• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nízký tlak po porodu :O( Máte podobnou zkušenost?

23. listopadu 2011 
Dobrý den všem :slight_smile:
Mám otázku. Trpím od porodu na nízký tlak. Teď poslední tři dny je to katastrofa :( Motám se jak na houpačce a nic nepomáhá. Pít, kafe, čokoláda, panáka jsem teda nezkoušela :frowning2: Jsem totálně vyřízená a nevim co mám dělat. Jsem mamina dvoü děti, chlap do večera z¨v práci a já se tady vesele točím jak na houpačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám odobí kdy jsem naprosto ok, a jsou dny jako tyhle že jsem teda totál hotová. Bílá jak stěna,studené ruce-nohy, je mi zima, točí se mi hlava, závratě, mám věčně hlad :confused: .. no hrozný. máte někdo taky takový zkušenosti? Kámoška to má teda taky, ale tu to drží jeden den a ok. Většinou při ms. A ptala se mě, jestli jsem byla na krevním obrazu, a byla jsem. Je to tři měs zpátky a měla jsem ho v pořádku. Jsem zoufalá, poradíte? :pensive:
23. říj 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, bohuzel se to same tyka i mne. Na nizky tlak teda trpim celkove, ale ted s detma je to tezsi, kdyz to se mnou svihne, kdo se o ne postara?
Bohuzel zadna rada neni. Lecit se to neda (navic kojim, cili i kdyby ano, nemuzu brat nic).
Co jsem slysela, jen babske rady - kava (ale to pak stejne zhorsi, propad tlaku jde jeste niz), zeleny caj, gingo biloba....
Taky by mne ale zajimalo, jak to resit.
23. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek