Krém na povolenou kůži na břiše. Máte zkušenost?

garfieldmail1
10. říj 2008

Ahoj, jsem skoro rok a půl po porodu. Cvičím a cvičila jsem i celé těhotenství, ale i když mám pevné břicho, kůže je stále volnější, jakoby o dvě čísla větší . 😒 Obzvlášť, když se skloním, tak ta harmonika to je něco 🙄 Máte některá pozitivní zkušenost s nějakým zpevňujícím krémem na břicho? 😅

dela
11. říj 2008

Garfieldmail,nepíšu ti radu,protože sama mám stejný problém a nevím co s ním.Jsem teda po porodu teprve čtvrtý měsíc,cvičím každý den padesát sklapovaček ale výsledek se moc neprojevuje.Takže mě by spíš zajímalo,jak dlouho ty sklapovačky budu muset ještě dělat,aby se mi břicho zmenšilo a spevnilo.Holky máte zkušenosti?Také jste cvičily na břicho?A za jak dlouho se vám stáhlo?Ono je pravda,že taky záleží jak komu břicho v těhu narostlo.Já ho měla teda obrovský a ted mi to visí,ale fakt hrozně.Jinak já osobně na nějaké krémy nevěřím.Je teda pravda že jsem ani žádný nezkoušela,tak nemůžu posoudit.Holky co máte zkušenosti,jak s tím pryč,radte,radte,radte 😀

dnada
12. říj 2008

Ahojky,tak já sem po porodu teprve 3měsíce,na břicho necvičím skoro vůbec,začla sem cca před 14ti dny jen tak lehce,ale už se mi malinko zatáhlo.Cvičit se má celkově,ne jen jedna část.Pořád se mažu Elastiqem jako v těhu,aby kůže zůstala prružná.Nutno asi podotknout,že nemám žádné strie a to sem břicho měla veliký(pořád sem slyšela takové ty narážky,typu To čekáš nejmíň dvojčata ne???Fakt milé ☹ ) Tak sem zvědavá,jestli budu mít někdy bříško jako před těhu. Ale tomu po pravdě moc nevěřím 😖

karot
12. říj 2008

Ahojky,
já měla mega břicho(když mi před porodem PA dělala monitor,ptala se mě,jestli tam náhoudou nemám ty deti dvě 😀 )a hodně mi popraskalo,ikdyž jsem ho mazala,jak jsem mohla. ☹
Jsem taky rok a půl po porodu a bez cvičení.Břicho se mi ztáhlo pomocí stah.kalhotek během půlroku,ale nosím je doteď,protože ta vytahaná kůže je šílená. 🙄
Kdyžby se ty jizvičky(strie)pospojovaly,měla bych bříško v normálu,ale takhle asi nikdy.Leda,že bych šla na plastiku,ale jelikož mám v plánu další těhu,zatím by se mi to nevyplatilo. 😀

dela
12. říj 2008

Myslím že málo která z nás,bude mít bříško jednou jako před těhu.I když jsou i takové,co mají to štěstí 🙂 Jde o to ho mít aspon v celku normální 🙂 snad víte,jak to myslím 🙂 Ono je pravda...cvičit,cvičit,cvičit.Jde o to jak dlouho intenzivně a pak třeba jen preventivně.Aby se udrželo.je pravda,musíme tomu nějaký čas nechat 🙂

janula2008
12. říj 2008

Dela, tak to já mám to štěstí, že jsem jedna z těh, které ho mají opravdu stejné jak před těhu (a to jsem po císaři), takže se přiznám, že nemažu a zatím ani necvičím - to mám už od př.týdne v plánu začít, ale hodně se mi v těhu osvědčil elastiq jak píše dnada a taky mi kolegyně doporučovala na břicho nějaký olej dr.hádka, že je výborný, ten jsem teda zkusit nestihla.

janula2008
12. říj 2008

Ale obávám se, že nejlepší je cvičit a cvičit, ať se postava zpevní...na zázračné krémy taky moc neveřím 😉

dela
12. říj 2008

Janula,špízla jsem Ti album a klobouk dolů 😀 Ty jsi hlavně v těhu měla jen to bříško,vid?To já těch břich měla po těle několik 😀 Přibrala jsem 22 kilo.Měla jsem 59kg a když jsem šla rodit tak jsem měla 81kg.13 kg mi zůstalo a nějak to jde dolů hodně pomalu.No máš pravdu v tom,že je nejlepší se trochu hýbat.No tak to dělám.Chodím cvičit dvakrát týdně a každý den si dám 50 sklapovaček.Tak furt čekám,kdy se ty kila trochu rozhýbou a půjdou dolů 😉

janula2008
12. říj 2008

Děkuji deli,psala jsi, že jsi od porodu teprve 4měs., tak neboj, to půjde dolů,váha i břicho a jsi dobrá, že už cvičíš.No já přibrala celkem 14 kg i když jsem fakt jedla kvanta sladkýho, takže v tomto jsem měla štěstí, mála měla skoro 4kg,takže jsem 10 nechala zrovna v porodce.Jsem na cvičení hrozně líná, 50 sklapovaček neudělám ani za měsíc, ne a ne se donutit, ale malá už leze jak střela a staví se, tak je to taky dobrý tělocvik, sama brzo uvidíš 😉 měj se hezky

lukin
13. říj 2008

Prý existuje na to nějaký krém z Avonu, ale stojí kolem 500 Kč. Asi si ho koupím. Jen se musím poptat, jak se jmenuje a prý fakt funguje. Měla ho švagrová a břicho má super. Jenže já se striemi s ním asi stejně nic neudělám ☹

atreides
13. říj 2008

mám krém na zpevnění bříška z Orifu, ale jestli pomáhá těžko říct, cvičím, ale ten krém je spíš pro dobrý pocit 😅 - bříško je určitě lepší než to bývalo

eva.konczynova
16. říj 2008

ahoj holky, a nebojíte se těch zpevňujících krémů pokud kojíte? Já už to chtěla začít používat, ale když jsem si uvědomila, kolik v tom je chemie, tak nevím.. Nemám tušení, jestli to nějak nepřechází do mléka 😒 Nebo to je blbost...?

lukin
17. říj 2008

eva: No nevím, taky jsem nad tím trochu uvažovala, ale pak by se nemohly krémovat i těhotné ženy. Myslím, že to bude v pohodě.

papuellka
22. říj 2008

Holky, tak já se k Vám přidám, taky jsem před těhu měla krásný bříško, teda spíš jsem žádný neměla, vypracovaný, v těhu jsem se ničím nemazala, jen občas, byla jsem moc líná, žádné strie se mi neudělaly a to jsem měla také mega pupek, přibrala jsem 20 kg, v nemocnici nechala jen 7 kg, 13 zbývá, teď ovšem mé bříško vypadá, jak vodní postel, pupík úplně deformovanej. Začala jsem se mazat krémem, co mi zbyl pro těhulky, i když krémům moc nevěřím, taky jsem slyšela o tom krému od Avonu, jednou u nás, bylo to v obchodě, ho nabízely mladé holky, jedna prý měla také po dítěti a měla fakt pěknou figuru, ale čemu věřit? 🙂

lukin
22. říj 2008

Ptala jsem se té, co dělá avon a říkala, že některé krémy fakt fungují. Jedná se o nějakou fialovou řadu a pak Anew clinical na zpevnění nebo nějak tak se jmenuje. Stojí cca 500 Kč. Prý se tím jen 2x namazala a už byl vidět výsledek, u té fialové řady musela mazat déle. Objednala jsem si tu fialovou řadu, až mi dorazí a vyzkouším, tak dám vědět.

garfieldmail1
autor
10. bře 2009

Tak jsem zkusila ten Avon - Anew Clinical a výsledky fakt jsou. Jak jsem psala,nepotřebovala jsem zhubnout špeky, hodně cvičím pilates, břicho mám sám sval, ale ta kůže po porodu, no hrůza. Ten krém opravdu pěkně kůži vypnul, není to sice jako před těhu 😝 , ale je to mnohem lepší. Takže díky moc za tip!, nebyla to vyhozená pětistovka 😉 Příště to budu používat hned po porodu 😎

takyja
6. dub 2011

@garfieldmail1 Kterýpak to byl krém??? Na obličej? Mám stejný problém jako ty 😒

evellin
24. kvě 2011

Ahoj holky, jsem po druhém těhotenství, děti jsou dva roky od sebe. Po prvním jsem neměla na cvičení čas ani náladu, jen jsem dělala dlooouhé túry s kočárkem za každého počasí (jinak mi totiž malá nespala).... Z postavy jsem byla zoufalá, ale moc jsem to neřešila, protože druhý prcek byl v plánu. Někdo mi říkal: Při těhotenství tělo 9 měsíců přibírá, tak mu dejte stejný čas, aby se zase vrátilo do normálu. A je to fakt. Když mu k tomu ještě trochu pomůžete třeba jen chůzí, budete zase jako dřív. Te´d jsem 3měsíce po porodu, cvičím, ale zatím se ještě 6 měsíců nebudu s postavou stresovat 🙂 Všem vřele doporučuji🙂))

hlavinka
30. čer 2011

holky, jak se to jmenuje? nasla jsem jen stribrnou radu http://www.avon.cz/1762/avon-tvarujici-krem-na-... je to tohle? diky

hlavinka
3. črc 2011

Zdar holky, tak jsem vcera byla v lekarne a pani mi doporucila od biodermy krem Mamma. ze ho zensky hodne berou a ze jsou spokojeny. tak jsem do nej sla, uvidime.
Jinak rikala, ze obecne plati cokoliv s Q10 a ze je dobry tu kuzi brat i peelingem, treba 3x tydne. ze se tou "masazi" taky hodne udela.
Tak drzim palce, at mame zase krasna briska 😵

ferinka
4. črc 2011

@hlavinka tenhle od Avonu jsem koupila a pak ještě nějaký na celulit.,včera jsem začala,tak jsem zvědavá 😀

hlavinka
4. črc 2011

@ferinka diky za info. Ja jsem ted nasla jeste nejaky jiny - sprej, maji ho ted v akci za 149 Kc v katalogu 9/2011 na strane 86 http://www.avoncosmetics.cz/PRSuite/eBrochure.p... , tak ten si jeste koupim a uvidim.
Tak drzim palce, at mas zase krasne brisko🙂

ferinka
4. črc 2011

@hlavinka No nevím nevím jestli tahle pneumatika ještě dovede být hezká 😀 😀 😀 😀 😀

hlavinka
4. črc 2011

@ferinka ty jsi prdla🙂 Jsi mesic po porodu, neblazni! 😵 😀 😲 😵

hlavinka
4. črc 2011

@ferinka a ze kdyz treba delaji cisare, ze rovnou nevezmou kus toho bricha, co? to by se hodilo (kdyby teda clovek sel na cisare) 😀

bufina
5. črc 2011

@hlavinka Mně když u císaře odsávali zbytek plodové vody, krve atd, tak sem se doktora ptala jestli mně nechce odsát ještě něco jinýho... 😀 No bohužel...

hlavinka
5. črc 2011

@bufina 😀 no, to by musel mit i jiny instrumenty

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru