Motání hlavy po porodu, setkaly jste se s tím?

ajurka
11. bře 2014

Setkal se s tím někdo?? Jsem už 8 dnů po porodu a pořád pocituji motání hlavy... čím by to mohlo být??

batul
11. bře 2014

např. anémií -nedostatkem železa, nekrvácela jsi hodně během porodu? dělali ti po porodu odběr krve?

ajurka
autor
11. bře 2014

@batul Ne nekrvácela jsem hodně.... může to být nedostatkem spánku... od té doby toho moc nenaspím

ajurka
autor
11. bře 2014

Nebo snad něco vážnějšího 😒

batul
11. bře 2014

únavou to být také může, ale jestli je to trvalé motání, je ti celkově hodně slabo, tak si raději zajdi na kontrolu...

ajurka
autor
11. bře 2014

@batul Není to pořád ale trvá to už 8 dnů a příjde to na chvíli a zas odezní a pak zas

batul
11. bře 2014

tak to doopravdy může být z té anémie, nebo z únavy. pokud chceš mít jistotu, lze si dojít na krevní odběr a v případě nutnosti brát železo.

smisekivuska
11. bře 2014

Může to být únava, ale spíš si myslím, že je to to železo. Já taky moc nekrvácela, ale přesto mi železo nasadili.

ajurka
autor
11. bře 2014

@smisekivuska
@batul jde mi take o to, aby mr doktorka neposilala na ruzne vysetreni a jak necham maleho tak dlouho samotneho

ange_de_la_morte
11. bře 2014

anémie je nejčastější poporodní ,,komplikace ,, téměř každá žena po porodu trpí anémií z nedostatku železa, ta může mít za následek malátnost, může to být i z tlaku, zkoušela sis někdy měřit tlak ? motání hlawy je přiznak nízkého tlaku. Pokud už to trwá 8 dní a newypadá to že se to srowná samo začla bych si za obwoďákem nebo gyndařem - oni ti oprawdu nejdříwe jen wezmou krew a pak se uwidí, dost možná to bude nějaká prkotina, a neboj na spousty wyšetření tě hned hnát nebudou, to až kdyby se to newyřešilo tou krwí 🙂 omlouwám se za ,w,

zuzlinka92
11. bře 2014

Mě motání hlavy hlavně způsobil tlak.Po porodu mi místo splasknutí otoků na nohou ,nohy hrozně otekly.Bylo to hrozný !!

ajurka
autor
11. bře 2014

@ange_de_la_morte
@zuzlinka92 tlak jsem měla v pořádku a motala se mi hlava takže tlakem to nebude... mohlo by to být i něco važnějšího?: 😖

gepe
11. bře 2014

@ajurka prosim Te, co by to melo byt vaznejsiho? Nepanikar 🙂. Muze to byt i obycejna uzkost, vse je pro Tebe nove a mezi nami, byt prvorodickou prave jak clovek nevi co ho ceka je i dost psychicky zahul, o fyzickym ani nemluve 🙂
Jinak to tipuju taky na nedostatek zeleza, a mozna i horciku. Resila jsi taky nejak tu situaci s tou gazou?

gwennie
11. bře 2014

Měla jsem to asi 14 dní po porodu... holt porod je náročný proces, vysilující, když k tomu přidáš nedostatek spánku, ještě třeba málo jídla, je to tu hnedka...

ajurka
autor
11. bře 2014

@gepe řešila jsem to prý jsem asi po porodu moc krvacela a jak to šili tak to tam zapoměli.. doktor mě prohlídl a už to je vše ok..

ajurka
autor
12. bře 2014

@batul
@smisekivuska
@zuzlinka92
@gwennie
@gepe Známá prý měla to samé a měla v břiše ještě kousky placenty... jak to poznají.. dneska jdu ke gynekologovi... ultrazvukem to pozná? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru