Muž u porodu a následný intimní život dvojice

katty6
27. lis 2009

Ahoj vsem, hledala jsem toto tema na foru ale bohuzel jsem nemela stesti, proto zakladam nove..
Moc by me zajimalo jakou mate zkusenost s manzelem ci partnerem u vaseho porodu? Ovlivnilo to nejakym zpusobem vas nasledny intimni zivot tato zkusenost?
Muj manzel byl u meho prodou, zvladl to na jednicku, moc mi tam pomohl, byla jsem nadsena z toho jak se tam zachoval a prekvapena z toho jak moc jsem ho tam potrebovala.
Ted ale skoro 6 mesicu po porodu nemame zadny sex ☹ Ono to uz zacalo ve 3.mes. tehu, najednou mu vadilo se mnou soulozit. Rikal, ze nesnese predstavu ze se bude milovat s tehotnou. To jsem ovsem chapala. Ted ale je mi to divne, rikam si, zposobilo to ze byl u porodu? Totiz nekteri autori uvadi ze tato zkusenost muze zpusobit ze pro partnera zena pak prestava byt eroticky pritazliva.
Samozrejme ze jsem to resila s manzelem, rikal, ze uz ho tolik nepritahuji a ze sex mu nechybi 😖
Jakou mate zkusenost vy?

anus.anys
13. pro 2009

Verbalinka: víš, vždykcy jsem odsuzovala ženský co jely s kočárkem na procházku a měly cigáro v puse. když jdu na procházku, krabičku nechávám doma a ani ve snu by mě nenapadlo si u kočárku zapálit. Je to hnus a opravdu to nevypadá pěkně. Když jdu na ten balkón doma, tak mám aspoň 5 minut sama pro sebe aniž bych se musela starat o to, zda mé dítko spí či ne. Pročistím si hlavu i když v týhle zimě se mi fakt ani na ten balkón nechce.
S tim srdíčkem malýho se pořád nějak uklidňuji. Ještě na tom nejsme tak špatně. Jsou děti,které musí mít klidový režim, nesmí se rozčílit, nesmí plakat, jedí léky a drží dietu. To my nemáme, asle pořád ta představa že moje miminko, pro které bych udělala první, poslední by mohlo jít na operaci v 5ti letech je fakt strašná.děkuju a snad to bude dobré...uvidíme za půl roku...to bude asi nejdelších půl roku v mém životě...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru