• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motání hlavy po porodu, setkaly jste se s tím?

12. března 2014 
Setkal se s tím někdo?? Jsem už 8 dnů po porodu a pořád pocituji motání hlavy... čím by to mohlo být??
11. bře 2014 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
např. anémií -nedostatkem železa, nekrvácela jsi hodně během porodu? dělali ti po porodu odběr krve?
11. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@batul Ne nekrvácela jsem hodně.... může to být nedostatkem spánku... od té doby toho moc nenaspím
11. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nebo snad něco vážnějšího :unamused:
11. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
únavou to být také může, ale jestli je to trvalé motání, je ti celkově hodně slabo, tak si raději zajdi na kontrolu...
11. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@batul Není to pořád ale trvá to už 8 dnů a příjde to na chvíli a zas odezní a pak zas
11. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to doopravdy může být z té anémie, nebo z únavy. pokud chceš mít jistotu, lze si dojít na krevní odběr a v případě nutnosti brát železo.
11. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Může to být únava, ale spíš si myslím, že je to to železo. Já taky moc nekrvácela, ale přesto mi železo nasadili.
11. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@smisekivuska
@batul jde mi take o to, aby mr doktorka neposilala na ruzne vysetreni a jak necham maleho tak dlouho samotneho
11. bře 2014 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
anémie je nejčastější poporodní ,,komplikace ,, téměř každá žena po porodu trpí anémií z nedostatku železa, ta může mít za následek malátnost, může to být i z tlaku, zkoušela sis někdy měřit tlak ? motání hlawy je přiznak nízkého tlaku. Pokud už to trwá 8 dní a newypadá to že se to srowná samo začla bych si za obwoďákem nebo gyndařem - oni ti oprawdu nejdříwe jen wezmou krew a pak se uwidí, dost možná to bude nějaká prkotina, a neboj na spousty wyšetření tě hned hnát nebudou, to až kdyby se to newyřešilo tou krwí :slight_smile: omlouwám se za ,w,
11. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mě motání hlavy hlavně způsobil tlak.Po porodu mi místo splasknutí otoků na nohou ,nohy hrozně otekly.Bylo to hrozný !!
11. bře 2014 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ange_de_la_morte
@zuzlinka92 tlak jsem měla v pořádku a motala se mi hlava takže tlakem to nebude... mohlo by to být i něco važnějšího?: :confounded:
11. bře 2014 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajurka prosim Te, co by to melo byt vaznejsiho? Nepanikar :slight_smile:. Muze to byt i obycejna uzkost, vse je pro Tebe nove a mezi nami, byt prvorodickou prave jak clovek nevi co ho ceka je i dost psychicky zahul, o fyzickym ani nemluve :slight_smile:
Jinak to tipuju taky na nedostatek zeleza, a mozna i horciku. Resila jsi taky nejak tu situaci s tou gazou?
11. bře 2014 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Měla jsem to asi 14 dní po porodu... holt porod je náročný proces, vysilující, když k tomu přidáš nedostatek spánku, ještě třeba málo jídla, je to tu hnedka...
11. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@gepe řešila jsem to prý jsem asi po porodu moc krvacela a jak to šili tak to tam zapoměli.. doktor mě prohlídl a už to je vše ok..
11. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@batul
@smisekivuska
@zuzlinka92
@gwennie
@gepe Známá prý měla to samé a měla v břiše ještě kousky placenty... jak to poznají.. dneska jdu ke gynekologovi... ultrazvukem to pozná? :confused:
12. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek