Kolik kg jste nechaly v porodnici?

mami29
31. črc 2011

A kolik mel mimisek?

pattie
19. srp 2011

S druhým jsem přibrala 18 kg (malej měl 3 kg) a v porodnici jsem nechala 8 kg. Ale pak už to nějak šlo docela rychle samo dolů

krokodilek
4. zář 2011

Přibrala jsem 14 kg (malá měla něco kolem 3 kg), v porodnici jsem nechala 9 kg a za půl roku kojení jsem zhubla i těch 5 kg 🙂

zdeniii
4. zář 2011

Přibrala jsem 20 a v porodnici nechala 10, Helí měla 4,15kg a zbytek váhy šel celkem snadno asi po 2 měsících jsem byla na své váze a dokonce pak ještě zhubla víc než před těhu .-) Uvidíme jak to bude teď 🙂)

moninka
6. zář 2011

V těhotenství jsem přibrala 17kg, v porodnici jsem nechala 12kg - dcera vážila 3800g. Po půl roce jsem byla zhruba na své původní váze a zhruba rok po porodu jsem měla ještě o dalších 5 kg míň než před otěhotněním, ale je fakt, že jsem cvičila a moc nestíhala jíst 😅

emmca2011
9. zář 2011

já přibrala 10kg, v porodce nechala 5 (dcera vážila necelý 3kg) a těch zbylých 5 šlo dolů během dalších 10ti dnů (nevyspání, běhání kolem miminka...) 😀

rendy80
9. zář 2011

Já jsem přibrala 20kg, v porodnici jsem nechala 4kg a dnes jsem o dalších 8kg lehčí. Takže mi zůstalo 8kg : 😖 . A malá vážila 3500g. Takže snad ještě něco do roka stihnu zhubnout.Mám před sebou ještě půl roku. Po roce to prý už tak nejde dolů. Tak uvidíme.

pehaka
9. zář 2011

přibrala jsem 25kg ☹ v porodce jsem nechala 10kg pak jsem shodila dalších 10 a 5 se mě stále drží a nechce pustit a už asi ani nepustí 😒 je fakt když jsem zistila že jsem těhule přestala jsem kouřit a zaháněla chuť sladkým...teď už bych to neudělala 🙂 malej měl 4010g

madormi
16. zář 2011

tak já nabrala úděsných 27 kg :-O v porodce jsem nechala 9, malá vážila 3450g a teď tři týdny a dva dny po porodu my zbývá ještě 12 kg ☹

lucmart
16. zář 2011

nechala jsem tam asi 6 kg, dcera vážila 3,5 kg. za celé těhu jsem přibrala asi 13 kg, doteď mi visí ještě 2 kila nahoře, ale už s tím nehnu - jsem znovu těhotná.

ellzu
17. zář 2011

Ahoj 🙂 přibrala jsem 25kg, v porodnici nechala 8kg, Malá vážila 3,5 kg 🙂 jsem na původní váze, ale chtělo by to obnovit svaly, ty šly totiž asi někam na dovolenou 😀

pajuska87
18. kvě 2012

Já jsem se po příchodu z porodnice zasmála když jsem si stoupla na váhu :D. Přibrala jsem nějakých 16 kg, malá vážila 2600 g a doma mi váha ukázala, že jsem v porodnici nechala 3 kg

brisalek
18. kvě 2012

Ja jsem v porodnici nechala asi jen 6kg (dcera mela 3950g). Po 3 mesicich mi z 18kg, ktere jsem pribrala nezustalo nic a dokud jsme kojila (16 mesicu) tak jsme si tuhle vahu drzela. Pak jsme zacala postupne pomalu nabirat a ted 18m po ukonceni kojeni mam 6kg navic🙂.

olusenka
18. kvě 2012

Já se vážila poprvé až po šestinedělí, takže ani nevím. Ale kojení je naprsot super věc, pač hubnu a hubnu. Pomalu ale jistě. A mám furt hlad, což už zase tak skvělá věc není. Můžu se cpát a není to vidět. 😀 Poslední rok před otěhotněním jsem přibrala asi 8-10 kilo (operace, hormony, Vánoce, úraz). Takže jsem těhotenství začínala se 67,5 kily. V den porodu jsem měla 76 kilo. Takže jsem v těhot. přibrala 8,5 kg.
Miminko vážilo skoro 3,3kg. Teď 4 měsíce a 1 týden po porodu vážím 59 kg. Ještě 1 kilo dolů a budu mít svoji starou váhu zpět. Ale to jen díky kojení. Necvičím, jsem lenoch. 😖 Až kojení skončí, nechci to vidět.

adenka84
18. kvě 2012

Já nabrala 10kg v porodnici jsem nechala 9kg a dceruška vážila 3600g

a teď mám 8kg opět nahoře ☹

hehena
18. kvě 2012

přibrala jsem 13, malej měl 3,8 kg. po týdnu v porodnici bylo pryč 12, jenže při kojení (kojila jsem půl roku) jsem znovu nabrala blbých 5 kilo, který odcházely další víc jak rok po skončení kojení...... teď mám stále o to jedno kilo víc jak před těhu, ale samozřejmě ta postava je celkově horší. snad se někdy dostanu na váhu aspoň těch 58, který jsem měla před vysazením HA (po vysazení jsem nabrala 4 kila)... ach ach 🙂))

@adenka84 ty asi budeš případ jako já, že při kojení nabíráš.... přitom jak tady čtu, tak drtivá většina mamin při kojení hubne...

anika7
3. črc 2012

přibrala jsem 13 kg, v porodnici jsem nechala 5kg, a další týden jsem zhubla další 4kg. Teď po dvou týdnech mi tedy zbývají 4kg a jsem za ně zatím vděčná, protože to kojení po dvou hodinách je pěkně náročný 🙂

tichackova
3. črc 2012

Přibrala jsem 18 kg, v porodnici jsem nechala 7 kg. Za další týden jsem zhubla další 3 kila. Teď už to tak rychle nejde, končí mi šestinedělí a mám nahoře ještě 6. Malá měla 3230 g.

werunqa
26. srp 2012

Ahoj,
ja jsem v tehu nabrala 10kg a v porodnici jsem nechala 8kg 😉 ty zbyle 2kg uz sly dolu samy-takze tyden po porodu jsem byla na sve vaze 😉 .
A mala mela 3710g 😀

anty
26. srp 2012

přibrala jsem 25kg, v porodnici jsme nechala 14 a zbytek šel dolů potom kojením 🙂, malý měl 3600g

tonicek2010
26. srp 2012

Jé,já v těhotenství nabrala 13kg a po porodu jsem je zase ztratila 🙂 malej měl 3.540kg,přitom jsem hubeňour 😒 takže na mě to nebylo ani znát 😀 je zajímavé že některé mamky s tím mají boj a jiné vypadajjí jako kdyby neporodili nikdy.Asi taky trošu geny 😅

marcelkap
26. srp 2012

1.těhotenství jsem přibrala 8kg, malá měla 2700g a v porodnici jsem nechala 7kg.
2.těhotenství jsem přibrala 18kg, malej měl 2960g a v porodnici jsem nechala 9kg.

berinka1
26. srp 2012

ahoj, ja pribrala 28, v porodce jen 7 (mala mela 2,9 a 50 cm), dalsich 7 behem 6N, ted behem posl.cca mesice a pul 3 kg a zbytek s furt drzi:/ a to jsem mela sileny otoky:(

petrajavor
27. srp 2012

Nabrala sem za těhu 11kg,v porodnici sem nechala 5kg (malý měl 3910g) a po 6nedědělí sem byla lehčí o dalších 12kg,takže celkem -17kg a ručička jde stále dolů 😀 😀 😀

asaka
27. srp 2012

přibrala jsem 17, v porodnici jsem nechala 10, po daším týdnu (tj 10 dni po porodu) jsem byla na své váze a během dalšího týdne jsem už jsem šla do mínusu, jedla jsem i v noci abych dál nehubla, byla jsem z toho hodně unavená.

vysocanka
27. srp 2012

Ja jsem v porodnici nechala 13 kg /dolu sla voda. kterou jsem zadrzovala/. Behem roku asi bylo dole 34 kg. celkem jsem tedy sla asi o pet kg dolu oproti puvodni vaze. Maly mel 3600g

ladenka
27. srp 2012

přibrala jsem 16kg, malá měla 3,4kg, v porodnici jsem nechala 6 kg, další 4 kg šly dolů samy doma, zbývajících 6 se drželo jako klíště a k tomu jsem ještě 4 kg nabrala, protože jsem z nedostatku času jedla jen jednou denně a všechno se mi ukládalo hezky do zásob jak tělo hladovělo, rok po porodu mi pomohla dietní sestra, se kterou se mi podařilo shodit 9 kg, takže jsem byla téměř na své váze, nyní mám znovu asi 2 kg nahoře, ale to jde 😉
Závidím všem, které těhotenská kila bez problémů shazují.

mochenkaa
27. srp 2012

V porodnici jsem nechala 6kg z nabraných 5kg. Malý měl 2,85kg.. Teď, 2,5měsíce od porodu mám dolů další 3kg. Takže aktuálně jsem -4kg oproti otěhotnění. Ještě tak 12-13kg dolů a budu spokojená 😀

kettm
27. srp 2012

V porodnici jsem nechala 13 kg a první týden po porodu dalších 5kg (ale nabrala jsem v těhu 30) malý měl při narození 3910g.

zvalentova
27. srp 2012

z celkového přírůstku 30kg jsem šla domů od 25kg lehčí. Po 6-ti nedělí jsem na původní váze. Děti měli dohromady 4600gr.

mates22
27. srp 2012

tak první porod: nabrala jsem 20 a nechala v porodnici 11, druhý porod: nabrala jsem 30 a nechala tam 18............ a ty zbývající mi vždycky zůstaly, resp. po každém děcku cca 10 kg a nemůžu se jich zbavit (i přes rady výživového poradce) a to jsem obě děti kojila, syna kojím ještě stále ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru