvě 2008

Já bojuju s váhou jěště doted!!!a to už budou 4měsíce.rodila jsem císařem a od narození nekojím,nevytvořilo se mi mléko takže je to shazování náročnější!!!!!!!!!!!!!už aby ty kila byly dole

kajule
15. kvě 2008

Ahoj holky, tak ja jsem pred tehu vazila cca 59kg pri 175cm, vzdycky jsem si prala pribrat a v tehotenstvi jsem se dockala, dostala jsem se na 72kg, po porodu jsem mela nejakych 64kg, pak jsem zhubla na 60kg a ted se snazim dostat se zase na tech 64kg, pac to je pro me idealni vaha. 🙂 Ted mam 62kg, ale jak rikam jeste to neni ono, ale proste to jde tezko u me pribrat treba jenom deko. Jim porad stejne, kze jako tasemnice, cely den a vsechno. 😀
Koukam, ze jsem tady asi jedna z mala, ne-li jedina, ktera chce tloustnou. 😀 😎 Jenze ja si vzdycky pripadala strasne hubena a muzu rict, ze ted jsem konecne jakztakz spokojena, uz nejsem kost a kuze, ale ani metracek. 🙂

sokolka
15. kvě 2008

Kajul tak to ti fakt závidim. I když mám taky kamarádku, která je fakt hubená a je to peklo když nemůžeš přibrat. Zhubnout si myslím se dá vždycky, ale s tím stloustnutím to bude asi horší. 😅

morusa
autor
15. kvě 2008

Mně se to těžce zastavilo, ještě potřebuju dát dolů 4,5kg a vůbec ,ale vůbec mi to nejde dál dolů........ ☹ ☹

varfa
16. kvě 2008

Já jsem začla žrát strašně sladký a schazování se nekonalo,tedy zůstala jsem na místě,tak jsme mi s manželem sestavili jídelníček,protože já když to mám předepsaný,tak to dodržuju.A od pondělka,jsem zhubla o kilo a půl,takže mi zbývá 4 kila,abych se dostala na původní váhu a to jsem v těhu přibrala 23kilo.Myslím,že na třech měsících Matušky,budu na původní váze a pak jedeme dál 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru