Mávate po spinálnej anestézii častejšie bolesti?

kveta
26. črc 2010

Máte po cisárskom reze v spinálnej anestézii bolesti nôh a kĺbov? Pýtam sa na dlhšie obdobie, napríklad aj mesiace a roky po spinálnej anstézii... Trápia Vás bolesti, ktoré ste pred spinálkou nemávali?

romana29
26. črc 2010

ahojky, já ji měla před třemi roky a za dva tři týdny mě asi čeká znova - za sebe můžu říct, že ani bolest hlavy, ani ničeho jiného a to ani v porodnici 🙂

mmmk
26. črc 2010

Vubec. Vsecko je ok. Nerekla bych, ze neco takoveho je zpusobeno spinalem. Neni to spis tehotenstvim? Bolest hlavy = menici se hladiny hormonu a bolest koubu = tehotenstvi (pribrani, vaha bricha, roztazeni panve sestupovanim ditete).

syraell
26. črc 2010

Ani ťuk...

lendam
26. črc 2010

Žádné bolesti.

el267
26. črc 2010

Já něměla a nemám žádné bolesti.

lukza
26. črc 2010

já zatím nic nepocituji jediné co mám citlivou ještě jizvu když se mění počasí tak mě svědí ale jinak vše v pohodě.

fender
27. črc 2010

ne, zatím nic takového 😎

pattie
27. črc 2010

Ne, vůbec ne, druhej den po císaři jsem o spinálce ani nevěděla 😉

lucie.krajcarova
27. črc 2010

ahojky, bylo to úplně v pořádku, bez jakýchkoliv následků, po 4 hodinách jsem nohy začala cítit a mohla jsem se projít. byla jsem šťastná, že malého můžu hned nakojit, i když mi ho musel držet manžel 🙂

brusinka.pusinka
27. črc 2010

Néé vůbec žádné bolesti a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě . U prvního jsem byla v celkové a mladéhop viděla až po2 dnech a malou jsem měla na hrudi a tváři hned po vytáhnutí z bříška, i manžel se zapatlal a moc rád 😉

apollo11
29. črc 2010

Ahoj, já měla tzv. postpunkční bolesti - cca 2-3 dny po zákroku urputné bolesti hlavy, způsobené tlakem mozkomíšního moku. Dali mi krevní zátku do míchy (chuťovka 😉), a po pár hodinách to zcela přešlo. Stává se to celkem vzácně.
Jinak o nějakých trvalých následných bolestech nevím že by měly spojitost s anestezií, určitě je spinálka v tomto ohledu bezpečná. O bolestech "měsíce a roky po" jsem ještě neslyšela, ale je to asi u každého různé.

dupik
30. črc 2010

já mám za sebou sekci předtřemi měsíci. Poslechla jsem anestezioložku a nezvedala vůbec hlavu a hodně pila (z petky s tou násoskou) a neměla jsem vůbec žádné problémy. Ani jsme s manželem nemiohli potřech dnech najít místo vpichu. Spinal doporučuji...

jabber
30. črc 2010

Ne, ani ten samý den, ani za týden, měsíc a ani po 3 letech 😉 Myslím, že není čeho se bát 🙂

weri1
9. zář 2010

já žádné potíže nemám

bufina
9. zář 2010

Měla jsem obě děti císařem a nikdy sem žádný problémy neměla.

matulik777
6. lis 2012

Ahoj kvetka ja sice nemam bolesti klbov a noh....ale stale ma boli miesto vpichu ako keby mi robili spinal vcera a to som rodila cisarskym v r.2008.Tolko moja skusenost

lola22
8. únor 2013

Já měla po spinální anestezii při sekci pekelné bolesti hlavy přesně 6 dní. Mohla jsem jen ležet, ve vertikální poloze to bylo tak po minutě peklo a musela jsem si lehnout.

jankadudova
8. únor 2013

Ja vubec ne, naprosto bez problemu.

renataa35
24. bře 2017

Ahoj.Tak ja jsem rodila pred 2mesici cisarem a krome toho,ze mam kolisavy a ted posledni dobou spis vysoky zlak,ak mne hned po porodu dlouhou dobu bolela hlava a mela jsem v ni velky tlak.Takovou bolest hlavy jsem jeste nikdy nemela.Ted uz je to lepsi,tlak uz resim medikaci,ale ta bolest jeste obcas je a ten tlak v hlave taky,takze ja si myslim,ze za to muze anestezie,protoze jsem to nikdy predtim v takove mire nemela

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru