Nástřih hráze, po šití jiný tvar "pipky". Jak to řešit?

saminomimino
9. říj 2011

Maminky po porodu syna (vex) jsem byla dost šitá,nic méně to bylo jinak bez problému,už v porodnici jsem si všimla že ji mám jaksi nakřivo,trošku se to po zahojení srovnalo,nicméně,mám na pravé straně jaksi více kůže,od stydkého pysku, a na levé méně,skoro žádnou,což je velmi nepříjemné u sexu,táhne to,a druhý den je to bolestivé,taky mi ta přebývající kůže na druhé straně zavazí,není to na pohled až tak hrozné ale pocitově je to nepříjemné,nemáte někdo podobný problém,jak jste to řešili??
Mně se to teď po druhém porodu nezlepšilo ba naopak,chystám se k dr ale není mi to 2x příjemné ☹
Moc díky za rady!

verbalinka
9. říj 2011

@saminomimino ahoj, dr se na to podívá a nejspíš ti doporučí plastiku. Já jsem taky po šití jiná (a to jsem měla jen 4 stehy a normální malý nástřih), ale mému gyn se to nelíbilo a říkal, že by mě později poslal na přešití. Ale já to neřešila a ani to nepřekáží, jako u tebe. Jen to vypadá ne úplně sexy 😀 ale je to malý detail. U tebe to vypadá na větší problém 😒 Ať to dobře dopadne a máš ji jako novou 😉

saminomimino
autor
9. říj 2011

@verbalinka díky,
no to že to mám taky esteticky jiné bych i zkousla ale když je to bolestivé a nepříjemné a nyní po druhém porodu horší než to bylo,chci to řešit,jen teda zase stříhání a šití a to bůh ví jaké když je to tak podivné,mě děsí ☹

verbalinka
9. říj 2011

@saminomimino ty máš jasnou zdravotní indikaci - nedej se dr odbýt 😉 A asi budeš muset pořádně hledat dobrého plastika pipin 🙂

saminomimino
autor
9. říj 2011

@verbalinka to nedám 😉 no já doufám že mi dr když tak nějakého doporučí,určitě nebudu jediná kdo k ní s takovým problémem přišel

enoffeffa
21. říj 2011

Ahoj, taky syn musel být Vexem.Nechtělo se mu, a pak už byl fofr jak byl dole.Tak přítel viděl, jak Dr jen stříhá a stříhá 😢 Já ji teda nemám nakřivo šitou ale pořád mě bolí po šití.Jak dlouho Tě to bolelo po šití? Já jsem 2měsíce a pár dní. Tak si to zařid, at jsi spokojená 🙂 hlavně 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru