Menstruace 7 týdnů po porodu. Plně kojím. Je to možné?

holly1
21. pro 2008

Omlouvám se za tohle téma v kojencích, ale nevím, kam jinam ho mám dám. Začala jsem dnes krvácet - zatím jen malinko, ale začíná mě bolet i podbřišek - jako při začínající menstruaci. Mám 7 týdnů po porodu a plně kojím - je to možné? Bojím se, aby to nebyla špatně vyčištěná děloha po porodu - ale nevím, jak to mám poznat. Mám jít na gynekologii? Prosím poraďte mi někdo.

jandaj
21. pro 2008

může to být menstruace, někdo ji má i když kojí, kdyby to byla špatně vyčištěná děloha, asi by jsi krvácela už dřív, ale stejně by jsi měla jít na prohlídku po šestinedělí, tak si k dr. zajdi, budeš klidnější 😉

maart
21. pro 2008

Holly, MS to muze byt klidne....rodila jsem 3x a MS prisla vzdyt skoro presne na den po sestinedeli. Vsechny moje deti byly v te dobe plne kojeny (7-10x za 24 hodin) 😉 .

holly1
autor
21. pro 2008

já jsem objednaná na gynekologii až na 8. ledna, tak nevím, jestli tam jít už dřív, no počkám, co se z toho ještě vyvrbí...

jandaj
21. pro 2008

buď v klidu, je to určo menstruace 🙂

petaluca1
21. pro 2008

Buďte v klidu,já měla zase opačný problémek :( Krvácela jsem 8týdnů po porodu,poté 3 týdny pauza a další 3měsíce jsem krvácela opět v kuse,ale to bylo způsobeno antikoncepcí!!!Nechala jsem si píchnout injekci,u které 90%žen je bez menstruace.Holt já byla těch zbylých 10%!!!!!Každý porod je jiný a každá menstruujeme po něm taky různě 🙂Doplňuji,že jsem v té době plně kojila

kacka.va
21. pro 2008

holly, tohle téma už tu někde je, teď si nejsem jistá, jestli to bylo v Porodu, ale zkus to zadat do vyhledávače

jenjanka
21. pro 2008

Ahoj,myslim že to bude menstruace taky jsem ji dostala 7tyden po porodu a nebyla si jista,ale ja šla k dr a tam mi řakla že je to ono.

helcah
21. pro 2008

taky jsem dostala menstruaci 8týdnů po porodu a trvala docela dlouho a chvíli bylo to krvácení fakt silný jako po porodu. Pokud by to trvalo déle než týden tak ti doktorka může píchnout injekci na zastavení

artuse
21. pro 2008

klidně to může být MS, já začala menstruovat ihned po skončení šestinedělí za plného kojení, taky jsem se bála, aby to ještě nesouviselo s porodem, ale vypadalo to jak moje klasická MS, potom jsem šla na prohlídku po šestinedělí a dr. zkonstatoval, že to MS pravděpodobně byla, po čas kojení jsem menstruovala nepravidelně, jeden cyklus úplně vynechal, ale více méně jsem menstruovala už po tom zkončení šestinedělí, někdo to tak holt má 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru