Nástřih hráze bolí 5 týdnů po porodu

aniska
21. říj 2007

Ahojda, rodila sm pred 5 tyzdnami, dr ma nastrihol az niekam... a stale to boli😒 Aku mate s tym skusenost?

kocicinka
21. dub 2010

Skajana:v Hořovicích. Porodnice dobrá, jenom tahle doktorka kr..va
neu.sona: proč bych neměla mít nic ze sexu? 😕 Náhodou mám.Narozdíl od mnoha nastřižených či potrhaných kamarádak, které ani rok po porodu neví, co to sex je. Já na to měla chuť už v porodnici 😀

ivika18
21. dub 2010

neu.sona souhlasím s kocicinkou, po nástřihu a porodu bez epina sex rok za moc nestál, ani mě nebolelo šití (to jenom prvních pár měsíců), pak už vevnitř. Právě epinem se postupně roztáhneš a kromě nástřihu pak nemusíš mít ani uvnitř žádné trhlinky, které se pak tak dlouho hojí a jsou citlivé. No a sex po porodu teda zatím nevím, ale před porodem to bylo furt stejný, i když jsem už měla nacvičeno těch 30. A taky znám PA, které epino půjčují, ale také ty, které ho neznají a pak šíří takové bludy

aleachim
22. dub 2010

holky, co je to Epino??

dagina
22. dub 2010

Ivka, ty máš tedy zkušenost první porod bez Epi a druhý s Epi????

ivika18
22. dub 2010
hanka001
11. kvě 2010

dubová kůra je dobrá a taky curenzym, pomáhá hojení ran skvěle.

petja
11. kvě 2010

Homeopatika Arnica montana a Staphysagria. O epi-no jako prevenci nemluvě 😉

demoisellem
16. čer 2010

Jestli hledáte informace o epiziotomii (nástřihu hráze), tady jsem sepsala všechny základní informace. http://demoisellem.sweb.cz/Epiziotomie.pdf
Původně jsem si myslela, že to vydá tak na jednu, maximálně dvě stránky, ale tak jak do této problematiky čím dál tím více zahloubávám, tak stále doplňuji další důležité informace.
V tomto článečku najdete stručnou historii epiziotomie, její definici dle lékařského slovníku, její deklarované výhody, které studie vyvrátily (odkazy na studie), názorná videa apod. 🙂
Tak snad to aspoň trochu pomůže 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru