Kontrola v poslední den šestinedělí, vadí to?

tereza1316
2. dub 2017

Ahoj holky, měla bych na vás dotaz. Jsem na zítra objednána na kontrolu na gynekologii po šestinedělí. Ale nejak špatne jsem si to spocitala a vychazi mi to tak že mi šestinedělí teprve zítra končí. Myslíte že to je problém, že to musí být opravdu až po šestinedělí, nebo ten jeden den už nevadi? A navic jsem už asi dostala menstruaci, predpokladam že už to očistky nejsou. Mám se tedy přeobjednat nebo to nevadi? Moc děkuji za odpovědi a omlouvam se možná za stupidni otázky ale chci mit jistotu.

verusky
2. dub 2017

ja bych se kvuli ms preobjednala... a jeden den by urcite nevadil 🙂 ja na kontrolach byla i tri, ctyri mesice po porodu a taky ok...

alcar
2. dub 2017

Preobjednala bych se kvuli ms, ten jeden den by vubec nevadil.

tereza1316
autor
2. dub 2017

@verusky Dekuji za odpovědi. A potřebovala jste něco sebou kromě zprávy z porodnice?

marcetta_k
2. dub 2017

@tereza1316 já ne. Doktor si přečetla zprávu, zkontroloval mě, dělá se stěr a pak se mě ještě akorát ptal jestli potřebuji předepsat HA, jestli kojím a ještě něco, ale to už nevím co to bylo 🙂

listopadka1
2. dub 2017

Já byla na týhle kontrole asi týden před koncem šestinedělí a ničemu to nevadilo. Tam jde hlavně o to, aby si vás zkontroloval, že se po porodu vše vrátilo do normálu.

masajka87
2. dub 2017

Jo, taky mi hned po šestinedělí přišla Menzes a hodně silná. Na kontrolu jsem šla po půl roce od porodu a vůbec mu to nevadilo.

alcar
2. dub 2017

@tereza1316 no asi jako ja. Ja tam prisla bez penez (chteji za zrcadla) i bez zpravy z porodky. Holt vykojeny mozek. 😀 Sestricka se smala, ze nejsem prvni ani posledni. 😀