O kolik kilo jste šly lehčí z porodnice?

protea
7. pro 2006

Ahojky,
nikde jsem to tady nenašla možná jsem málo pročítala, tak mne omluvte.
Zajímalo by mne, kolik jste vy které jste porodily shodily při porodu.
Tzn.o kolik kilo jste šly domů lehčí z porodnice?!
Děkuju 😉

terezkaaa
13. črc 2007

Já jsem v těhotenství přibrala 6kg,z porodnice jsem šla s 9kg dole,a teď po necelých čtyřech týdnech od porodu dalších 4kg.Těhotenství mi vyloženě prospělo,mám o sedm kg méně než před otěhotněním.Ale možná to naberu zpátky,kdo ví.

zdenkap
13. črc 2007

Ahojky, já přibrala 20kg 😖 a nechala jsem tam 10kg - malý 2950g. 🙂

schimi
13. črc 2007

Já přibrala s malým 17 kg - měl 4,10 kg..Do půl roku jsem měla výchozí váhu..S dcerou jsem přibrala 14 kg - měla 4 kg a do tří měsíců měla výchozí váhu.. 🙂

mikca
13. črc 2007

ahoj já příbarala 15 v porodnici jsem nechala 10 kg a malej měl 4050g,

kalo
13. črc 2007

Tak já jsem porodila teprve před tydnem, ale jsem na tom obdobně jako Terezkaaa..V těhotenství jsem přibrala jen 4,5 kg, malá vážila 2,70kg. Po příchodu z porodnice mám o 7,5kg míň. Vážím teď 47kg a to jsem byla vždycky typ, musel cvičit a hlídat se. V těhotenství mi to pěkně spalovalo a teď kojením mi připadá, že ještě víc 😉

ivcar
13. črc 2007

juj, tak ja pribrala 19 kg 😅 v porodnici jsem nechala 8kg ,mala vazila pres 4kg, no a pak postupne do pul roka dalsich 9kg nekojila jsem tak proto mozna tak pomalu ,pak jsem se opet jeste trosku pohlidala a ted mam dokonce o6 kg mene nez pred tehu 😀

belda
13. črc 2007

ahoj, já v těhu nabrala 23kg a porodem jsem zhubla jenom 5kg (a to měl malý 3,6kg)☹ ale do půl roku jsem to všechno shodila 😀 (myslím, že to bylo díky kojení 😅 )

nikka.vo
13. črc 2007

Čauves, já přibrala v těhotenství 12kg, z porodnice jsem šla jen s 6 kily navrh a po dvou měsících mám pořád ještě 2 kila nahoře, ale jde to dolu samo a to se docela cpu sladkým. To kojení je zázrak 😀

lara1znk
13. črc 2007

ja som pribrala 12 kg, na vahu som sa postavila par dni po porode a mam 3 kg navyse

vikuska
13. črc 2007

Ahojte,ja som pribrala 12 kg,a pri porode som nechala 8 kg.Maly mal 3,05 kg.A do roka som schudla este 2 kg.

benabianca
13. črc 2007

Ja som mala 62kg,ked som isla rodit,po 3dnoch po porode som mala 53kg,po 4tyzdnoch uz len 47kg(pri prvom dietati).A pri druhom som mala 58kg aked som prisla z nemocnice po 2 dnoch,tak som mala 50kg,po par tyzdnoch zase 47kg.Musim priznat,ze tehotenstva mi len zlepsili postavu,o 6kil menejmam ako pred otehotnenim.Ale ved saaj okolo tych 2 zazrakov pekne nabeham 😉

melory
13. črc 2007

som 3mesiace po porode a na vahe stojim

tesne po porode dol 15kg

natal
14. črc 2007

Pocas tehu som pribrala 15kg a po prichode z porodnice som mala dole 8kg. Teraz som 3 tyzdne po a este 1kg slo dole. Dufam, ze to bude pokracovat a dam dole aj ten zbytok.

macanet
14. črc 2007

Tak já jsem před těhu měla 56kg a do porodnice odcházela s 65kg a včera mě pustili a dnes ráno váha ukazovala 55!!! Paráda všechno jsem nechala tam 🙂

carlisse
14. črc 2007

Mac ty musíš provokovat s tou svou váhou všude co😀

macanet
14. črc 2007

Ne to je jen informativně 😀 😀

luciakorky
14. črc 2007

Ja som mala pred tehu 54kg. Ked som isla rodit, mala som neuveritelnych 73, a hned po porode, ked som prisla domov, som mala 63. Uz som kilo schudla, ale ide to pomaly. A nechcem drzat nejake diety, aby som nestratila mlieko. Hadam to pojde same dole

eva4444
14. črc 2007

ahojte, ja som pribrala +19kg z porodnice som prisla +11 😠 😠 po tyzdni zisli 2 kg a teraz chudnem 'rychlostou' ca 400g/tyzden, kojim a nepapam cokoladu, inac vsetko, neobmedzujem sa kvoly mliecku. tak dufam, ze to zide 🙄 uz som zacala akoze cvicit na brusko - vsetko mi to visi v pase ☹ 😀

majka07
14. črc 2007

ahojky já do porodnice odcházela s 15 kg navíc a z porodnice su šla o 28 kg lehčí 😀 sice su stejná řekla bych jak před těhu, ale je to poznat, věci co mi nebyli a nebo byly těsný mi jsou volný 😨

mirka
14. črc 2007

ja som mala asi 3 dni po pôrode - 7 kg, pribrala som počas tehotenstva 10 kg

lazenka
14. črc 2007

Tak já jsem přibrala tuším 16,možná 17kg-z porodnice jsem přišla o 10kg lehčí,jsem dva a půl měsíce po porodu,stále mám 4kg navíc,cvičím,jím hodně zdravě a né a né to dostat dolů.....Snad to časem půjde,ale hlavně to břicho vypadá dost rosolovitě 😀 😕

tigri
21. črc 2007

ja som pribrala 14kg, z porodnice som prisla o 7kg lahsia a teraz 2 mesiace po porode mi ostali este 3kg...

mirka4
21. črc 2007

ja som pribrala 20 kg a nechala som v nemocnici iba 5 kg. A teraz po troch mesiacoch mam este 8 kg ☹ 😢

ilonap
21. črc 2007

ahoj, já jsem na tom podobně jako mirka4.Přibrala jsem 23 kilo, v porodnici jsem nechala jen 6 a teď dva měsíce po porodu mi chybí ještě 10kg! Jde to hrozně pomalu 😠

elliana
21. črc 2007

ja som pribrala 12, z porodnice som odchadzala -10, do tyzdna som bola na povodnej vahe...... a teraz som o 3 kg tazsia/a to uz po schudnuti 4 kg!!!!!!!!/

ramzesa
21. črc 2007

So syncekom so otehotnela ako cca 48 kilova, rodit som sla asi 63 kilova a asi dva tyzdne po porode som mala cca 57 kg. Maly mal 3500g.
Ked som otehotnela po 18 m druhykrat mala som cca 46 kg a este som schudla asi na 45,5 kg. To bola asi moja najnizsia vaha. Rodila som ako cca 57,5 kilova a z porodnice som sla 53,5 kilova a mala vazila 3000 g. Teraz mam asi 50,5 kg a to som uz rok po porode. Pri syncekovi som uz po polroku bola na povodnej vahe, mozno aj skor, teraz nie a nie sa zbavit tych poslednych kil 😢 . Myslim,ze vsetky sa ukryvaju v mojom brusku 😢 😢 😢 , ktore mi po dcerke ostalo 😢 .

krejcirice
21. črc 2007

Ahoj tak já jsem celkem přibrala 15kg v porodnici jsem nechala 13 a do měsíce jsem schodila zbytek 😉

kacka79
21. črc 2007

Ahojky, tak já jsem přibrala 16 kg, v porodnici jsem nechala 8 kg,měsíc po porodu mám pořád cca 6 kg navíc a těm se dolů nějak nechce... ale je pravda že mám pořád hrozný hlad, hlavně po kojení ☹

iza
21. črc 2007

holky mám asi blbý dotaz,aleto jste se vážily hned v porodnici nebo až jste pak dorazily domů?

ilonap
21. črc 2007

já hned,co jsem se dobelhala z JIPky na šestinedělí, t.j.2.den po porodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru