Kosmetika na zavinování dělohy a krémy na masáž hráze

eatygrenee
12. bře 2009

Jaké značky doporučujete? jakou kosmetiku pro maminky po porodu?? 😨

astrane
12. bře 2009

hlasuju pro žádnou 😉
Nejlepší je čistá voda.... 😉zbytek uvidíš podle potřeby.... (a neber to tak strašně zodpovědně 😉 😅 )

matilko
12. bře 2009

AHoj, na zavinovanie som nepoužívala nič, na masáž hrádze olej od weledy (ak máš záujem, písni do IP, môžem predať). Inak po pôrode: lactacyd femina a gel z dubovej kôry 😉

elitera
12. bře 2009

na ten gel opatrně, já se po něm pekelně oprudila. Nedovedu si to představit navíc po porodu (zatím si nedovedu představit ani to běžný po porodu, natož s opruzením 😀). Jistější je výluh z dubový kůry na sedací koupele. Ovšem nemám nejmenší tušení, jestli to pomáhá taky na zavinování 🙂

beruska2x
12. bře 2009

nepouzivala jsem nic ani pred ani po.. jen na bricho kazdy den jsem se mazala po koupani ale jen obyc. telovym mlekem, mela jsem Dove a Garnier ale nic extra a po siti jsem mela hned zahojene.... jen svedi jak vypadavaji stehy 😀

taky si myslim ze je to zbytecne resit

matilko
12. bře 2009

Tak ja som mala fakt bolestivé šitie, ktoré ma hrozne bolelo pri chôdzi aj týždeň po pôrodu. Tak som začala pravidelne umývať vlažnou vodou, potom hneď namazať gelom z dubovky, vyvetrať a super! Za dva dni bola bolesť fuč 🙂

astrane
12. bře 2009

mě poprvé stačila vlažná voda a vzduch a podruhé to bylo bez poranění takže pohoda 🙂 (žádný masáže jsem nikdy neprováděla)

eatygrenee
autor
13. bře 2009

Díky 🙂 Asi je to zbytečné to řešit ted, dokoupit to mohu vždycky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru