Krvácení v šestinedělí - jak dlouho to trvalo?

dukie
29. pro 2011

Zdravím všechny maminky. 🙂

Mám otázku: Jak dlouho jste po porodu v šestinedělí krvácely? Já všude čtu, jak se to má postupně měnit... nejdřív červená, pak růžová, případně nahnědlá, žlutá... a pak to má přecházet do bílého výtoku...

Já mám za sebou skoro 5 týdnů a pořád se objevuje normální červená krev, sice ne ve velkém množství, spíš je to takové špinění, ale prostě je to červená. Jeden den to třeba zesvětlá do takové růžovější... a druhý den zase červená. A tak se to střídá. Už mě to maličko zneklidňuje, protože po prvním synovi jsem přestala krvácet někdy těsně po 3. týdnu... na konci čtvrtého už jsem byla bez vložek...

eldrag
3. zář 2015

skoro 5 týdnů, první dva týdny to byla vložka každou hodinu, (následek- megabobule železa a permanentní unava) pak to bylo lepší asi jako silnější menstruace a poslední týden už jen jako slabší mentstruace... Lékařka mě ale dělala co 14 dni odběry kvuli hlidani krevního obrazu

lenicka2323
4. srp 2018

Dobrý den, jsem měsíc po porodu a včera jsem začala krvácet není to nějak moc ale je to čerstvá krev prijde mi to i jako menzes ale zneklidnuje me ze to začalo az ted myslela jsem si že už to bude lepší ty prvni tydny po porodu jsem moc nekrvacela tak ted se bojim aby nebylo něco špatně máte zkušenosti? Děkuji

dmiska
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru