• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika na zavinování dělohy a krémy na masáž hráze

13. března 2009 
Jaké značky doporučujete? jakou kosmetiku pro maminky po porodu?? :fearful:
12. bře 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasuju pro žádnou :wink:
Nejlepší je čistá voda.... :wink:zbytek uvidíš podle potřeby.... (a neber to tak strašně zodpovědně :wink: :sweat_smile: )
12. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, na zavinovanie som nepoužívala nič, na masáž hrádze olej od weledy (ak máš záujem, písni do IP, môžem predať). Inak po pôrode: lactacyd femina a gel z dubovej kôry :wink:
12. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten gel opatrně, já se po něm pekelně oprudila. Nedovedu si to představit navíc po porodu (zatím si nedovedu představit ani to běžný po porodu, natož s opruzením :grinning:). Jistější je výluh z dubový kůry na sedací koupele. Ovšem nemám nejmenší tušení, jestli to pomáhá taky na zavinování :slight_smile:
12. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepouzivala jsem nic ani pred ani po.. jen na bricho kazdy den jsem se mazala po koupani ale jen obyc. telovym mlekem, mela jsem Dove a Garnier ale nic extra a po siti jsem mela hned zahojene.... jen svedi jak vypadavaji stehy :grinning:

taky si myslim ze je to zbytecne resit
12. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som mala fakt bolestivé šitie, ktoré ma hrozne bolelo pri chôdzi aj týždeň po pôrodu. Tak som začala pravidelne umývať vlažnou vodou, potom hneď namazať gelom z dubovky, vyvetrať a super! Za dva dni bola bolesť fuč :slight_smile:
12. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě poprvé stačila vlažná voda a vzduch a podruhé to bylo bez poranění takže pohoda :slight_smile: (žádný masáže jsem nikdy neprováděla)
12. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky :slight_smile: Asi je to zbytečné to řešit ted, dokoupit to mohu vždycky :slight_smile:
13. bře 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek