Krvácení po císařském řezu. Je to normální?

shynne
31. led 2012

jak jste krvácely po císaři?já jsem dnes 3týdny po a vyšla ze me krvavá sraženina a potom jsem zasla i více krvácet,je to normální?

dagina
31. led 2012

@shynne krvácela jsem mnohem více než po normálním porodu, až mě to překvapilo. Hodně jsem krvácela tak ty 3 týdny pak další 3 týdny jako při menzes... . Co jsem slyšela, někdo nekrvácí skoro vůbec po císaři, ale je to individuální.

michaela_2
31. led 2012

Já jsem krvácela asi měsíc, ale bylo to čím dál tím méně - první dva týdny hodně silně a potom to sláblo

romcovaklarka
31. led 2012

@shynne Já teda taky asi měsíc a bylo to čím dál míň. Ale jestli tě to nezačalo nějak víc bolet, tak hádám by to asi mělo být v pořádku.

ashlee
31. led 2012

@shynne krvacela 2 tydny a 1tyden jsem špinila,pichali mi injekce na ředení krve a brala jsem warfarin.me se nechtela zavinovat děloha.

1983hr
31. led 2012

Po císaři jsem krvácela téměř měsic

shynne
autor
31. led 2012

@dagina @michaela_2 @romcovaklarka @ashlee

Díky holky,tak jsem ted o něco klidnější,já právě do ted měla docela klidek a tak mě to dneska překvapilo.. 🙂

1983hr
31. led 2012

@shynne Radši si ale zavolej na gyndu.

beruska24.9.
31. led 2012

@shynne - po prvním císaři asi 14 dní, vůbec jsem se nečistila, dr. mě ´´prošťuchovala´´ zaživa, dostala jsem kapky, chodila na píchání injekcí.....prostě celé 6tinedělí po doktorech.
po druhém císaři jsem krvácela téměř celé 6tinedělí, asi jako při ms, ale vyčistila jsem se přirozeně, takže to vylo mnohem mnohem lepší než poprvé. sice mě to štvalo, ale bylo to bez bolesti navíc

dvojka
31. led 2012

tak já po první sekci krvácela v kuse tři týdny,kdy ze mě šly úplný kusance.Po třech týdnech se krvácení zmírnilo to trvalo až do šesti týdnů a pak jsem ještě dlouho špinila-tušim že určo víc jak týden.
Po druhé sekci jsem krvácela opravdu krátce asi týden + dva týdny špinění.

crca
31. led 2012

@shynne já jsem neustále krvácela a špinila skoro půl roku,už to bylo o nervy,nic mě nebolelo,ale to neustálé krvácení a špinění,chodila jsem taky na injekce,dávali mě ty prášky na to stažení dělohy a nakonec to skončilo další revizí když bylo dětem 5 měsíců 😒

adenka84
31. led 2012

@shynne já krvácela cca 14 dní po porodu, ale jen lehounce jedna vložka mě vystačila na celý den..bylo to súpíše špinění než krvácení...

weri1
31. led 2012

6 týdnů

makreluska
31. led 2012

Celé šestinedělí jsem jen špinila,po zákroku jsem trochu víc krvácela,ale jen dva dny.Takže já byla v pohodě.

brisalek
1. únor 2012

ja jsem to mela jako makreluska, jen asi 2 dny po pordu krvaceni,ale jako slaba menstruace a pak urcite 6 tydnu i vic spineni. Zavolala bych radeji dr. nebo se sla rovnou ukazat, nic tim nezkazis jen muzes predejit nejakemu problemu.

marcela911
11. únor 2012

mala se narodila 7.prosince a od te doby krvacim. Na tyden jsem prestala presne na konci sestinedeli a od te doby porad,sice malo,ale porad. U doktora uz jsem byla dvakrat a vzdy se dozvim ze je vse v poradku,jen se musi dat telo dohromady s antikoncepci. Uz jsem z toho znicena. Rodila jsem cisarskym rezem pod celkovou anesteziji

amuminci
11. únor 2012

já jsem krvácela 6 týdnů,týden klid a pak znovu. Dr. mi doporučil Askorutin a pohoda.

karol84
22. únor 2012

@shynne nakonec celkem asi 10 týdnů, celé šestinedělí velmi silně, pak spíše jako klasické menstruační krvácení

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru