Menstruace po těhotenství. Kdy jste ji dostaly?

womann
5. říj 2006

Ahoj holky,ted odemne odesla kamaradka,potrebuju poradit.Mam z toho dvakrat tak velkou hlavu.Byla tehotna,pak normalne probehlo sestinedeli a po konci sestinedeli dostala za mesic a pul menzes,ale trval necele dva dny.Jak to?Kdy jste to dostaly po porodu vy a muze byt tehotna?Bavily jsme se o tomto servru,rikala jsem,ze umite poradit,spoleham na vas...

xsipm04
5. říj 2006

Ahojky, neopovím tedy úplně na tvůj dotaz, ale v práci mám kámošku, která má bráchu mladšího přesně o 9 měsíců 🙂 Takže prý šestinededělí není úplně stoprocentní antikoncepce, ale myslím, že je to spíš vyjímka.

bibinka
6. říj 2006

ahoj womann, ja som dostala po pôrode krvácala celých 6 týždňov ( 😅 ), potom nič až za 3mesiace prišla ms normálne ako keby som ani nerodila, taká istá ako pred tehu.Odvtedy ju mám presnú čo 30dní. Jedna moja kamoška krvácala po pôrode až 8 týždňov(ale vraj tam mala ešte nejaké zbytky pôrodných blán či čo),a samo jej to prestalo. ďalšia moja kamoška dostala ms po prvom pôrode už za 6 mesiacov a po druhom až po 2 rokoch!
Tvoja kamoška môže byť kľudne tehulka,je to pravda, že šestonedelie ani dojčenie v presných intervaloch nie sú úplne "neplodné"obdobie.Je to veľmi individuálne. Radšej nech si spraví tehotest a bude v tom mať jasno. pa pa

gimik
29. lis 2008

Ahojky, holky potřebuji poradit. Měla jsem menses hned po 6. nedělí a teď jsem už tři měsíce po porodu a nic, už jsem to měla před 14 dny dostat. Myslíte, že bych mohla být těhotná, prášky žádné neberu. Jinak kojím, ale beruška mi spinká celou noc, tak tam mám delší přestávku.
Co myslíte, můžu být těhotná ?
🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru