Noční pocení po porodu. Je to kvůli hormonům?

suki
12. led 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás má problémy s nočním pocením. Jsem 4 měsíce po porodu a začala jsem se v noci celkem dost potit. Není to pravidelně každou noc, ale zajímalo by mě, jestli je to normální po porodu-třeba kvůli hormonům a nebo jestli mám jít k doktorovi. Děkuju za odpovědi. 🙂

betule007
12. led 2008

Já se taky potila,teda hlavně první dny po porodu,ráno jsem se vždycky musela dobelhat do sprchy,byl to děs.Tak si myslím,že to asi normální je,akorát mě to asi potkalo dřív. 😉

suki
autor
12. led 2008

děkuju právě mi to přiško divný že až teďka 😒

zusma
12. led 2008

Mě to taky potkalo spíš hned po porodu. Asi 2-3 týdny a hlavně v porodcnici. To bylo hrozný. 😒

perada
12. led 2008

Tak se taky přidávám k potícím maminkám 🙂 Doma se to po měsíci zlepšilo...ale vymizelo to až když jsem přestala kojit... 🙂

majaaita
12. led 2008

Suki, zmínila bych se o tom u doktora (kludně u dětskýho, taky poradí 🙂. Připisovala bych to hormonům - a ty neškodí občas zkontrolovat, období po porodu je náročný.

Jinak já to měla jako Perada. Děsný pocení a furt. Po ukončení kojení to přestalo.
Vzhledem k tomu, že Jiří je květnovej, celý léto jsem byla furt jak ve sprše, hrůza děs.

suki
autor
13. led 2008

holky díky moc já to tak hrozný nemám, třeba tak 2 noci v týdnu.Jen člověk už je tak zblblej z těch všech nemoc co jsou okoloí, že už má i strach o sebe, protože nikdo nechce, aby mu něco bylo zvlášť když má doma čerstvě miminko, že jo 😒 jste zlatý, že píšete, já se teda doktora zeptám, ale asi to bude tím kojením. Díky moc 🙂

lenycka
13. led 2008

Já se potím od porodu v noci skoro pořád, když v noci kojím v posteli, tak si musím vyndat nohy z pod peřiny, jinak bych se asi uvařila 😀

suki
autor
13. led 2008

tak jste mě moc uklidnily holky, samozřejmě to nikomu nepřeju,protože je to pěkně nepříjemný, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama 😉

mirin
13. led 2008

Ahoj, tak mě noční pocení taky dost potrápilo, ale také jen 2-3 týdny po porodu, teď už ne...

brnda
15. led 2008

tak ja jsem se potila nejvic hned po porodu a trvalo to tak do 4 mesicu a ted už je to dobry

helllena
15. led 2008

mela jsem to podobne..nekolikrat jsem se v noci musela prevlect, jak jsem byla zpocena. trvalo to tak pul roku. mozna to bylo i tim, ze jsem, kdyz jsem kojila, podstatne vic pila, tak jsem se i vic potila..nevim.

ronie
15. led 2008

ahoj suki já mám teda stejný problém jak ty. Moc už nevim kdy to začalo, ale poslední měsíce to pociťuju nejvíc-sem promočená hodně, ale častěji dalo by se říct skoro denně a opravdu dost. Taky si řikám, že to není opravdu normální a také to bude asi hormony, protože teď mám ještě k tomu už druhý měsíc MS dvakrát v měsíci ☹ Hodně dělá stres-mám před státnicema, nic nestíhám a špatně spím 😝 😝 Jo a nekojim už dávno takže v tom souvislost u mě nebude.

daasik
15. led 2008

me to preslo mesic po porodu, ale bylo to hrozny, prevlikala jsem se nekolikrat za noc...

suki
autor
16. led 2008

já už jsem to zase dlouho neměla, tak nevím, čím to je, ale někdy to mám dvě noci za sebou a teď zase dlouho nic, Jsem samozřejmě ráda, tak doufám, že už se potit nebudu.

honzina
17. led 2008

Já se po porodu taky hodně potila, tak dva měsíce, řekla bych. A nejen v noci, ale i přes den. Pak to nějak samo přestalo.
Ale zas mi začaly šíleně padat vlasy (asi od 4.měsíce po porodu) a padají furt... to je taky hrozný!

suki
autor
17. led 2008

jj tak to mě taky padají vlasy... 😒 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru