Múžu po císařském řezu v šestinedělí mít autoerotiku?

salamane
2. únor 2007

Je možné po císařském řezu v šestinedělí provádět autoerotiku ? Jsem v šestinedělí a bojím se po císařském řezu onanovat kvůli stehům. Bojím se, že mi stahy dělohy po orgasmu poškodí stehy nebo že začnu krvácet. Má někdo s tímto zkušenost ???

certica
24. čer 2009

tak novorodenci spravidla naozaj prevaznu cast dna a noci prespia 🙂 , ci..? 😀

mukky, a tebe sa ako zadarilo vyhrabat (takuto) temu spred viac nez dvoch rokov? 😀 nic v zlom 😉

mamutka
24. čer 2009

certica, moj od narodenia spal len par krat za den po pol hodke, niekedy za 24 hodin prespal 11 - 14 hodin dokopy vratane noci, takze tie zvysne hodiny naplno vyzadoval pozornost, myslis ze som mala na daco cas? 😀

milliigoret
24. čer 2009

a to tu salamane od roku 2007 nebola? 😕 😀 asi zistila ,čo chcela a hajde... 😀

soanpe
24. čer 2009

já bych v šestinedělí nedala ani erotiku v televizi natož autoerotiku 😀

milliigoret
24. čer 2009

mňa sa kamoška dva týždne po svojom porode pýtala ako je to so sexom 😅 lebo ona už nevydrží dlhšie čakať,nakoľko už mesiac pred porodom nič nebolo 😝 tak ,že kto sa má dočkať šiestej nedele... 😀 no ale čo už,kolko ľudí tolko chutí 😝 😀

mukky
24. čer 2009

certica normalne 😀

mukky
24. čer 2009

certica vidim ze ty si prispievala a davala rady 😀 😎 🤐

certica
25. čer 2009

mukky, no tiez by ma hrozne zaujimalo, co som ja do tej ip tak mohla onoho casu napisat 😀
soanpe, tak tv ja napr. nekukam dodnes (natoz v sestinedeli) 😀

langkofel
25. čer 2009

tak ja som onoho casu chcela partnera presvedcit ze to nie sestonedeli ale sestomesiacov...nezozral mi to 😖

mukky
26. čer 2009

certica,langkofel 😀 😀

katrin21
29. čer 2009

salame: urcite sa to neodporuca... pri orgazme dochadza k prekrveniu, oc moze viest ku krvacaniu.... neorporuca sa to ani po inyhc zakrokoch( konizacia krcka a pod...) takze jednoznacne nie! aspon 4 tyzdne....

certica
29. čer 2009

katrin, a co potom samovolny orgazmus? ako mu mam zabranit..? 😕

mukky
29. čer 2009

certica fuha,povedz nieco blizsie 😀 😎 🤐

monca4ever
29. čer 2009

certica, mukky zaujímavá téma fakt 😝

xaiyiah
9. čer 2011

Ahoj jsem 4 týdny po císařském řezu a sex jsem měla 10 dní po porodu. Bylo to trošku citlivější , ale nedalo se to vydržet sest týdnů. Ted už spolu máme sex často. jen mám problémy s dosažením orgasmu, má někdo stejný problém?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru