O kolik kilo jste šly lehčí z porodnice?

protea
7. pro 2006

Ahojky,
nikde jsem to tady nenašla možná jsem málo pročítala, tak mne omluvte.
Zajímalo by mne, kolik jste vy které jste porodily shodily při porodu.
Tzn.o kolik kilo jste šly domů lehčí z porodnice?!
Děkuju 😉

ddmoxy
7. pro 2008

ahojte....tak ja som pribrala 12 kg a po príchode domov som zistila že 8 kg odišlo 🙂 🙂 🙂 🙂 Všetko ostalo na brušku,ale aj to už pomaly schádza 🙂 🙂
Pri prvej dcére som pribrala 20 kíl a možno aj viac a bola som ako slon aj po príchode domov a aj ďalší rok. ☹
Ale teraz je to v pohode....

baji
7. pro 2008

ahojky, já jsem přibrala 14kg, v porodce jsem nechala 17kg 😉 ale byla jsem tam dýl, 12 dnů...

andy21
11. pro 2008

ahoj, já jsem měla před těhu 55kg, nevim jak ale přibrala jsem jen na 61,5kg a 4 dny po porodu 54,5kg 😉

suzamen
11. pro 2008

Ahojky já jsem měla před těhu 56 kg, nabrala jsem na 69 kg a v porodnici zůstaly jen 4 kg ☹ ale po pár měsících jsem shodila na 62 kg a jsem celkem spokojená prý už nejsem tak vychrtlá 😀 i když to bříško by mohlo ještě trochu splasknout, zůstal nám trochu špíček 😒

mysurka
11. pro 2008

před : 56 kg, těhu : 67 kg , 14 dní po porodu : něco mězi 58 a 60 kg zatím kojím tak mám pořád hlad. Jím rozhodně víc než když jsem byla těhotná 😅

luckka
13. pro 2008

ahojte, ja som mala pred tehu 55 kg, pribrala som na 70kg, v porodnici som nechala 9kg, po par dnoch doma som zhodila dalsie 3kg a teraz, 2 mesiace po porode mam znova 55 kg, len brusko mi kus ostalo, ale dufam, ze aj to pojde dole, a v jedeni sa nijako neobmedzujem 😉

mikalove
13. pro 2008

ahojte,ja som si domov doniesla 8 kg a po 3 mesiacoch už boli fuč...teraz ma dcera 7 mes. a ja mam 3 kg menej ako pred tehu..

alishia
16. pro 2008

ahojky,

ja sem mela 50kg pred tehu, na konci tehu 70kg, a z porodnice jsem sla o 12kg težsí nez pred tehu./ Ted 6 mesicu po porodu mam nahore 3kg. takze sem spokojena. Brisko teda nic moc, ale sou na tom hur.)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru