Krvácení v 6ti nedělí po 3 týdnech. Je to běžné?

jahudka80
26. zář 2011

Mám dotaz holky, jak dlouho jste krváceli v 6ti nedělí. Mě zaráží, že po 3týdnech se stále objevuje světlá krev, málo, ale každý den. Po prvním porodu jsem totiž krvácela asi 9dní pak špinila a 15dní od porodu už vůbec nic. Četla jsem, že to má trvat 14dní až 3týdny a hlavně, že by měla být ze začátku krev jasně červená, pak nahnědlá pak tmavší výtok až po světlý. Tak mě to docela zaráží a mám strach jestli tam není něco v nepořádku ☹

camelinka
26. zář 2011

ja bohuzel cely 6nedeli,silne a furt stejne jasne cervena 😝

veruska007
26. zář 2011

Krvacela jsem cele 6 nedeli, ted uz tyden "jen" spinim 😠 . Pri predchozich dvou tehotenstvich jsem pak krvacela cca tyden.

jasekd
26. zář 2011

Po prvnim porodu mi delali pri propusteni UZ, ze se mi malo stahuje deloha, ale nic tam nezustalo, vse OK. U druheho zase UZ, zustala srazenina, dostala jsem injekci methylergometrinu pri propusteni, mela velky bolesti ten den, ale ta srazenina odesla asi az po 14 dnech od injekce😝 Uz jsem krvacela malo, pak zase silneji, pak odesla ta srazenina a pak se to postupne zlepsovalo. Odhaduji u obou deti krvaceni tak 3-4 tydny silnejsi, i jasne cervena krev, a pak jeste tak tyden spineni. Ted jsem se na prohlidku objednala hned 1.den po 6tinedeli a to uz jsem mela urcite uplne pokoj.

brisalek
26. zář 2011

Ja jsem krvacela po cisari hodne malo(vsichni me strasili, ze to bude hodne), ale asi tak 3 tydny urcite jasna krev a pak do 4-5tydne jeste urcite spineni. 8 tyden po porodu jsme pri plnem kojeni po 2 hodinach dostala ms.

andelka
26. zář 2011

4 týdny, pak 14dní klid a pak ještě 2týdny, zase krev, ale slabší. Vše v pořádku, během té pauzy jsem byla na prohlídce.

sussanah
26. zář 2011

u prvniho jsem teda poctive krvacela celych 6 tydnu, ted to teda bylo vyyyyrazne slabsi, ale porad se to drzi a jeste chvili asi bude. Vetsine mych kamaradek to trvalo alespon 4 tydny, takze po 3 tydnech bych fakt zavery nedelala, spis bych se obavala, kdyby krvaceni bylo extremne silne, to by mohlo znacit nejake "zbytky" v deloze.

lukza
26. zář 2011

já 3týdny pořádné očisty pak 2 týdny už slabší pak to ustálo a pak za pár dní zase začalo ale už jen na dva dni a pak už klid

catherin89
26. zář 2011

Také jsem krvácela celé šestinedělí. Po třech týdnech bych řekla, že je to ještě normální. Hlídej si aby nebylo krvácení moc silné, jak už tu bylo řečeno.

iluss
26. zář 2011

Také jsem krvácela celé šestinedělí.

tehuli
26. zář 2011

já teda první týden hodně jen 4dny po porodu pak slabší asi týden 3.týden intimky hnědý výtok málo a ted 4 takový žlutavohnědý...fakt mě udivilo že vše tak málo...

jop
26. zář 2011

já jsem krvácela asi 7 týdnů ☹ Poslední 2 týdny ale jen slabě.

aljuska
26. zář 2011

já jsem krvácela celé 6 nedělí. Asi 2 týdny silně, pak jeden týdně slaběji a pak jakoby to přestalo, 2dny nic a pak zase 2dny špinění a pak zase třeba den nic a zase 2dny špinění a tak se to střídalo zbylé 3 týdny a na kontrole po 6 nedělí jsem to říkala svému gynekologovi, ten mi udělal UTZ a zjistil, že ve mě zůstal kousek placenty ☹ Hned mě hnal do Podolí, kde mě vyšetřili, udělali UTZ a protože sem tam byla v pátek, tak jsme se domluvili na pondělí a v pondělí jsem tam jela na čištění. A šla sem po narkózu, na velký sál, abych byla pod kontrolou UTZ, protože dle měření to nebyl nakonec zrovna malý kousek co mě zůstal, takže štěstí, že jsem s tím neměla větší komplikace 😒
Takže i slabé krvácení může znamenat zbytky v děloze, takže záleží na tvém pocitu a jestli cítíš, že to není dobré, zkus si zavolat svému gynekologovi a domluvit se na vyšetření 😉

kathyna
26. zář 2011

Já jsem krvácela celé šestinedělí, bylo to jak na houpačce, chvíli jsem jen špinila a pak zase červená krev. Obvykle se spustilo hodně krve při kojení, protože dochází uvolňováním oxytocinu k zavinování dělohy. Ale jestli máš pochybnosti, tak ať na tebe radši koukne Dr., ať máš klid🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru