Musím chodit na WC okamžitě, jinak bych se počůrala

konik88
1. srp 2013

Před půl rokem jsem prodělala druhý porod a od té doby mám problém s chozením na záchod. Kvůli kojení a nízkému tlaku hodně piju, asi 5 litrů denně a proto taky chodím často čůrat. Ale jak se mi začne chtít, musím jít okamžitě, jinak bych se asi počůrala. Naštěstí jsem skoro pořád doma, tak je to OK, ale nedovedu si představit být někde, kde není WC. K doktorovi se mi s tím chodit nechce. Nevíte, čím to napravit?

speedygon
1. srp 2013

Já to měla taky...je to povolené pánevní dno...pokud se toho chceš zbavit, řekni to na gyndě a oni Ti poradí cviky na posílení...a nebo jukni na net...

kimby
1. srp 2013

posilit svaly panevniho dna a bude to ok,bylo mi vysvetleno preventivne,ze proste cvicit je nutne,cviky najdete na netu.

pampeliska1
1. srp 2013

@konik88 já jsem chodila na cvičení na posílení pánevního dna, vedla to PA, ke které jsem chodila i na těhu jógu. Mrkni se u vás v okolí, třeba něco takového najdeš.

ezenduska
1. srp 2013

@konik88 přesně tak posílit pánevní dno a bude to ok, já jsem po druhým porodu už 3 roky a když se mi chce hodně čůrat a manžel mě rozesměje tak si učůrnu 😕 😅 ale lepší se to, když to bylo ze začátku, tak jsem se byla schopná kompletně počůrat, tam to už pak nešlo zastavit 😀 zadej do googlu cviky na pánevní dno a ono ti toho vyjede mraky, jsou to jednoduché cviky nic náročného 😉

konik88
autor
1. srp 2013

@speedygon
@kimby
@pampeliska1
@ezenduska
moc děkuju holky, zkusím něco najít 🙂

speedygon
1. srp 2013

@konik88 já s tím měla problémy pomalu do dalšího těhu...teda u mě šlo o "stresovou inkontinenci"...no a v těhu je to tu zas 😀 Ale pokud bych se toho nemohla zbavit, asi už budu s dr řešit, je to fakt nepříjemný...

zamilovanadonej
1. srp 2013

@konik88 Už jsem to jednou někomu psala- pomáhají venušiny kuličky- fakt, nedělám si srandu. Ze zdravotního latexu, nosit třeba hodinku denně. A při močení se snažit přerušovat proud moči. 😉

pampeliska1
1. srp 2013

@zamilovanadonej
@konik88 ty venušiny kuličky jsem viděla i v drogerii DM 😉

brausa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru