• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace v šestinedělí, je to možné?

31. května 2014 
Ahoj holky, potrebuji poradit....malá má 4 týdny...do teď jsem jen špinila, měla očistky, ale od rána krvácím jako bych měla menstruaci, myslíte že to je možné? Nebo mámrradši zavolat svému gynekologovi? Poraďte prosím
30. kvě 2014 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@korula Jasně že je to možné, já taky pokaždé měla ms v šestinedělí, dokonce asi po dvou týdnech. Tělo se srovnává, neplaš :wink:
30. kvě 2014 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zamilovanadonej děkuji :slight_smile: myslela jsem, že když plně kojím, tak nepřijde tak brzy, ještě v šestinedělí...
30. kvě 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@korula neboj, je to normální. Pokud plně kojíš tak další přijde až přestaneš
30. kvě 2014 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no nevim, nam v porodnici dost zduraznovali, ze pokud se dost krvaci a i takhle jakoby z niceho nic v 6tinedeli tak hned do porodnice nebo na gyndu. osobne bych urcite nekam aspoň zavolala, drzim palce :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně přišla po pěti týdnech taky MS :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Myslíte že mi mohli nějaké stehy ještě vypadnout? Protože od rána dost krvacím a bolí mě jedno místo na pipce....tak nevím...
31. kvě 2014 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se takhle ještě rozjely na dva dny očistky
31. kvě 2014 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj, já dostala MS 4 týdny po porodu :wink: ale jestli můžu radit, pro svůj klid jeď na UZV :slight_smile: já to tak udělala :slight_smile:
31. kvě 2014 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja taky dostala ms v sestinedeli..Jestli se Ti to nezda, tak bych jela na pohotovost..A ms jsem mela i pri plnem kojeni :astonished: :unamused:
31. kvě 2014 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek