Nezhojená hráz - předčasně vypadli stehy. Měli jste podobný problém?

petulkakri
5. pro 2007

Ahoj holky. Měla jste některá podobný problém? Asi šestý den po porodu mi vypadli stehy směrem od pochvy, tak dva cm dlouhý kus a hluboký je to tak 0,5 až 1 cm. Už se mi to hojí (jsem 14 dnů po porodu), ale otevřená už zůstanu. Je to hnus, ale prý se dá dělat plastika. Jen jsem chtěla vědět, jak se s tím dá žít bez plastiky. (myslím sex a hygiena) Díky za rady ☹

susik77
5. pro 2007

ahoj, mala som to iste, asi 7.den po porode mi vypadli...bola som u svojho gynekologa a liecil mi to laserom.takze sa to zatiahlo.Ale tiez to mam nejak viac otvorene ako pred porodom, bala som sa ze budem muset ist na plastiku, ale dr. mi hovoril, ze to nie je na plastiku, ze to mam celkom dobre. Sex celkom v pohode, ale mam pocit, ze som chytila nej. mykozu, ale asi to s tym nesuvisi-mavala som aj pred tehu.

uhlikova09
6. pro 2007

ahoj,mne zase pre zmenu sa stehy roztrhli,doktorka mi to ani nezašila,dala mi sprej Chlorofil,trošku sa to zahojilo al tiez som otvorena,pri sexe ani s hygienou nemam ziaden problem 😉

susik77
6. pro 2007

baby a to zostane uz stale takto otvorene?mne gynekolog povedal, ze do polroka by sa to este malo zatiahnut 😎

viona
6. pro 2007

Mě taky vypadly předčasně dva stehy a měla jsem tam v šití dírku,blbě se to hojilo a to jsem si to sprchovala několikrát denně,po šestinedělí jsem se ptala gynekologa,co s tim a on řekl,že kdyby se to dál nezhojilo,tak snad nějakou plastiku,nebo znovu přešít???Teď už si to moc nepamatuju,každopádně mi poradil,ať si to po sprše vždycky namasíruju obyč dětským olejíčkem a ono se to fakt brzo zhojilo,tak se mi ulevilo,zhojí se to brzo i vám holky,nebojte 😉

valy
7. pro 2007

ahoj, ja to mam tiez a som z toho dost nestastna, navyse ma to stale boli pri chodzi a velakrat aj len tak. rozmyslam dost vazne nad operaciou, aj ked je tam riziko, ze sa to nezlepsi.

valy
7. pro 2007

susik, mne tiez povedal moj lekar po sestonedeli, ze sa to este zlepsi po pol roku, ale nezlepsilo sa to, aspon nijako co by som si vsimla

susik77
7. pro 2007

valy: to ma mrzi ☹ mna to vobec nebolelo ani 2 tyzdne po porode-akokeby to uz bolo zahojene, ale mala som taky pocit, akokeby som ten otvor mala ovela vacsi.No, dufam, ze sa to nejak upravi, lebo to fakt neviem, co bude po 2.porode 😀 😝

valy
7. pro 2007

njn. nie je tu niekto, co bol na tej plastike? chcela by som vediet, ci sa to oplati.

petulkakri
autor
7. pro 2007

Děkuji za příspěvky holky, dodaly jste mi trošku naděje, ikdyž nevím, mám tam dvoucentimetrovou fugu, tak si moc nefandím, že by se to zatáhlo 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru