Múžu po císařském řezu v šestinedělí mít autoerotiku?

salamane
2. únor 2007

Je možné po císařském řezu v šestinedělí provádět autoerotiku ? Jsem v šestinedělí a bojím se po císařském řezu onanovat kvůli stehům. Bojím se, že mi stahy dělohy po orgasmu poškodí stehy nebo že začnu krvácet. Má někdo s tímto zkušenost ???

peha
2. únor 2007

podla toho, ako dlho si od porodu... ved maternica sa stahuje do povodnej velkosti... sice pomaly ale predsa.
mala si sa na to pytat lekara. myslim, ze len gynekolog ti da kompetentnu odpoved. aj ked je to mozno chulostiva otazka, ale ked doverujes svojmu lekarovi, tak sa treba pytat na vsetko.
a nebolo by lepsie, keby ti to s laskou spravil partner ???? 😕 sice proti gustu ziaden disputat...

mitinka
2. únor 2007

ahoj a kolko si uz v sestonedeli??kolko ti chyba do konca??Ja som uz v poslednom tyzdni a nic sa nestalo mala som tiez cisarsky ale tie stehy kedze pises tak si asi na zaciatku lebo stehy sa musia dat vybrat do 7dni a az ich mas na kozmeticky steh tak to sa ti vstrebu same aj ja som ich mala ku koncu sa zacali vstrebavat a nemala som s tym problem len sme nerobili rozne polohy ......atd 😉

salamane
autor
2. únor 2007

Jsem po porodu teprve 14 dní. O styku zatím neuvažuju, ale chtěla bych s manželem orální sex a petting. Bojím se, aby mi orgasmus a následné stahy dělohy nepotrhaly vnitřní stehy.

aktak
2. únor 2007

salamane, dufam ze sa neurazis, ale podla mna by ste este kludne mohli vydrzat, ked uz inokedy nie ale po porode by som dala vsetkym castiam "zenskeho pohlavneho organu" trosku casu na vydychnutie 😉 a trochu zdrzanllivosti ruze prinasa 😵

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
certica
2. únor 2007

salamane, posielala som ti IP

z osobnych skusenosti nevidim naozaj ziadny problem

erika153
2. únor 2007

tak ja dufam ze to nieje problem kedze sme to vyskusali.. 😕 ale podla mna je to zbytocna obava kedze orgazmus mozes mat aj v spanku a tomu nezabranis. telo je dost silne aby to zvladlo a stehy tiez na maternici... 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
certica
2. únor 2007

gedren, po cisarskom su tie ocistky kratsie a menej intenzivne, kedze ta pri sekcii zaroven aj vycistia. samozrejme je to u kazdej individualne, ja som po 5 dnoch bola v pohode, ziadne spinenie a po tyzdni aj normalny pohl.styk

mitinka
2. únor 2007

ja by som tiez pockala az kym prejdu ocistky my sme sa na seba s muzom doslova "vrhli" co sme to uz nevydrzali ale ja uz som nespinila a bolo to uz koncom toho sestonedelia.ja na tvojom mieste by som radsej pockala este min.1 tyzden a potom ked tak na zaciatok s ochranou ALE DAVAJ POZOR NA BRUCHO!!!!!!!!!!!!!!!ja by som nerobila ani ziadne polohy.moj muz chcel ale ja sama sebe som si to nedovolila a to je sestra takze ja by som este s tym pockala. 😉 😉 a mas istotu!!!!!alebo sa porad s gynekologom 😒 😉

hanka274
2. únor 2007

salamane, myslim, ze dievcata uz povedali, co by som ti povedala aj ja.
Len k druhej odpovedi: mitinka, ako myslis, ze si v poslednom tyzdni v sestonedeli? Ved tvoja dcerka ma vyse 5mesiacov???? 😖

erika153
2. únor 2007

hanka ona myslela ze oni "uz" v poslednom tyzdni - chapes 😀

emjee
2. únor 2007

preco sa to vola sestonedelie ked je tych nediel len sest a nie 600 😀

hanka274
2. únor 2007

emjee, nemas nieco lepsie?
fakt 😖
neni su usmievacik s pohyblivymi plecami?

erika153-jasne, viem o com je rec....
Len to tak jednoznacne napisala, tak som sa opytala.....

erika153
2. únor 2007

ze ona uz v poslednom tyzdni, nie "oni" uz v poslednom tyzdni 😀

emjee lebo keby to bolo 600 nediel tak zeny by radsej nikdy neotehotneli 😅

emjee
2. únor 2007

hani uz som sa tu podozvedala hocico, ale toto este nie 😀

hanka274
2. únor 2007

emjee, tak neviem, preco, proste krcim plecami a cakam ako aj ty na paradnu odpoved....
mozno aj od eriky153....celkom zlate vysvetlenie 🙂

emjee
2. únor 2007

no vidim, ze robi problem dodrzat aj tych 6 nediel 😀

liska
2. únor 2007

emjee a spol.:lebo to nie sesTsto,ale sesto 😉

emjee
2. únor 2007

to o je tam ako spojvnik? 😀 som trubka 😀

hanka274
2. únor 2007

mna to tiez napadlo, ked som si to pre seba povedala....
takze asi to je preto, ved to nieje seststonedelie, ale sestonedelie.....len divny nazov....

erika153
2. únor 2007

emjee mne ano (dodrzat 😀 )

ramzesa
2. únor 2007

mozno preto, ze sestnedelie sa tazko vysvetluje a ludia si vsetko zjednodusuju aj ked to nedava zmysel 😒

erika153
2. únor 2007

veru naco si lamat jazyky ked uz sa musime lamat aby sme nehupli do postele hned po porode 😨

liska
2. únor 2007

dava to zmysel prave preto,ze bez "o" by to bolo krkolomne...

dashak
2. únor 2007

Naštěstí u nás je to šestinedělí, takže si nemusíme lámat ani jazyk ani hlavu jak to vlastně je 😎

mimi109
2. únor 2007

ja som to volala sestnedelie 😀

mukky
24. čer 2009

salamane ja som takmer 4 mesiace bola v jednom kole,ale mat tvoje starosti vtedy 😀 😀

mamutka
24. čer 2009

toto bola fakt kvalitna tema 😀 asi mala velmi spave dieta a nevedela co od dobroty, no co uz 🙂

dada27
24. čer 2009

Ako nić v zlom,viem ,že ľudia majú všeljaké problémy ,ale všimla som si,že takéto "kvalitné témy" zadávajú ľudia,ktorý sú prihlásení krátko,nemajú žiadne fotografie a podobne,to len tak pomimo. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru