• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční pocení po porodu. Je to kvůli hormonům?

17. ledna 2008 
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás má problémy s nočním pocením. Jsem 4 měsíce po porodu a začala jsem se v noci celkem dost potit. Není to pravidelně každou noc, ale zajímalo by mě, jestli je to normální po porodu-třeba kvůli hormonům a nebo jestli mám jít k doktorovi. Děkuju za odpovědi. :slight_smile:
12. led 2008 ve 12:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky potila,teda hlavně první dny po porodu,ráno jsem se vždycky musela dobelhat do sprchy,byl to děs.Tak si myslím,že to asi normální je,akorát mě to asi potkalo dřív. :wink:
12. led 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju právě mi to přiško divný že až teďka :unamused:
12. led 2008 ve 12:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to taky potkalo spíš hned po porodu. Asi 2-3 týdny a hlavně v porodcnici. To bylo hrozný. :unamused:
12. led 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky přidávám k potícím maminkám :slight_smile: Doma se to po měsíci zlepšilo...ale vymizelo to až když jsem přestala kojit... :slight_smile:
12. led 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suki, zmínila bych se o tom u doktora (kludně u dětskýho, taky poradí :slight_smile:. Připisovala bych to hormonům - a ty neškodí občas zkontrolovat, období po porodu je náročný.

Jinak já to měla jako Perada. Děsný pocení a furt. Po ukončení kojení to přestalo.
Vzhledem k tomu, že Jiří je květnovej, celý léto jsem byla furt jak ve sprše, hrůza děs.
12. led 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky moc já to tak hrozný nemám, třeba tak 2 noci v týdnu.Jen člověk už je tak zblblej z těch všech nemoc co jsou okoloí, že už má i strach o sebe, protože nikdo nechce, aby mu něco bylo zvlášť když má doma čerstvě miminko, že jo :unamused: jste zlatý, že píšete, já se teda doktora zeptám, ale asi to bude tím kojením. Díky moc :slight_smile:
13. led 2008 v 10:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se potím od porodu v noci skoro pořád, když v noci kojím v posteli, tak si musím vyndat nohy z pod peřiny, jinak bych se asi uvařila :grinning:
13. led 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jste mě moc uklidnily holky, samozřejmě to nikomu nepřeju,protože je to pěkně nepříjemný, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :wink:
13. led 2008 v 10:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mě noční pocení taky dost potrápilo, ale také jen 2-3 týdny po porodu, teď už ne...
13. led 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem se potila nejvic hned po porodu a trvalo to tak do 4 mesicu a ted už je to dobry
15. led 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem to podobne..nekolikrat jsem se v noci musela prevlect, jak jsem byla zpocena. trvalo to tak pul roku. mozna to bylo i tim, ze jsem, kdyz jsem kojila, podstatne vic pila, tak jsem se i vic potila..nevim.
15. led 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj suki já mám teda stejný problém jak ty. Moc už nevim kdy to začalo, ale poslední měsíce to pociťuju nejvíc-sem promočená hodně, ale častěji dalo by se říct skoro denně a opravdu dost. Taky si řikám, že to není opravdu normální a také to bude asi hormony, protože teď mám ještě k tomu už druhý měsíc MS dvakrát v měsíci :frowning2: Hodně dělá stres-mám před státnicema, nic nestíhám a špatně spím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a nekojim už dávno takže v tom souvislost u mě nebude.
15. led 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to preslo mesic po porodu, ale bylo to hrozny, prevlikala jsem se nekolikrat za noc...
15. led 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už jsem to zase dlouho neměla, tak nevím, čím to je, ale někdy to mám dvě noci za sebou a teď zase dlouho nic, Jsem samozřejmě ráda, tak doufám, že už se potit nebudu.
16. led 2008 ve 21:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se po porodu taky hodně potila, tak dva měsíce, řekla bych. A nejen v noci, ale i přes den. Pak to nějak samo přestalo.
Ale zas mi začaly šíleně padat vlasy (asi od 4.měsíce po porodu) a padají furt... to je taky hrozný!
17. led 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj tak to mě taky padají vlasy... :unamused: :angry:
17. led 2008 v 10:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek