Noční pocení po porodu, máte zkušenost?

martaska26
29. bře 2014

Prosím,chci se zeptat,zda nemáte některá zkušenosti s pocením po porodu.Já se strašně potím v noci,když tvrdě usnu.Jinak přes den vůbec.Dr.mi říkala,že to můžou být hormony,ale to se mi moc nezdá.Je fakt,že jsem tak trochu ve stresu,protože mám dvojčátka předčasně narozené.Děkuji za případné odpovědi.

martina_z
29. bře 2014

@martaska26 To je poporodni klasika a jsou to hormony. Mely jsme to v porodnici skoro vsechny a to same rikaly i maminky donosenych deti. Stres spis ovlivni laktaci. Po sestinedeli bude lip, ale ted s tim moc neudelas. Lehkou deku a holt casteji menit pradlo a povleceni.

bonavoxa
29. bře 2014

@martaska26 taky ze mé teklo. Mám holčičku narozenou trochu dřív. Navíc v nemocnici bylo přetopeno. Rodila jsem v lednu. Asi kombinace hormonů..a u mne i stresu. Malá nespala, nejedla, ječela na celé oddělení, doktoři se mi smáli, jakého to mám čerchmanta 😠 Přešlo to samo. te´d jsem zase pocená toho, jak za ní běhám.

killi
29. bře 2014

@martaska26 to dělají hormony, já to měla v těhu i po porodu. Po šestinedělí už to přestalo. 😉

martaska26
autor
29. bře 2014

Děkuji za odpovědi,už jsem se bála,že to může mít nějaké jiné horší důvody.Tak budu muset vydržet,a měnit častěji pyžamo a i povlečení 🙂

frantiska85
29. bře 2014

Taky jsem se po porodu strašně potila, hlavně za krkem. V noci jsem se probouzela jako politá z kýblu. Přešlo to samo za měsíc až dva.

nessik
29. bře 2014

@martaska26 neboj, je to normální, měla jsem to po obou porodech, mohla jsem ráno ždímat pyžamo. Podle mě jsou to hormony. Trvalo to pár měsíců, pak už to bylo dobré. Vydrž 🙂

janefales
29. bře 2014

Tak to se mám teda na co těšit, už teď je mi pořád šílený vedro a jsem z toho na mrtvici, protože mi je z toho vedra špatně ☹

martina_z
29. bře 2014

...a pak nas ceka druhy kolo v prechodu, zensky 😀

kacenka14
29. bře 2014

Já to měla taky, každou noc uplně durch v porodnici i pak doma. Časem to přejde 🙂

martaska26
autor
29. bře 2014

Je to hrozný,vždycky si před spaním nachystám 2 čistý trička,který si musím za noc převléct a taky peřinu a polštář,abych nespala na tom propoceným.Tak snad to po šestinedělí přejde,musí.

tulena
29. bře 2014

Po narození syna (předčasně, císař) jsem se potila v noci nehorázně, teď po třech letech se potím "už jen" při menses. Bývala jsem ale obecně zmrzlina a teď je mi pořád horko, tohle nepřešlo a nepřechází... Sem tam jsem z toho fakt nešťastná, protože otvírám okna a manžel mi je zavírá, v autě máme problém najít teplotu, která by sedla oběma...

ev.ka
29. bře 2014

Jojo, taky jsem to měla... výstřih úplně propocený. Po šestinedělí to odeznělo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru