Kolikátý den po císaři vás pustili?

hankaaemma
19. pro 2013

Kolikaty den,vas pustili po cisari domu?

ev.ka
19. pro 2013

5.
v pondělí večer porod a v sobotu v poledne domu.. pustili by i o den dřív, ale malého špatně zvážili

kriistin
19. pro 2013

@hankaaemma v hradišti poušti po cisaři.prvni den kdy ti dělali cisař se nepočita.takže 6+ ten den kdy delali cisaře.takže je to 7dní.ja šla o den dřiv protože jsem chtěla

taniik
19. pro 2013

Měla jsem dvě sekce, a šla jsem u obou 4den domů, den sekce se nepočítá

sarusinek
19. pro 2013

Po prvním císaři 6. den, po druhém už dokonce čtvrtý (a to jsem rodila 36+0), protože jsem byla hned fit, jizva se krásně hojila a malý měl apgar 10-10-10 a hned hezky sál 🙂

blondynka400
19. pro 2013

U obou 4 den, den porodu se nepočítá. Je to prý předpis a dřív standartně "nesmějí", později je to zase tehdy, když rodička není ok, CS a nebo mimčo má nějaké "problémy"

gepe
19. pro 2013

@hankaamna paty den v nedeli od porodu, den pred porodem nastup.

marca22
19. pro 2013

Rodila jsem v neděli a domů jsem šla další sobotu v poledne.

lenicka07
19. pro 2013

Po obou císařích pátý den (nepočítám den operace), žádné komplikace jsem neměla. Přijde mi to tak akorát, z hlediska schopnosti postarat se o sebe a dítě.

pavcza
19. pro 2013

Taky 5. den, den císaře se nepočítá 🙂

lucifereeek
19. pro 2013

5tý den

kacenka1979
19. pro 2013

ahoj tak me by pustili za 4 dny ale kvuli mleku ktere se nespustilo tak 6 den takze pocitej 5 dnu...rodila jsem v podoli...cisar byl akutni...taky ti davaj injekce do bricha na srazeni krve a je jich 5 takze tak nejak 😉jizva se hoji dobre nejhorsi je vstat poprve...pak to ujde navic mas cipky na bolest a super....takze neboj

niki727
19. pro 2013

Pouštěli nás 4. den.... V pátek jsem rodila, v úterý šla domů ....

holino
19. pro 2013

v sobotu ráno porod v uterý ráno jsem hned po propuštění jela za malinkým =)
protože první den se nepočítá tak to byla celkem mega rychlovka =)

spes2009
19. pro 2013

Rodila jsem císařem ve středu a v neděli nás pustili. Vše bylo v pořádku, tak jsem uprosila o propuštění o jeden den dříve, než je u Apolináře obvyklé. Naštěstí tam měli boj o postele, tak to i udělali rádi 😉 .

terinda
20. pro 2013

6.den, bojovala jsem s krmením

mufinka26
20. pro 2013

po prvním císaři sedmý den, po druhém pátý den 🙂

apfele
20. pro 2013

Rodila jsem v podolí a pouštěli mě 4 den po císaři.

tinka2011
20. pro 2013

Pokud je vše bez komplikací měli by pouštět 5 den. Jak už tu bylo psáno den operace se nepočítá.

hofka1
20. pro 2013

úterý příjem-o den dřív, středa dopo fik, pondělí propustili. Pustili by i v neděli, ale prý jsem ještě vypadala bledě, sklesle, he🙂

saminomimino
20. pro 2013

4 den,jsem šla 😉

laurital
20. pro 2013

Já jsem císařem nerodila, ale sestru pustili čtvrtý den.

pindruse76
20. pro 2013

Me pustili domu po akutnim cisari hned druhy den. Maly se narodil ve ctvrtek rano v 7:16, ve 12 mi rekli, ze uz muzu vstat a hnali me do sprchy. No a druhy den v patek ve 14 jsme sli domu. Podotykam ale, ze jsem rodila v UK.

karminka
20. pro 2013

Já jsem měla císaře 27.8.2010 ve 23 hod. a domů jsem šla 31.8. v poledne a to proto, že byl v tu dobu nával a potřebovali lůžka

abalajda
20. pro 2013

Ve stredu sekce a v pondeli domu...

petrusew
20. pro 2013

malá se narodila v úterý v 14:24 a domů jsme jeli v sobotu (pouštěli 72h po porodu) teď to čtu, rodila jsem ale normálně

pisisvori
20. pro 2013

Po normálním porodu pouštějí většinou 4 den a po císaři 5 den, když je všechno v pořádky s maminkou i miminkem.

kikimaruska
20. pro 2013

Po císaří 6 den...vše bylo v pořádku, 2 dny na JIP.

llluckaaa
20. pro 2013

V obou případech 5. den po císaři.

ankava
20. pro 2013

ve středu císař a v úterý ráno domů. Chtěli mě propustit už v pondělí, ale počkala jsem do druhého dne na vyndání stehů, abych nemusela tam a sem. Pobyt v porodnici mi vůbec nevadil.

zvalentova
20. pro 2013

Domů jsem šla až desátý den, kvůli nízké váze dětí. Ale tzv.způsobilá jsem byla 5 den po sekci .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru