Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

morusa
autor
25. zář 2007

Mimi: a to byly jen cviky na břicho, velmi jednoduchý popis, si představ, že bych ti měla popisovat, jak trápit stehna a prdku.. 😀

miminak
26. zář 2007

Moruš - máš to v IP .. sem ouplně tupá 😔 😝

Jo si asi k třicetinám budu přát plastiku ... 😀 😀 😀

vitaka
26. zář 2007

já přibrala 9kg, (protože jsem během těhotenství 6měsíců blila a hubla), v porodnici jsem nechala skoro všechno...(protože jsem 20h rodila a nejedla, pak jsem byla na JIPce po císaři a zase jeden den nejedla a pak jsem na třetí den, měla jen tekutou stravu), šestý den mě pustili a já měla co dělat abych se udržela na nohou...
Dva měsíce po porodu jsem měla míň jak před otěhotněním, ovšem...jak tu někdo poznamenal "alpský převis" ten mám taky... a ještě s 20cm jizvou, takže zatím to neřeším,...jsem ráda, že jsem ráda...

morusa
autor
26. zář 2007

miminak: Taky to tak vidím 😀 To sepíšu drahoušovi na papír, co si všechno žádám, začnem kozama, skončí se liposukcí, vemem to při jednom.

miminak
26. zář 2007

Moruša - 😀 😀 😀 good idea 😎 Jen nevím co na sobě nechám původního .. tak možná řasy 😕

anddy
26. zář 2007

zdar kulicky 😀 , zdravi vas koule 😅 , ty jo Kevan dneska celej den tak prudi, ze bych sezrala klidne kilo cokosky. Rano jsem se vydala na ockovani s nim, no psychicky jsem se pripravovala dlouho, dorazim a baba na recepci se me pta proc jako jdu na ockovani, sem si myslela: jezis ty jsi blba asi abych mela zdravy ditko ne? No nakonec jsem zjistila, ze tam mam jit az pristi tyden 😠 . Takze jaaaaa jsem byla za totalniho DEBILA 😝
Jdu zkusit uspat toho krakena a jeste se vokazu bo drahousek je v praci tak muzu na net 😵 😵

miminak
26. zář 2007

ČAUTE Anddy,
ty woe kulička je děsný oslovení ... hned si vzpomenu na ten film s M.Ebenem .. 😀 😀 😅 (Ale Ebena mám moc ráda, čím je starší tím je hezčí a hlavně je to chytrej chlap a to mi imponuje .. 😉 )

miminak
26. zář 2007

Ty woe Anddy, na co kua myslíš??? 😀 😀

anddy
26. zář 2007

mimis zdur,jezis ja mam krizi na cokosku, co mam delat??????? 😝 😝 😝

anddy
26. zář 2007

ty voe miminak ja nemyslim 😎 to je pohodlnejsi 😀

anddy
26. zář 2007

to je dneska rychlost ten kun,hmmmm...se nervnu a pujdu zehlit 😠

bara_d
26. zář 2007

děvčata, nejste samy, které mají "alpský převis" já jsem na tom podobně a ještě k tomu popraskaný. Do 7 měsíce jsem měla bříško hlaďoučké jak dětskou prdélku, ale potom mi popraskalo a vypadá jako hroší kůže 😀

morusa
autor
26. zář 2007

Jsem chytla nerva a snědla jsem 2 kusy medovníku, slovy dva kusy, já, která sladký nejím. 😠 Jsem malýmu pomáhala rektální trubičkou a pomohla, drahouš stál vedle mě, tak mu to podávám, ať s tím utíká do umyvadla,aby to nikde neukáplo a on stojí, sleduje mě, řehní se, no a co myslíte? Ukáplo to, sem myslela ,že ho zabim.

anddy
26. zář 2007

tak to je blby barus, ja mam sice 10kg nahore ale mam to tak jako vsude, takze ja ani moc velky bricho nemam 😉 teda k svymu hrosimu telu 😀

janicckka
26. zář 2007

Ahoj,tak já přibrala 30kg 😲 😲 a ted jsou malí 4 měsíce a mám dole 25kg 😀 Byla jsem jak pomeranč 😀

anddy
26. zář 2007

morus ja chci takyyyyyyyyy 😀

berdicek
27. zář 2007

Ahoj, tak ja jsem pribrala 19 kilo, v porodnici jsem nechala jen 6 a zatim jsme zhubla jen 3 kila, vubec to nejde dolu. A to se docela hlidam v jidle, nejim sladky, obden cvicim a 2x denne s nim litam na prochazku. Musim nosit jeste tehotensky kalhoty, protoze se do niceho nevejdu 😠

anddy
27. zář 2007

berdicek vitej do klubu 😀 😵

med
27. zář 2007

Ahojky,
berdicek jsem na tom podobně s těma kalhotama.... Nabrala jsem 14 kg, a v porodnici jsem nechala asi jen 5 kg. Teď mám ještě asi 5 kg navrh, ale protože měřím jen 158 cm, tak je na mě vidět každý deko. S nynější váhou 58 kg jsem jak buřt... Do ničeho se nevejdu a v pase mám o 10 cm víc než před těhu!!! ☹ Takže to těhukalhoty jistí. Bohužel nekojím, necpu se nezdravíma věcma, chodím každý den na procházky, když mi zbydou síly, tak i po večerech cvičím a stejně žádnej úspěch. Dneska jsem dokonce stoupla na váhu a zjistila jsem, že mám ještě o půl kila víc.
Ach jo, ten život je ale nespravedlivej. A to jdeme za měsíc na svatbu kamarádce, takže si budu muset ještě koupit novou garderobu 😖

miminak
27. zář 2007

Zdar babky 😵

ty woe koukám jak se rozrůstáme .. 😀 😀 😕

Anddy .. tak si ji dej .. tedy tu čokošku. Lepší si vzít kousek malý než pak potom v absťáku zchrochtat celou .. 😝 😀 Já si občas zobnu .. tedy často .. jako ne čokošky, ale něčeho sladkého .. ale nesmí toho být metrák .. sem to už psala, já nejsem dietová, ale pohybová 😅

Moruš - doufám že jsi si ten medovník alespoň náležitě vychutnala .. 😀 😀 Jinak vím o čem mluvíš .. s manžou 😀 😀 😲

Baru - tak já mám břicho alespoň hladký a nikde nic .. když už visí .. to stačí neeee 😕 🙄

Berdicek - hlavněklíííd a jestli kojíš pozor na to jídlo .. hlavně nedrž žádnou drsnou dietu, páč jdou pak všechny toxiny mimískovi do mléka .. 😔

Med - jo jo, život je jako laciná děv.. a hádej proč 😝 😀

Holky, sem zase dneska potrápila to svý špekatý tělo .. babička moje milovaná pohlídala cipíska a když jsem přišla, pravila že jsem jako lunt .. ale ona brýle nenosí 😅 mě htěla potěšit, ale já jsem jako luntů pěkná stovka .. 😝 😝 😝 😔

Venku zase chči.. a chči.., to by jeden umřel 😝 Včera jsem lítala se Zuzinkou v dešti 1,5 hodiny venku .. ona spala jako dřevo a já chtěla aby byla na vzduchu 😅 Dneska to dělat nebudu, má vystaráno 😀 😀

mejviz
27. zář 2007

holky od 1. října hubnu 🙂 je to pondělí tak se bude hezky začínat 🙂 jíst budu normálně ale už ne po 17,00 hod, vynecham sladký 😝 a každej den si naplánuju pohyb 😅
plán by byl že jo? 😉 kdo jde do toho se mnou? 😉
to by bylo aby mi z těch 8 kil do vánoc nezmizlo aspoň pět 🙂 Do vánoc, hmmm cukrovíčko 😵 😝
med 158 cm a 58 kg je v poho já mam 160 a 66 🙄

miminak
27. zář 2007

Zdar Mejviz,
tak ať Ti to vyjde .. já si toho naplánovala a nic .. ta váha se rozhodla, že se nepohne .. 😠 Ale ona uvidí .. kua jedna 😀 😀

med
27. zář 2007

Mejviz, tak to jdu do toho s tebou 🙂 58 kg není v poho, břicho mám jak těhotná 😒
Když jsem si šla koupit před měsícem podprsenku na kojení (to jsem ještě kojila), tak mi paní v krámě povídá, abych si jí koupila až těsně před porodem, že teď je ještě brzy..... 😀 Takže se tý pneumatiky musím zbavit, ať chci nebo ne ! Dokonce už i manža mi naznačuje, že už nejsem, to co to bývalo... No ale to si tak neberu, ať se koukne na svůj "pivní mozol" 😎
Takže od pondělka? Jsem zvědavá, jestli to fakt dodržím...

terezkaaa
27. zář 2007

Já jsem celkem spokojená,jsem hubenější než před těhu, ale vadí mi ty svý velký prsa, který za žádnou cenu dolů nejdou 😠

suki
27. zář 2007

Ahoj holky já mám měsíc po porodu, v těhotenství jsme nabrala 13kg, v porodnici a první dny jsme zhubla 10kg a teď jak jsme se ustálili a celkem vše zvládáme, tak jsem nabrala nahoru 2kg, takže mi po porodu zůstalo 5kg - 167cm, 60kg, před těhotenstvím 55kg. No jsem zvědavá, jestli to půjde dolů kojením, nebo jestli budu muset cvičit, asi spíš budu muset cvičit, mám pořád chuť na sladký a ne a ne si to sladký odepřít 😝

margotka
27. zář 2007

ahoj holky,trápím se se 7kg,od porodu jsem shodila jen 8kg.S kojením na tom nejsem valně,víc dokrmuju,než kojím.Už 4týdny statečně šlapu na rotopedu 10 kiláků a NIC !!!!!!!Takže ztrácím motivaci,když nevidím ani náznak,je to bída.Měřím 168cm a vážím nechutných 71kg.S první dcerou to šlo taky blbě,ale teď to nejde vůbec 😢

suki
27. zář 2007

margotka to půjde dolů neboj, přestaň se tím stresovat a půjde to samo uvidíš. 😉 Já, když se snažím tak mi to taky nejde a když na to přestanu myslet, jde to skoro samo. 😀

bara_d
27. zář 2007

děvčata a co takhle si udělat svoji soutěž a zapojit do toho naše polovičky, počet zhubnutých kg vynásobíme 100 Kč a podle počtu si něco koupíme a samozřejmě naše drahé polovičky to zaplatí ?

miminak
27. zář 2007

Baru 😀 😀

bara_d
27. zář 2007

já vím, že Vám to příjde k smíchu 😉 , mě tak trochu taky 😀 neboť si říkám, že od doby, kdy se narodila malá - 24.3.2007, tak od každého prvního dne v měsíci začínám držet dietu a řekla bych, že mi to vydrží tak do druhého dne 😀 , ale i to je úspěch. Stále tvrdím manželovi a přesvědčuji taky sama sebe, že až přestanu kojit, tak se přihlásím do kurzu STOP Obezitě a bude ze mě modelka - možná, že modelka tak úplně ne, ale pro ten pocit to stojí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru