• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nález HPV v cytologii. Zmizelo to někomu?

31. srpna 2011 
Ahoj všem.
Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost z virem HPV po porodu? Mám 4 měsíční miminko a nikdy před tím jsem tohle v cytolce neměla :unamused: :frowning2: Znáte, hned myslim na nejhorší! Zmizelo to někomu samo? Díky za každičkou odpověď! :dizzy_face: Dolly
23. črc 2011 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem ten nález měla... Byl tam pak teda ještě další problém, to tu nechci rozebírat. Ale když mi udělali tu cyto poprvé a objevilo se to tam, šla jsem hned na další - kontrolní. Pak mi dr. řekl, že ještě chvíli počkáme, že to může být také kojením a potom ten nález může zmizet. Takže, pokud kojíš (i třeba jen trošku), klid, může to být způsobené hormonálními změnami - alespoň tak to řekl dr. mě.
Držím palce, aby to dobře dopadlo!
24. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla HPV potvrzené už dávno před těhotenstvím. Nevím, jestli se s tím tělo vypořádalo nebo ne? Také se toho stále bojím, ale chodím pravidelně k doktorovi (ne kvůli tomuto, ale preventivně).
To nejsem vůbec promiskuitní. S posledním partnerem - manželem jsem už 7 let a předtím jsme oba také nebyli promiskuitní. A jsme si věrní.
V podstatě mi to problémy vůbec nepůsobí. V těhu jsem s tím problémy neměla.
31. srp 2011 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek