Musíte se po porodu sama dopravit na pokoj?

wow
2. čer 2011

Mám dotaz po porodu kde ležíte dvě hodiny na sále se pak musím sama dopravit na pokoj? Já myslela že vás tam dovezou a ono asi ne. Jaké s tim máte zkušenosti?

cinky
14. bře 2012

Já jsem si po dvou hodinách proležených na boxu přelezla na pojízdné křeslo, které řídil manžel. Pak jsem si vylezla na postel, chvilku jsem se prospala, a až pak jsem se v doprovodu sestry šla sprchnout a vyčůrat.

marhulinka
14. bře 2012

Co vím,tak u nás převážely maminky na křeslech,mě vezly po osmi hodinách na posteli a pak jsem ještě dvě hodiny musela ležet,pak se sestrou do sprchy

kachen
14. bře 2012

Odskotacila jsem po svych.

lucyjanek
14. bře 2012

Na Bulovce taky odváží všechny maminky na lehátku...já jim po dvou hodinách omdlela na sále, takže by mě vezli určitě 😀

staninka77
15. bře 2012

Ahojky 🙂 .Když jsem porodila ležela jsem tam dvě hodiny po porodu i z malím si to užívaly.
pak ho dovezly na novorozenecké.
Muj chlap šel semnou do sprchy a za asistence porodní asistentky se dívala zda my není šlatně nebo něco.
Osprchovala a zřízenec mě odvezl na pokoj kde my daly všechny věci na klín a jely jsme chlapa už poslaly dom na šestinedělí ho nepustily až druhý den po porodu. 🙂

Prvního syna mě odvážely na pojízdné postely a u prostředního mě odvezl i chlap přímo na pokoj na pojízdné židly.
Vubec jsem nešla po svích a bylo to o tři patra víš pokoje pro šestinedělky. 🙂

elvira
15. bře 2012

Tak to koukám, že většina byla po porodu ve sprše...
Já jsem porod nijak dlouhý ani těžký neměla, ale ztratila jsem hodně krve - malý byl velký, takže jsem měla motolici, omdlévala jsem, pokud jsem si jenom sedla. Sestra večer šla se mnou na wc, tam jsem jí dvakrát odpadla... Tlak hodně nízký, takže sprcha byla až druhý den dopoledne.
Jinak mě i holky na pokoji dovezli na lůžku a jenom si přehuply na svoje lůžko.

ilonne
15. bře 2012

Nabízeli mi odvoz i do sprchy, ale já jsem mohla normálně dojít sama, akorát do sprchy mě PA občas přidržela, spíš jsem měla divný pocit, jak mám najednou prázdné břicho a táhlo mě do trochu dopředu. Ale jinak jsem všude došla v pohodě za doprovodu PA 🙂 .

mates22
15. bře 2012

podle situace - při prvním jsem měla ztrátu krve, takže jsem omdlívala a tak mě na pokoj dovezli, a do sprchy jsem šla až za 10 hodin, při druhém jsem šla hezky po svých

slundo
15. bře 2012

jejda, nedovedu si představit, že jdu po svých 🙂 Je pravda, že mě hodně šili, ale myslela jsem, že je to normální, že se vstává až za nějakou dobu po porodu. Asi záleží na personálu a stavu rodičky, ale já byla ráda, že mě odvezli 🙂

lucinka_jirackova
15. bře 2012

já jsem rodila v benešově u prahy a tam mě převezli na pokoj šestřičky a 2 dny mi pomáhali i do sprchy 🙂

usounek25
15. bře 2012

Já u obou chtěla jít na pokoj sama, abych se prošla, ale ani jednou mi nebylo dovoleno, vždy mě PA vezla až na pokoj a to jsem přitom nebyla šitá, ani neměla žádné větší krevní ztráty apod. Asi záleží jak v které nemocnici.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru