Krvácím 5. týden po porodu, je to normální?

bershka0409
9. bře 2014

Ahoj maminky,
prosím o nějakou zkušenost.Jsem 5 týden po porodu a stále krvácím,je to normální?Ze začátku jsem krvácela,pak už jsem špinila takovou tmavší krví a teď zase jasně červená Nevím jestli je to normální.S první holčičkou jsem byla na revizi,tak mám obavy.Po porodu mi dělali UZ a vše v pořádku.Děkuji za každou zkušenost.
Jo a menstruace to asi nebude,protože to bych měla nějaké bolesti,vždy jsem je měla a krvácení je slabé.......Děkuji 🙂

nolies
9. bře 2014

@bershka0409 Ahojky, stalo se mě něco podobnýho. Ms jsem úplně vyloučila, protože jsem ji mívala silnější. Šla jsem k dr. a ten opravdu potvrdil, že to je MS a že po tom porodu to není nic divnýho, že je jiná. Za měsíc už přišla tak, jak jsem byla zvyklá 🙂

bershka0409
autor
9. bře 2014

Ahoj,děkuji za radu,já právě vůbec nevěděla,co to je,protože je to jen slabé.U prvního jsem špinila ještě v 8 týdnu,ale to jsem šla na revizi,ale teď krvácím,tak jsem netušila,co to může být,ale moc děkuji za tvou zprávu.Vážím si toho 🙂

lvicek2000
9. bře 2014

@bershka0409 Měla jsem to úplně, ale úplně stejně a bohužel jsem šla na revizi. A dělali mi utz v den propuštění z porodnice-týden po porodu a stejně tam nic vidět nebylo, pak jsem už jen špinila a ke konci šestinedělí opět jasně červená krev, ale jen slabě. Asi po týdnu, kdy jsem taky čekala, jestli to nemůže být ms, jsem šla k mudře a druhý den revize.

bershka0409
autor
9. bře 2014

No tak děkuji také za odpověď,sice mě moc nepotěšila,ale tak co ☹Ta revize nebylo nic nepříjemného ani bolestivého,teda nevím,jak u Vás.Jdu na laparoskopii s cystou na vaječníku,co mi po porodu nezmizela,tak mi to snad udělají při jednou 😒

monasek84
9. bře 2014

Ahoj, ja krvacela cca 5 dni po porodu, pak uz jen spinila (hnedou) a cca 3 tydny po porodu jsem zase zacala slabe krvacet jasnou cervenou (prislo mi, ze jak se mi poradne rozjelo mliko, tak to zacalo) a tak jsem krvacela az skoro do konce sestinedeli....tusim 2 nebo 3 dny pred koncem sestinedeli to prestalo a pak uz cisto... a dr. na kontrole po sestinedeli rikal, ze je vse ok.

lvicek2000
9. bře 2014

No moc bych ti přála, aby to u tebe bylo jinak, já mám bohužel tyhle zkušenosti. Jsou horší věci, to je jasný, ale mně se zoufale nechtělo od miminka 😀 Tak to tě nečekají moc pěkné věci, at to jde vše hladce a je vše v pořádku 😉
@bershka0409

bershka0409
autor
9. bře 2014

lvicek2000.Moc děkuji,třeba to bude něco jiného.Na emiminu jsem četla různé verze,tak se uvidí,ale doufám pořád,že to tak nebude ☹Mě to můj doktor zařídil tak,že jsem jela s chlapem i s malou,udělali mi kyretáž a pak jsme jeli asi 4 hodiny po porodu zase domů.Tak uvidíme ☹Tak bych bez dětiček nechtěla být ☹

bershka0409
autor
9. bře 2014

@monasek84 Moc děkuji,za vaše zprávy.Aspon se trochu uklidním a vím na čem jsem.To krvácení je opravdu hodně slabé,ale ta krev je jasně červená ☹

monasek84
10. bře 2014

@bershka0409 ja taky mela jasne cervenou + sem tam vypadla i nejaka "srazenina" nebo co to bylo... a pak to ze dne na den ustalo a uz cisto.

bershka0409
autor
10. bře 2014

@monasek84 Ahoj,děkuji za zprávičku 🙂.A to jsi tu červenou měla po tom špinění ke konci?

monasek84
10. bře 2014

@bershka0409 jak jsem psala... krvacela jsem par dni po porodu, pak uz jen hnede spineni, pak to ustalo uplne a najednou zacala zase krev, ze zacatku hodne (nekolik vlozen denne), intenzita se pomalu snizila, ale jasna krev byla skoro az do konce sestinedeli.

bershka0409
autor
10. bře 2014

@monasek84 Ja opravdu jen málo krvácím.Neměla jsi spíš MZ?

monasek84
10. bře 2014

@bershka0409 3 tydny??

romantika
10. bře 2014

ja vas nepotesim, ja s prvním dítětem 8 tydnu a s druhym 10 tydnu. Poprvé jsem tam něco mela ale nastesti to bylo male takze to dr nechala a ustalo to samo - MS jsem mela po8mesicich, podruhe jsem sla taky na gyndu v tom cca 8 tydnu ikdyz jsem porad něco a dr. rikala dle utz ze jsem uplne vykrvacena - jako vse vycistene ale ještě 2 tydny ze mne občas něco krvácelo. ale vse v poradku. pokud jste byla na kontrole a nic tam není tak jste asi pripad jak ja. at to zvladnete ja uz byla uplne hotova, kdyztak berte zelezo s postupnym uvolnovanim.
Na revizi pokud tam nic není je hloupost. Kazda děloha se hoji jinak. Nikdy nevite jaka tam byla rana od toho jak to z nas tahaj pomoci hormonu a ne samouvolnenim.
Jinak ja se taky ptala jestli to třeba nebyla slaba MS, ona rikala, ze by mohla, a jsem 8,5mesice od porodu a zatím nic. Dejte tomu cas.

bershka0409
autor
10. bře 2014

@monasek84 No to asi ne 🙂

monasek84
10. bře 2014

@bershka0409 tak uvidis, snad to bude dobr y 😉

bershka0409
autor
10. bře 2014

monasek84.Přesně tak,nic jiného teď nevykoumám,akorát jsem byla zvědavá,abych to hned nezazdila 🙂Hlavní je,že ty mrňouskové za tyhle problémy stojí.Ještě,že je máme 😀

bershka0409
autor
10. bře 2014

@romantika Také děkuji za zprávičku,hned jsem klidnější.Tak snad to bude normální,když nějak nekrvácím hodně.Než jsem byla s prvním mimi na té kyretáži,tak si pamatuji,že to byla hnědá krev a už i trochu zapáchala,protože ta placenta zůstala na břišní stěně přilepená a začínala tam hnít ☹

monasek84
10. bře 2014

@bershka0409 vsak za chvili pujdes na kontrolu po sestinedeli, tak uvidis, ze to bude v poradku 😉 jo jo, stoji za to.. to zase ano 😀

bershka0409
autor
10. bře 2014

@monasek84.tak pak dám vědět,ale děkuji za pokec 😀
Krásný slunný den 🙂

osicenka
10. bře 2014

Já jsem to měla úplně stejně, napřed normální očistky, pak už se ztratily a poslední týden šestinedělí jsem začala znovu krvácet, taky jasně červenou krví, tak jsem z toho měla strach, jestli nebudu muset jít na revizi, volala jsem doktorovi (pač to bylo den před svátky) a ten mi řekl, že pokud nebudu mít horečku nebo nebude krev zapáchat, nemám to řešit a naštěstí to zase asi za 10 dnů přestalo.

bershka0409
autor
10. bře 2014

Holky,tak jsem to nevydržela a zavolala jsem doktorovi,tak tam mám ráno přijít.Ptal se mě,jestli to není MZ,jak to mám vědět,když nemám žádné bolesti a nekrvácím tolik,jako při klasické MZ.Ach jo
Dám vědět 😉

nolies
10. bře 2014

Budu držet pěsti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru