Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sokolka
7. dub 2008

No zatím ti stejně nezbývá nic jiného než čekat. Když kojíš tak bych diety určitě nezkoušela a nevím jestli by se ti nedělalo při cvičení špatně. Ale myslím si, že takovej bazén by nebyl špatnej

petja
10. dub 2008

já jelikož kojím,tak si nemůžu stěžovat,už v porodnici jsem po porodu měla míň jak před těhu a teď? jsem hubená jak lunt,všecko na mě visí a to furt baštím kokina na energii,nezastavím se chvilku tak asi proto...uvidím jak, až přestanu kojit...

morusa
autor
14. dub 2008

Ahoj holky,

tak jak je? je něco nového? co kila? Nepudem zítra na váhu? 😝

andilek
14. dub 2008

tak hlásím, že jsem na své předtěhu váze 52 kg, ale ještě chci tak další 4kg dolů 😀 😝 😎

nensy
14. dub 2008

tak to já radši na váhu nelezu.po prvním jsem to schodila rychle a ted se ručička na váze ani nehne .je to na prd a to nekojim tak jsem si myslela že to půjde dolů rychleji ale to jsem se asi sekla.uvidíme jak to půjde dál ale už nedoufám .chodila bych cvičit ale k tomu se nedokopu jsem ráda že si večer sednu.mám toho za celí den plný kecky.

sokolka
14. dub 2008

Morus jasně. Jdeme do toho. Akorát už si nepamatuju, kolik jsem vážila při posledním hlášení 😅 😀

monik76
15. dub 2008

Tak já jsem v těhu přibrala 15kg. Závidím těm co říkají, že v porodnici nechali 10kg, nechápu to, já tam nechala 3kg. doma jsem pak zhodila ještě 2 kg a od té doby nic. Občas cvičím, kojím, necpu se a váha se ani nehne. Tak nevím jestli se to fakt po druhém dítěti hůře shazuje.

janab78
15. dub 2008

Já přibrala 14kg, v porodce jsem nechala 10, a teď 4měs. po porordu mám pořád tak ty 3 nahoře. A ty nejdou a nejdou dolů. 😠

varfa
15. dub 2008

Tak já nabrala 23kg,v porodnici jsem nechala 8kg,teď doma šlo dolů dalších 8kg a zbývá tedy 7kg,ale vzhledem k tomu,že teď hubnu tak 1kg týdně,tak bych mohla být ve třech měsících Matouška na své původní váze.A pak ještě 9kg,které jsem nabrala od svatby.To to mám krásně vymyšlené 😀

sue24
15. dub 2008

Ja som pribrala v tehotenstve 21 kg (zo 64kg na 85kg), tri tyzdne po porode som bola na vahe 72kg a dnes mam 67kg, cize 18kg dolu. Nic take ako cvicenie nerobim, iba kojim, v noci moc nespim, delam dlouhe prechadzky a staram sa o domacnost. To je ale tiez celkom namahave 😝 Sladke si taky obcas dam 😉
Zrejme je to o tom, ako ktore telo zadrziava vodu, niektore baby naberu 30 kil ale stratia ich rychlejsie, ako tie, co nabrali 15....

sokolka
15. dub 2008

Tak mám dneska mínus 0,3 kg. To nic moc na to, že vážení neprobíhalo dost dlouho. Jinak nového celkem nic. Kubík je zlatíčko, už pěkně běhá a musím uznat, že mu to jde. Dneska už mu šlo i překračovat práhy v bytě. 😀 Dlouho jsem neviděla mimi. Zuzík jí asi dává zabrat 😅 Morus co Maty? Jak v noci spinká bez koja?

anddy
15. dub 2008

tak jdeme na to ja mam minus 0,2 😀 😀 😀 😀

krista
16. dub 2008

Ahojky, já jsem přibrala v těhotenství 7kg a v porodnici jsem nechala asi 8kg, ještě pořád to jde dolu, takže mám celkem cca mínus 10kg někdy 11kg, pořád mi tam kilčo skáče 🙂

morusa
autor
16. dub 2008

Sokol: Jak už jsem psala ,co jsem přestala kojit, tak se spaní vyřešilo, bud spí celou noc a nebo se vzbudí jednou na mlíko, dneska teda trhl neuvěřitelnej rekord, šel spát v půl desátý a spal nepřetržitě do devíti do rána. 😵
anddy: Obula jsi se do toho teda? Dodržuješ jídelníček? Cvičíš?

Jinak já hlásím ,že do své předtěhu váhy mi chybí cca 1kg, pak ještě těch 5kg a jsem nejspokojenější. 😵

vendy01
16. dub 2008

Ahojky, já jsem v těhu přibrala jen 8kg, 7kg jsem nechala v porodce a teď mám další 3 kila dole. U kojení to jde fakt samo. Neomezuju se v jídle, naopak miluju sladký. Nijak se nepřecpávám, ale to kojení je na hubnutí fakt zázračný. A taky je fakt, že náš milovanej Filípek je velkej nespavec, takže se kolem něj dost naběhám.. 😀

morusa
autor
16. dub 2008

vendy: Bud ráda ,že to tak máš. 😉 Já byla ten případ ,kterej kojením vůbec nehubl...

sokolka
16. dub 2008

Morus taky bych si přála, aby se to spaní vyřešilo, až najedem na UM, ale myslím, že u nás to tak snadné nebude. Přece jenom je už větší a vyčůranější, než když si ty odstavovala Matyho. No jsem na to zvědavá. Jinak teda tiše závidím 😔

miminak
16. dub 2008

Zdar děvenky,
jsem tu jen na skok ... nějak nemám náladu ... ☹

Taky jsem koukala do Ip, mám ji nějak zahlcenou .... že prý sraz nebo co??? Nastuduji to a pokusím se podat hlášení 😀 😀

Jinak mám pořád váhu v opravě, prý ji budou muset asi vyměnit celou neb je rozbitá ... no kdo by to byl řek´?? 😕 😅 takže netuším, jak na tom jsem, ale zázraky neočekávám ... v každém případě až budu ready, písnu jsem, tak držte palce, ať mě neklepne .... 😲

Všem co krásně hubnou gratuluji, ani jsem to nedočítala a zbytku přeji pevné nervy a vůli .. teda estli tu všici jen nehubnete 😕 😀

Novinky žádné, Zuzina roste jak z vody, huž jí bude za týden rovný rok .. je to kočička krásná a ví to, normálně se prohlíží v zrcadle a usmívá se na sebe s výrazem ... jsem to ale kost?!! 😝 Je tedy hrozně paličatá, vzteklá a prosazuje si krutě svou ... ale jinak je poklad 😉

Spešl pozdrav letí Lazence, Morušce, Anddy, Sokol ....

sokolka
16. dub 2008

Mimi jsem ráda, že jsi živá a zdravá. Už jsem si říkala, kde je ti konec. Že by byla Zuzinka celá ty? 😀 😀 😉 Držte se holky. 😵

miminak
16. dub 2008

Ona je horší ... je celá já a clý můj manžel ... oni nám všichni říkali ať si to rozmyslíme ..... 😀 😀

miminak
16. dub 2008

... no a my si nedali říct ... 😕

miminak
16. dub 2008

.... tak to máme 😎

anddy
16. dub 2008

jeee mimi zije to zuzo 😀 😀 😀
morus nemam vubec cas ti napsat tak se moc omlouvam 😉 jinak necvicim a jidelnicek nedodrzuju protoze jsou u nas znami a to je srumec 😀 😀 😀 maji stejne stareho kluka jako my a je to ficak, nastesti uz si nasli bydleni tak bude trosku klidek a zase rezim, ale pohlo se to shodila jsem skoro kilo no ale porad jako mam co delat 😠 😢
jinak vsem gratuluju ke ztracenm kilickum 😵 😵
sokolko dodatecna gratulace Kubikovi k roku a Zuzince predcasna gratulace k rocku 😵 😵 😵
tak koceny jdu chrnet neb jsem kantare!!!!! 😝 takze pac a pusu

sokolka
16. dub 2008

jj kdo chce kam pomozme mu tam 😀

sokolka
16. dub 2008

Andy díky moc. A pro jistotu gratulujeme zuzince už teď, kdyby se tu mimi už neukázala. Známe své lidi, že?! 😀 😉

miminak
16. dub 2008

Holky díky, zítra jí to řeknu a celý den s ní nebude k vydržení .... 😀 😀

sokolka
16. dub 2008

😀 😀

anddy
16. dub 2008

cau mimi ty holka jedna usata jak jde life? 😵

miminak
16. dub 2008

terrible or horrible?? 😖

anddy
16. dub 2008

ale ale nevyhrozuj mas se dobre akorat to nechces priznat 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru