O kolik kilo jste šly lehčí z porodnice?

protea
7. pro 2006

Ahojky,
nikde jsem to tady nenašla možná jsem málo pročítala, tak mne omluvte.
Zajímalo by mne, kolik jste vy které jste porodily shodily při porodu.
Tzn.o kolik kilo jste šly domů lehčí z porodnice?!
Děkuju 😉

mejviz
21. črc 2007

já se vážula až doma 🙂 teď po skoro šestinedělí mi zbývá shodit 1O kilo 😠

ilonap
21. črc 2007

mi taky.Vůbec to nechce lézt dolů

romana27
21. črc 2007

Já přibrala 20 kg a při příchodu domů jsem měla o 10 kg míň. Teď, za 4 týdny sem zase o 5 kg "hubenější", hubnu tak cca kilo za týden. Nemám vůbec chuť na jídlo a je mi šoufl ☹ jestli je to těma vedrama nebo péčí o mimiše, netuším 😕

ilonap
21. črc 2007

taky nemám chuť na jídlo, ale mám strach nejíst, abych nepřišla o mlíko ☹

sulamith
21. črc 2007

Ahojte vidim,ze je to velmi individualne,aj priberanie a zhadzovanie 😎
Ja som pribrala 10kg,v porodnici som nechala 5kil.A teraz mam o 2,5 kilecka viac ako pred otehotnenim.Takze som spokojna. 😉 🙂
A verim ze spokojne ste vsetky 😵 ,pretoze mate doma krasne deturence,pre ktore sa to oplatilo...

mejviz
21. črc 2007

ilonap - přesně říkám si tak aby měl malej v mlíku nějaký živiny tak přece nemůžu držet dietu 😒

ilonap
21. črc 2007

asi nám nezbývá, než zvýšit pohybovou aktivitu 😖 . Oprášila jsem rotoped, ale kolikrát ne něho večer jen kouknu a pak padnu do postele jako podťatá,jak jsem utahaná z malé ☹

mejviz
21. črc 2007

ilona - a jak dlouho na něm jezdíš? jako kolik minut myslím? 🙂 to jsem zas četla že po sportu nechutná miminům mlíčko že se tam vylučujou nějaký látky 😀 ale ve středu mi končí šestinedělí tak budu muset začít něco dělat jinak mi ty kila zůstanou nebo ještě hůř nějaký naberu 🙄

ilonap
21. črc 2007

před otěhotněním jsem díky rotopedu shodila za půl roku 10 kilo, a to jsem jezdila většinou obden na 45 minut. Měla jsem nejlehčí převod, ať mi nerostou stehna, ale jezdila jsem rychlostí v průměru 40 km/h. To se pak krásně celá zpotíš a rozpouští se špeky z celého těla. Shodila jsem hlavně na bocích a břichu 😉 .

mejviz
21. črc 2007

ty jo dobrý 🙂 já jsem jezdila kdysi dávno a jak jsem byla nepoučená tak jsem si jako blb nandala tu velkou zátěž a stehna mi fakt narostly 😒 rotoped mám ještě u našich jestli ho ségra nevyhodila do šrotu 🙂 ale 45 minut si teď nějak nedovedu představit to bych chcípla 😅

ilonap
21. črc 2007

já už se pomalým tempem na tu dobu dostala. Začla jsem asi na 20 minutách, ale ani zaboha nemůžu zvýšit rychlost nad 35 km/h 😅 . Začla jsem s tím teprve nedávno, asi týden před koncem šestinedělí. Navíc mě někdy začne bolet jizva po císaři, tak toho raději nechám a zkouším jindy. ☹

mejviz
21. črc 2007

a hubneš kdyz cvičíš teď? to už cvičíš aspoň tři týdny ne? já mám kolikrát problém uspat Davídka a v tý chvilce mezi kojeníma vyžehlit a poklidit, hoďku na rotoped bych tam asi ještě nenacpala 😖
to jsi po císaři dicela ryhle fit to koukám 🙂 v porodnici holkám po císaři říkali že v šestinedělí nemůžou skoro nic a potom pomaličku cvičit 🙂

ilonap
21. črc 2007

když chci večer pojezdit, manžel na hoďku malou pohlídá, tak mám na to klid, ale kolikrát jsem tak dobitá, že jsem ráda, když si můžu odpočinout. Podařilo se mi prozatím shodit 2 kila. S tou jizvou jsem taky měla strach, abych si něco nepřivodila. Ale ono to ježdění nezatěžuje přímo břicho, tak jsem to riskla.Přímo břišní svaly chci začít cvičit až teď a k tomu připojit Rotanu na boky. 😉 . No, plány to jsou dobré, uvidíme, jak snadno se budou realizovat 😀 .

mejviz
21. črc 2007

to jsi dobrá 🙂 šikulka 🙂 asi se po tom rotopedu porozhlídnu ty tvoje výsledky jsou motivující 🙂 stejně ale 😀 někdo hubne bez práce to je nespravedlivý 😅

ilonap
21. črc 2007

to jo, někdo oddře každou kostku cukru navíc a někdo má spíš problém, jak přibrat. 😖 Tak jestli se do toho taky pustíš, budu držet pěsti, ať se brzo ukážou výsledky, ať tě to pořádně motivuje. 😉

anddy
21. črc 2007

Ahoj holky, ja jsem na tom stejne jako ilonap, taky mam porad 10kg nahore. Pribrala jsem 25 kg, s porodnice jsem sla lehci o 9 kg. Je to asi i vekem. Je mi 32 let 😝 , ve 20-ti to jde dolu lip 😀

sisulik
21. črc 2007

ja som pri malej pribrala 21kg a pri malom 23kg..a pri oboch som isla domov z nemocnice len o 6kg lahsia 😅

zany
21. črc 2007

Já jsem přibrala v těhu 20 kg 😝 a v porodnici jsem nechala asi tak 8 kg. Pak to šlo dolů docela rychle. Teď mám tak stejně jako před otěhotněním, ale ještě bych chtěla tak 5 kg zhubnout... Hlavně bych potřebovala cvičit na břicho, ale nějak nejsem schopná se donutit 😒 Po tom celodenním maratonu jsem unavená a sotva sbírám sílu...

ilonap
21. črc 2007

anddy souhlasím, asi to je i věkem, mi je 33, ve 20 se mi shazovalo podstatně líp 😠

sweetberry
21. črc 2007

ja som pribrala 14 kg v den porodu som mala 59 kg a po porode este v prordnici som sa avzila a mala som 53 kf takze 6 kg hned dole

kalo
22. črc 2007

Holky, já už jsem sem psala...že po příjezdu z porodnice jsem měla hned 9 kg dole (při přibrání v těhotenství 4kg), takže mín než před tím. Kojení je pěkná odtučnovací kůra 🙂 Ale taky když kojím, tak nic moc nemůžu jíst (kvůli prdíkům malé), tak si jeste sakramentsky rozmyslím, než něco sním! Tak tímto způsobem ani přibírání moc nehrozí 🙂

vrtule83
28. črc 2007

tak já po porodu byla na původní váze před těhu, ale bříško mi zůstalo trošku větší než dřív

martinka24
28. črc 2007

Já jsem přibrala 17 kg , po porodu jsem měla jen 5 kg dole, ale šlo to postupně rychle dolů, teď mám zhubnout "jen" 4 kg a jsem na původní váze .Jsem 8 týdnů po porodu a plně kojím.

eva4444
28. črc 2007

ahojte, ja som pribrala skoro 20, tyzden po porode +11, dnes skoro 2 mesiace po +4kg, ale nepapam sladkosti a vecer uz len zeleninu 😝 snad to vydrzim este min mesiac 😀

nemina
17. črc 2008

ja som po porode shudla 8 kil. ked som bola týžden doma tak som mala dohromady 14 kil dole dokedy som sa do toho kolobehu nedostala. a ani mi nebralo jest. netrvalo dlho a hned som pribrala 3 kila. Hrúúúúza zacala som držat dietu lebo sa uz na to nemožem pozerat

petruna
17. črc 2008

ja jsem se poprve vazila az doma - sesty den po porodu a v porodnici jsem nechala skoro 10 kilo (pribrala jsem 17)
jenze pri kojeni jsem rozezranejsi nez driv a taky mam vetsi potrebu sladkeho, takze jsem pak 5 kg zase nabrala ☹ 😠 takze ted mam vlastne jen 7 kilo dole a pride mi , ze spis pribiram nez hubnu. 😠

janula2008
18. črc 2008

Ja jsem se vazila asi ctvrty den v porodnici a mela jsem dole ze 14kg, ktere jsem nabrala celych 10...ale jen dcera vazila skoro 4kg🙂

kacka.va
18. črc 2008

já se nevážila, takže nevím 🙂

martinka79
18. črc 2008

já jsem po porodu doma vážila o 11kg méně. za těhu jsem nabrala 14kg a mám asi 3kg stále. jím dosti a sladké je moje drga vždy po kojení. 🙂

elize
18. črc 2008

no ja som pocas tehu pribrala 17kg (z povodnych 50, ale ja som prelezala cele tehu) a po porode som nezhodila vobec nic. Teraz mam navyse uz len 5kg a som spokojna. Islo to dole nejak samo, bez sladkeho by som nevydrzala ani den 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru