O kolik kilo jste šly lehčí z porodnice?

protea
7. pro 2006

Ahojky,
nikde jsem to tady nenašla možná jsem málo pročítala, tak mne omluvte.
Zajímalo by mne, kolik jste vy které jste porodily shodily při porodu.
Tzn.o kolik kilo jste šly domů lehčí z porodnice?!
Děkuju 😉

basi
14. srp 2008

ahojte

janeyzelvicka
15. srp 2008

Stejně jako konja - všecko zůstalo v porodce... akorát tam mohly zůstat i ty strie a vytahané břicho 😀

kojzarik
31. srp 2008

mne ostalo po porode 1kg ale kym som sla domou ostalo tam este dalsich5kg 😀

pekika
31. srp 2008

já V porodce sem přibrala 26 😎 v porodce sem nechala JEN 5 !! To bylo v září a květnu sem už měla o 4 kg míň jak pře těhu. Takže pak to slítlo jedna radost - akorát ty tvary se trochu rozvlnily 😀 😀 😀

zabkatt
1. zář 2008

Ahojte babule. Tak ja som pribrala 23kg, v pôrodnici ostalo 10kg a teraz tak možno 1kg ☹ Stále kojím a všetci hovoria, že to ešte zleze, ale mne to pripadá jak večnosť, lebo do ničoho nevlezem, nosím mamine veci (ešteže ju mám) a cvičiť zatiaľ nemôžem, lebo som po cisárskom 😖

reruna
3. zář 2008

ahoj, já po porodu měla jen 2 kila navíc a ty šly dolů rychle, kojila jsem, taky jsem měla CČ, necvičila jsem, jedla jsem tuny sladkého a do půl roku jsem zhubla dalších 5 kilo, pak se to zastavilo a 2 jsem zase nabrala, ale pořád mám o 3 míň než před těhu. Necvičím, jím sladké, týden už nekojím, tak je to asi tím, že od 10 dne po porodu chodím na pravidelné dlouhé procházky s kočárkem.

kopcik
3. zář 2008

ahoj, ja přibrala 25!!!! v porodnici nechala 10kg a potom dalšich 5 slezlo nejak samo. ale tech dalsich 10 ne a ne dolů. prostě už to je asi 4 týdny na tom samém číslel ☹ a doufám, že to nějak sleze, protože jakmile bude trosku zima, nemám co na sebe 😨

zabkatt
3. zář 2008

kopcik tak to sme na tom rovnako 😠

ivis
3. zář 2008

v době těhotenství jsem přibrala 9kg 🙂 🙂 7kg jsem nechala v porodnici, a teď po 5měsících kojení mám 4kg nahoře oproti tomu co bylo před těhu(tzn.kojením jsem přibrala 2kg 😠 😠 😠

pepibubu
4. zář 2008

ahoj, tak já nabrala 16 kg a teďmám -19, takže o 3 méně než před těhu a když tenhle trend bude pokračovat, zlobit se nebudu 😀

stvura
4. zář 2008

No ja som pribrala 14kg, dole mi slo po porode 4kg a teraz kedze kvoli kolikam mam dietnu stravu uz odislo dalsie kilo...

zabkatt
5. zář 2008

No ono je to asi individuálne s tým kojením že? Jedna schudne kojením a jedna priberie. Čím to je? Ja som dala pôrodom dole len tých 10kg a od vtedy stav nezmenený. 😠

cessy
5. zář 2008

ja som počas tehu pribrala 17kg v nemocnici som nechala 10kg. 😠
a odkedy sme doma, teda asi dva týždne aj niečo , mám dole dalšie 3kg. 😅

kacak
5. zář 2008

během těhu sem přibrala 7kg, v porodnici sem nechala 8kg, po 3 týdnech doma mam další 2 kg dole, zatim sem spokojená 😉

renejaarudolf
5. zář 2008

Ahoj,ja som nabrala 25kg 😖 ,v porodnici som nechala 3kg 😠 ,behom 2 mesiacov som zhodila 14 a pak pomalicky dalsie 4kila sli dolu.Stale mam 4 kg naviac než pred tehot.,ale od pondelka začinam cvicit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smilena
6. zář 2008

V těhotenství jsem přibrala 10 kg a po příchodu domů byly pryč! No ale jídlo v porodnici bylo fakt hrozný a byla jsem tam celkem týden kvůli vyvolávání, takže se to projevilo 😉

ba80
6. zář 2008

ja som v tehotenstve pribrala 7 kg a vsetky isli hned po porode prec... 😉

heppu
7. zář 2008

ja som pribrala 17 v porodnici som nechala 6 kg a doteraz som len zhodila 5 kg a ostatok si uz budem musiet odmakat cvicenim lebo uz to nejde samo

muminek
24. zář 2008

Já přibrala 25kg a v porodnici jsem nechala asi 10kg malýmu jsou čtyři měsíce a váha jde stále dolů už jen tři kila

apfele
25. zář 2008

Přibrala jsem celkem 11 kilo, v porodnici jsem nechala 7 kilo, nyní 3.týdny po porodu mi zůstalo 0,5-1kg nahoře.

michru
25. zář 2008

ja som sa vratila z porodnice pred dvomi tyzdnami , pred tehotenstvom som vazila 55kg, pocas tehotenstva som pribrala 15kg. Ja som sa este na vahu nepostavila, pre istotu. Ale vsetci znami, rodina a aj moj hovoria, ze som dost zhodila, ze uz ani nieje vidno, ze som bola tehu. No, ale ja na sebe vidim este dobre speky 😀 . Vsak ono to pojde postupne a pomaly dole.

evicka7
25. zář 2008

váha před těhotenstvím 86, před porodem 107, po porodu 102, nyní tři měsíce po porodu 89 a jde to pořád dolů

sulamith
26. zář 2008

Pri prvom mi porod odislo 5kg,a pri druhom 10kg 😉 Nechapem 😕

bibianna
26. zář 2008

iba 5. kíl a doma za týždeň 5

emjee
8. lis 2008

skalnicka • 40tt • Dnes o 09:53
Ahoj, chcela som sa opytat, kolko z tehotenskych kileciek ste nechali v porodnici a ci zalezalo na tom, ci ste rodili klasicky alebo cisarskym...ak sa tu uz obdobna tema vyskytla, tak sa ospravedlnujem, ja som nenasla

adulik16 • 42tt • Dnes o 10:10
Ahoj,ja som rodila cisarskym, v nemocnici som bola 7 dni a nechala som tam 10 kil. Teraz som doma tyzden a 2 kila isli dole, brusko este mam, ale take malinke. Este potrebujem zhodit styri kila a potom budem musiet chodit cvicit, bude potrebne spevnit cele telo. Ale som rada lebo nemam ani popraskanu kozu a ani strie.

skalnicka • 40tt • Dnes o 10:25
adulik, ja idem na sekciu v utorok, v pondelok na prijem do nemocnice , uz sa tesiiiim! gratulujem ku krasnemu odbytku na vahe, ja som neuveritelne spomalena, mam len 158 cm a momentalne 73 kil! tak som zvedava, kolko mozem pocitat, ze sa mi ulavi, aj ked je to asi individualne, zalezi aj na zadrziavani vody...ja som sice uz na konci, ale na wecko chodim ako keby som ani tehu nebola...

eva4444 • 1d • Dnes o 10:27
mne odislo v porodnici 8kg, za tyzden doma 2kg (asi voda) a dalsich 10kg za polroka

catrin1 • 1d • Dnes o 10:43
v porodnici 10 a prvy tyzden doma 3 kg...

mata78 • 2d • Dnes o 10:51
tak baby to ste dobre. ja som celkom počas tehu pribrala 16 kg. v nemocnici mi odisli asi 4 kg a doma iba 2. a zostalo mi este 10. des

petulienka
8. lis 2008

no ja som pribrala 19 kil, v porodnici som nechala 7 a doma este 3.. odvtedy uz je tomu skoro rok ani kilo dolú ☹

slunicko552
8. lis 2008

Ahoj tak já jsem přibrala 17kg a v porodnici jsem nechala 6.Měla jsem ale strááášně moc mlíka,každé prso mi vážilo 1,5kg 😝 .Ale teď jsem zpátky na své váze 🙂

pomfrita
9. lis 2008

no já přibrala 25kg a v porodce jsem nechala jenom 6 kilo 😝
teď už jsem zas na své váze 😉

katka76
9. lis 2008

pri prvom som pribrala 11 kil a po porode zhodila 7, zvysne 4 sli dole pocas sestonedelia, pri druhom som pribrala 7 a po porode mala o 5 menej, pocas sestonedelia som zhodila dalsie 3

mata642
11. lis 2008

AHOJTE ja som pribrala 14kg..som 9 dni po cisarskom v nemocnici som nehala 6 kg a teraz som doma 5 dni a uz som zhodila dalsie 3kg tak este 5.brusko mi ostalo dost este ochabnute a je strpnute ale dufam ze sa to rychlo spravi.odkedy sa mi spustilo mlieko tak sa velmi rychlo stahuje...drzim vsetkym palce nech sme cim skor fit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru