• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace 7 týdnů po porodu. Plně kojím. Je to možné?

21. prosince 2008 
Omlouvám se za tohle téma v kojencích, ale nevím, kam jinam ho mám dám. Začala jsem dnes krvácet - zatím jen malinko, ale začíná mě bolet i podbřišek - jako při začínající menstruaci. Mám 7 týdnů po porodu a plně kojím - je to možné? Bojím se, aby to nebyla špatně vyčištěná děloha po porodu - ale nevím, jak to mám poznat. Mám jít na gynekologii? Prosím poraďte mi někdo.
21. pro 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
může to být menstruace, někdo ji má i když kojí, kdyby to byla špatně vyčištěná děloha, asi by jsi krvácela už dřív, ale stejně by jsi měla jít na prohlídku po šestinedělí, tak si k dr. zajdi, budeš klidnější :wink:
21. pro 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holly, MS to muze byt klidne....rodila jsem 3x a MS prisla vzdyt skoro presne na den po sestinedeli. Vsechny moje deti byly v te dobe plne kojeny (7-10x za 24 hodin) :wink: .
21. pro 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem objednaná na gynekologii až na 8. ledna, tak nevím, jestli tam jít už dřív, no počkám, co se z toho ještě vyvrbí...
21. pro 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď v klidu, je to určo menstruace :slight_smile:
21. pro 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buďte v klidu,já měla zase opačný problémek :( Krvácela jsem 8týdnů po porodu,poté 3 týdny pauza a další 3měsíce jsem krvácela opět v kuse,ale to bylo způsobeno antikoncepcí!!!Nechala jsem si píchnout injekci,u které 90%žen je bez menstruace.Holt já byla těch zbylých 10%!!!!!Každý porod je jiný a každá menstruujeme po něm taky různě :slight_smile:Doplňuji,že jsem v té době plně kojila
21. pro 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holly, tohle téma už tu někde je, teď si nejsem jistá, jestli to bylo v Porodu, ale zkus to zadat do vyhledávače
21. pro 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,myslim že to bude menstruace taky jsem ji dostala 7tyden po porodu a nebyla si jista,ale ja šla k dr a tam mi řakla že je to ono.
21. pro 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem dostala menstruaci 8týdnů po porodu a trvala docela dlouho a chvíli bylo to krvácení fakt silný jako po porodu. Pokud by to trvalo déle než týden tak ti doktorka může píchnout injekci na zastavení
21. pro 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně to může být MS, já začala menstruovat ihned po skončení šestinedělí za plného kojení, taky jsem se bála, aby to ještě nesouviselo s porodem, ale vypadalo to jak moje klasická MS, potom jsem šla na prohlídku po šestinedělí a dr. zkonstatoval, že to MS pravděpodobně byla, po čas kojení jsem menstruovala nepravidelně, jeden cyklus úplně vynechal, ale více méně jsem menstruovala už po tom zkončení šestinedělí, někdo to tak holt má :wink:
21. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek