• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Múžu po císařském řezu v šestinedělí mít autoerotiku?

9. června 2011 
tak novorodenci spravidla naozaj prevaznu cast dna a noci prespia :slight_smile: , ci..? :grinning:

mukky, a tebe sa ako zadarilo vyhrabat (takuto) temu spred viac nez dvoch rokov? :grinning: nic v zlom :wink:
24. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica, moj od narodenia spal len par krat za den po pol hodke, niekedy za 24 hodin prespal 11 - 14 hodin dokopy vratane noci, takze tie zvysne hodiny naplno vyzadoval pozornost, myslis ze som mala na daco cas? :grinning:
24. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to tu salamane od roku 2007 nebola? :confused: :grinning: asi zistila ,čo chcela a hajde... :grinning:
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych v šestinedělí nedala ani erotiku v televizi natož autoerotiku :grinning:
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňa sa kamoška dva týždne po svojom porode pýtala ako je to so sexom :sweat_smile: lebo ona už nevydrží dlhšie čakať,nakoľko už mesiac pred porodom nič nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ,že kto sa má dočkať šiestej nedele... :grinning: no ale čo už,kolko ľudí tolko chutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica normalne :grinning:
24. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica vidim ze ty si prispievala a davala rady :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth:
24. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mukky, no tiez by ma hrozne zaujimalo, co som ja do tej ip tak mohla onoho casu napisat :grinning:
soanpe, tak tv ja napr. nekukam dodnes (natoz v sestinedeli) :grinning:
25. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som onoho casu chcela partnera presvedcit ze to nie sestonedeli ale sestomesiacov...nezozral mi to :confounded:
25. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica,langkofel :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
salame: urcite sa to neodporuca... pri orgazme dochadza k prekrveniu, oc moze viest ku krvacaniu.... neorporuca sa to ani po inyhc zakrokoch( konizacia krcka a pod...) takze jednoznacne nie! aspon 4 tyzdne....
29. čer 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin, a co potom samovolny orgazmus? ako mu mam zabranit..? :confused:
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica fuha,povedz nieco blizsie :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth:
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica, mukky zaujímavá téma fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem 4 týdny po císařském řezu a sex jsem měla 10 dní po porodu. Bylo to trošku citlivější , ale nedalo se to vydržet sest týdnů. Ted už spolu máme sex často. jen mám problémy s dosažením orgasmu, má někdo stejný problém?
9. čer 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek