O kolik kilo jste šly lehčí z porodnice?

protea
7. pro 2006

Ahojky,
nikde jsem to tady nenašla možná jsem málo pročítala, tak mne omluvte.
Zajímalo by mne, kolik jste vy které jste porodily shodily při porodu.
Tzn.o kolik kilo jste šly domů lehčí z porodnice?!
Děkuju 😉

michaela1984
27. črc 2008

Já jsem přibrala 16kg a domů jsem šla o 12 kg lehčí. Ted už jsem na stejné váze jako před otěhotněním. A to jím jak šílená 😝

liviky
29. črc 2008

já jsem ted podruhé přibrala 13kg a po porodu bylo dole jen necelých 5kg a ted po 3.měs. je vše dole 😀

rova
7. srp 2008

Přibrala jsem 15 kilo, po porodu šlo 7 dolů..a po 2 letech bylo dole celkem 20 kilo (to bylo to dlouhodobý 2,5 letý kojení a lítání s malou 😀)

petule.h
7. srp 2008

u prvního 10 kg a z porodnice jsem se vrátila a byla jsem na svém a teď 9kg a mám zase co jsem měla 😀

janula2008
7. srp 2008

Ahoj Peti, gratuluju k mimi, to jsi dobrá s tou váhou. 😉

bzucinka2
9. srp 2008

ja som pribrala 14kg a domov som si z toho doniesla asi len 3 a tie boli rychlo dole, ale brucho stale nie je to co byvalo, tak sa na nom snazim makat, ale stale nic 😝

avanka
9. srp 2008

ja som pribrala 11 kilo a domov som prisla o 9 kilo lahsia....tie 2 mi ostali

heppu
9. srp 2008

ja som pribrala 17 kg v porodnici zostalo 6 kg a za tri tyzdne som uz dala dole 5 kg tak pracujem na zvysku

zukab
9. srp 2008

super vam to ide baby, dufam, ze ani ja nebudem vynimka a tiez tie kila pojdu dole lahko.

chcem sa opytat jednu, trocha od veci otazku.
mali ste niektora pocas tehu, som v 26 tt take akokeby hmmm, bolesti tej kosti medzi nohami?
neboli ma vnutri, ani sliznica, nic take, skor ta kost.
zeby sa mi nejako roztahovala panva a je to preto?
prirovnala by som to trocha blbo asi k pocitu, ako by vas tam niekto kopol.... 😀
ta bolest nie je ziadna na umretie, ani nie je stale, ale proste to citim. ked napriklad lezim alebo sedim a zdvihnem jednu nohu, tak sa to ozve.
nemali ste to niektora?

anezena
9. srp 2008

tak baby, ja som z toho hotova, co to tu citam. to ste super zhodili.

ja som mala na zac, teho 53 kg - dokonca v 6. mes. som mala asi o dve viac, ale potom to zacalao a pribrala som 21

takze ked som rodila - mala som 74 aked som prisla domov z porodnice, tak to bolo 64

a teraz? no hruuuuza. 67. stale kojim a jem este viac ako ked som bola teho.

barusha
9. srp 2008

Ahojky, tak já jsem během těhu nabrala 13kg a domů jsem šla o 11kg lehčí. Teď po 5-ti týdnech mám navíc kilo.

makak21
9. srp 2008

Tak já nabrala 18kg 😅, domů jsem šla o 9kg lehčí, o týden později mám dole další 1kilo 🙂 Uvidíme, jak to půjde dál 😉

maruska39
9. srp 2008

Já to mám naprosto stejně jako makak21 🙂

caruzo19
9. srp 2008

no ja som pocas tehu nabrala 15,z porodnice som isla o 6 lahsia a pocas kojenia sa mi tych 6 zase nazbieralo,takze mam dodnes o 15 viac 😕

kingstonka
9. srp 2008

...ja 12.5kg z nemocnice o 6 menej a teraz 10 tyz po por. este plus 3

ryangi
9. srp 2008

Já nabrala z 53 na 71 z porodnice jsem šla s 61 a teď šest týdnů po porodu mám 56,7 tak snad to ještě půjde pěkně dolů 😉

janka1874
9. srp 2008

no teda tu sa šikovne chudne
ja som nabrala 18 kg a osem išlo dole hneď a odvtedy stojím ani kilo dole ☹ ☹ ☹ číže mám ešte 10kg navrch z pôvodnej váhy ☹

anezena
9. srp 2008

ryangi - to si na tom podobne ako ja, len ja priberam a nechudnem. ako to robite ze chudnute? tie ktore kojite? cvicite alebo jete tak aby ste nepribrali alebo ako?

cazadora
10. srp 2008

v porodnici jsem nechala 7kg zbylo mi tudíž 5 která šla dolu vpodstatě každým dnem, při kojení jsem se mohla cpát astejnak jsem hubla, když jsem přestala kojit tak jsem byla rozežraná hned jsem nabrala asi 4kg tak sem se začala hlídat no pak přišli stresy s malou a byla jsem na své před těhu váze skoro hned 😖

erikasadek
10. srp 2008

ja som nabrala pri prvom katastrofalnych 30 kg a potom tvrda proteinova dieta a skoro zislo dolu a pri druhom len 18 kil zostava mi len 2 kila zhodit.
za kazdym proteinova dieta a kila idu rychlo dolu

ryangi
10. srp 2008

anezena, já jenom kojím, a nějak nemám chuť k jídlu tak možná proto, ale jíst musím kvůli mlíčku, klasika snídaně, oběd, a večer jenom ovoce nebo nějaká sušenka, nebo na co mám chuť. Ke cvičení jsem se ještě nedostala, teď teprve budu po šestinedělí a pak začnu jezdit na koni tak snad se to povolené břicho a zadek trochu zpevní 😅

petja
11. srp 2008

Přibrala sem 11 kg a den po porodu mi váha ukázala -15kg 🙂 takže když vezmu v potaz,že jsem se vážila na jiné váze,tak co jsem tam donesla,sem tam i nechala 😀

coryna
11. srp 2008

Já přibrala 10 kg a při příchodu domů z porodnice jsem měla - 8 kg. 😉

anezena
11. srp 2008

erikasadek, aka je ta proteinova dieta? hod nejeky link, nech to pokukam, nieco so sebou urpbim. ale to by sa asi nemalo ked kojim, ze ?

mien
13. srp 2008

ja som pribrala 30 v pôrodnici som nechala 6 a dva mesiace po pôrode mínus 17 takže ešte mám 13

asitka
13. srp 2008

pri prvom pôrode..len nejakých 6 kg....a pri druhom celých 12 čo som nabrala počas tehotenstva...ale to asi aj zo stresov, čo som mala...ale za 9 dní 12 kg...kiež by to šlo vždy tak ľahko 😀

erikasadek
13. srp 2008

ako vam to vysvetlit tu je to na baze sackov su drahe.
inak existuje kniha ktora ich nahradzuje , takze je to na baze proteinov ako maso vajicka a pod. nie je obmezdenie v kvantite ale co jete. vaha ide rychlo dolu aj u ludi ktory tazko stracaju.
pozrite sa v hladaci na slovensku neviem ci to existuje, lekar sa vola DR. DUKAN
zajtra sa ozvem a vysvetlim Vam v zaklade princip.

konja
14. srp 2008

Tak já jsem v porodnici naštěstí nechala vše s čím jsem tam přišla. Mám z toho radost,ale zas mě děsí ten vytahaný pupek.Už se vidím spocená na podlaze jak cvičím jako o život a je mě z toho na nic 😖

sju.v
14. srp 2008

Přibrala jsem 20kg, po porodu jsem měla o 11kg míň (mimi:3350g/51cm) a pomalu už to mám vše pryč,dokonce už obleču v pohodě rifle před otěhotněním(jsem 5měsíců po porodu)!

moni83
14. srp 2008

Ahojte ja som počas prvého tehotenstva pribrala 16kg vtedy som v pôrodnici nechala 8kg tých zvyšných 8 mi zostalo 😅 . Až esne pred druhým tehotenstvom som ešte zhodila 5kg. Pri druhom som pribrala 8kg tie som potom všetky nechala v pôrodnici a ešte teraz doma zišli ďaľšie 2kg. Pri tomto druhom tehotenstve som prvý a druhý trimester skoro nič nepribrala až potom ten tretí. Sladkosti mi akosi nemej chutili 😀 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru