• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kontroly na gyndě po porodu. Jak často chodíte?

22. května 2013 
Holky, jak často jste byli na kontrole na gynekologii po porodu. Já byla po šestinedělí, pak jsem měla čekat na výsledky, pokud nezavolají tak je vše OK. Nevolali. Ale už je to rok tak se chystám objednat na normální prevenci, ale nevím jestli jsem to neměla učinit již dřív. Snad to bude OK. Díky G.
26. led 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já sem byla po šestinedělí a pak po prvních měsíčkách.Jinak by se mělo chodit každého půl roku.Ty nebereš žádnou antikoncepci?Že jsi tam tak dlouho nebyla?
26. led 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neberu antrikocepci. Tudíž chodím vždy normálně jen 1x za rok. Ale zjišťuji jak to mají ostatní.
26. led 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
antikoncepci. Co jsem to napsala? :grinning:
26. led 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo.Ale myslím že když půjdeš ted tak se nic neděje,zase jsi ten rok moc nepřesáhla
26. led 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no raději tam cinknu. Díky.
26. led 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :wink:
26. led 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mam takovy problemjsem 5.mesic po porodu po sestinedelich jsem na gynde nebyla uplne se mi to vykouriloz hlavy stehovaly jsme se mala mela dlouho zloutenku tak nas honily po doktorech proste jse chci zeptat a poprosit o radu jak to mam doktorce vysvetlit?? mam strach tam ted jit dekuji moc :frowning2:
16. kvě 2013 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdelinka312 asi nejlepší je říct jí to narovinu.Já nevím jak tvoje,ale moje by to vzala.vždyť přeci nejsi malá holka,aby tě někdo sprdával. Ale určitě na tu kontrolu zajdi a nenechávej to tak. Ty prevence jsou důležité. Dak,ať je na tebe hodná a nic neřekne nebo jen nějakou drobnost.
16. kvě 2013 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla po 6tinedělí a mám přijít až za rok na prevnčku
22. kvě 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek