Nechaly jste udělat mimi horoskop na minutu narození?

minea
18. dub 2008

Nechaly jste po porodu udělat miminku osobní horoskop na minutu narození? 🙂

lukin
18. dub 2008

Ne, protože to je blbost 🙂

monik76
18. dub 2008

Přiznám se, že to mě ani nenapadlo. Horoskopy vůbec nečtu.

aponchie
18. dub 2008

nenechala ,ale precetla jsem si co se pise o jejim znameni pro dite 🙂

beranek
18. dub 2008

Já mám vyjetý horoskop podle minuty narození, ale ne od astroložky. 😉

prcekkk
18. dub 2008

beranek: a od koho máš ten horoskop?

bibinka
18. dub 2008

my sme robili naším deťom horoskopy podľa dátumu, minúty a zemepisnej šírky a sedia nachlp.je taká stránka na nete,ale neviem či ju tu môžem zverejniť. ak nie, tak píšte ip.Inak, je to zadarmo, vyjde vám presne to, začo dáte astrologičke cez tisíc korún. je len na každom, či tomu verí alebo nie.

kim
18. dub 2008

Tady je super stránka na výpočet horoskopu i s jednotlivými planetami v domech, nemyslím, že je to blbost, celkem se tomu věnuji a opravdu to sedí na všechny komu jsem to vyjížděla!!!!
http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1

kim
18. dub 2008

systém domů nechte Placidus 😉

trixi
18. dub 2008

Nenechali, necitam horoskopy.Podla nich by som uz bola multimilionarkou, modnou ikonou 😀 a podobne blbosti. Ale pocula som, ze deti narodene v roku 2007 budu stastne, vesele, mudre, sikovne, dobre ... Tak tejto predpovedi verim. 😉

lenkakr
18. dub 2008

určitě je jiný horoskop na osobu a o těch slátaninách v novinách nemůže být řeč. kamarád se tím zabývá a dělal mi a docela to sedí. přemýšlela jsem o tom udělat malýmu.
kim: to je super stránka

androna
18. dub 2008

minea ano nechali urobila som si to sama na internetu.je to super mapa ktora ukazuje cestu a ako ju vyuzijeme je iba na nas.neni to ziadna predpoved co sa stane.

listicka77
18. dub 2008

Tak jsem si vyjela horoskop z těch stránek od Kim pro sebe (u prcka to zatím nemůžu posoudit) a nesedí to na mě teda skoro vůbec v ničem... 😕

Androno, tys to dělala kde?

kupinka
18. dub 2008

Na mě i manžela to dost hodně sedí..... 😉

kalo
19. dub 2008

Já jsem si to podle hodiny narození našla na internetu....jen znamení a ascendent...Který je někdy silnější než znamení...

aschin
19. dub 2008

Ahoj Kalo, ono se ten ascendent vic projevuje ve vztahu k okoli. Je to takova nase maska, kterou si chranime svoje nitro, to sve prave ja pred ostatnimi. No a mali prckove se vetsinou chovaji spise podle toho jak maji postavenou Lunu a Merkura, svoje slunecni znameni zacinaji zit az pozdeji.

mata79
19. dub 2008

Horoskop sme nedavali robit, ale citala som knizku Vplyv mena na zivot a tam to sedi skoro na kazdeho, co poznam.
Vynimkou bolo svagrove meno, ktore zdedil po otcovi, dedovi, pradedovi.....

ivulinda
1. čer 2008

ani nevím,že něco takového jde

denisocka
1. čer 2008

tak prikladám aj ja,už pred 5rokami som si tam dala robiť horoskop a ledy tedy ho preletím http://www.wwwbrno.cz/

denisocka
1. čer 2008

no tak toto mne sedi na 100%,zvyšok domy a tak nechapem 😀 manželství
Žena je v manželství aktivnější nežli muž. Je skutečnou hlavou rodiny, svého muže komanduje stejně tak jako ostatní a přebírá odpovědnost za domov a bližní. Po sňatku chce bez určitého důvodu být informován o všem, co se děje v kruhu rodiny.

draga
1. čer 2008

kim moc děkuji za tip na super stránky... 😉

leena24
19. říj 2010

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské! 😉

http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru