Orgazmus po porodě

floowy
29. lis 2006

Ahojky, nemohla jsem najít kategorii, do které můj dotaz zařadit...Pokud jsem špatně, tak se omlouvám a pokud jsem zvolila celkově špatné téma, tak ho raději smažte... ☹ Chtěla bych se jen zeptat, kde se hovoří o intimních problémech, případně nějaké odkazy, kde si o všem co mě trápí v klidu popovídat...Děkuji za rady. 🙂

frufrunka
30. lis 2006

Jinak já orgasmus zažívám až se současným přítelem. A je to díky tomu, jak Gerden píše: Hlavním orgánem je hlava... 🙂 Prostě jsem úplně uvolněná, nemyslím vůbec na nic, jen vnímám jeho doteky, vůni, jemnou kůži... A jde to tak nějak samo, i když nemám orgasmus úplně pokaždé, ale často. Dřív jsem měla blok, protože předchozímu příteli vadilo, že mám malá prsa, silnější stehna, chloupky na nohou (neoholené mu vadily, na vytrhaných zase pupínky a na oholených strniště) atd.... Teď tohle všechno hážu za hlavu, protože vím, jak moc přítele vzrušuju e všechno se vyřešilo tak nějak samo! 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
zonja
1. pro 2006

ahojky, tak to já jdu do nebíčka, jak tomu s mužem říkáme, když jsem dost vydrážděná a mužíček tak právě vstupuje, tak jsme pak na stejné lodi. horší je vůbec se k tomu sexu odhodlat. trvalo mi to po porodu skoro rok, než jsem na to měla opravdu chuť, jinak jsem se alespoň jednou za měsíc musela přinutit, bylo mi ho moc líto a orální sex mi docela vadí, je mi z toho špatně.a jsme zase u té hlavy 😀
teď mám celkem strach, že se to bude po porodu opakovat, aby si náhodou nenašel nějakou náhradu.......... ☹

kaczka
1. pro 2006

Taky občas mívám strach,že si někoho najde....nějak občas mám stavy,kdy je mi nepříjemné,když se mě jen jakkoliv intimně dotkne....je to potíž no.. 😖

zonja
1. pro 2006

kaczka: a ty jsi těhotná, po porodu, nebo máš děti?

kaczka
1. pro 2006

ani jedno...se začínáme snažit...a o to je to horší...se nechci nutit jen kvůli mimi.. 😒

lamia
1. pro 2006

Frufrunka-já myslím, že to co píšeš - uvolnit se, protože víš, že partnera vzrušuješ, je šíleně důležité. To pak vážně člověk hodí za hlavu jakékoliv jiné myšlenky (typu "nemám v téhle poloze moc faldy na stehnech?"apod..)a jen si užívá a klidně na denním světle (to jsem dlouho nemohla, šíleně jsem se styděla, až teď před manželem nemám naprosto zábrany 😀 )Stejně tak je hrozně fajn znát "fígle" na toho druhého, protože mě hrozně vzrušuje pocit,že partnera dráždím a hraju si s ním a jemu to dělá dobře (zas ta hlava...),ale je fakt,že to přijde až po dokonalém prozkoumání protějšku. Navíc ten můj není po trošce rozmazlování vůbec skoupý mi to oplatit, takže to není "dřina" pro nic za nic 😀 Ale i na to musí ženská znát sama sebe dokonale,aby si řekla (nebo jinak naznačila) partnerovi, co jí opravdu udělá dobře.

kaczka
1. pro 2006

Lamia tak v tom s tebou plně souhlasím....někomu hold ale trvá dýl něž se sehraje a někdo přesně ví ,,kam sáhnout" už po měsíci 😎

lucija76
1. pro 2006

kaczka: jasne ze nekomu to sehrani muze trvat dyl,ale vy uz jste nejakou dobu spolu,kdyz se zacinate snazit o miminko,ne?
Ja si osobne myslim,ze porozumeni v intimni oblasti je pro partnery jedna z vubec nejdulezitejsich veci ve vztahu,bez vzajemne duvery,odhozeni zabran a porozumeni prave v sexu nemuze podle me zadny vztah dlouho fungovat.

kaczka
1. pro 2006

no jsme spolu skoro 3 roky.....my nemáme problémy...jen prostě častěji nemívám chuť 😒

zonja
4. pro 2006

kaczka: a tak to musíte zkusit nějak okořenit, asi už jste na stejné notě trochu déle, pak se zase začneš trochu těšit a také nejsi náhodou unavená z práce, to k tomu též mnoho nepřidá.víc rodiného klidu a dlouhých večerů 😀

kaczka
4. pro 2006

zonja...no myslím si,že tou nudou v posteli to rozhodně nebude...my pořád zkoušíme něco nového...mě ani pomalu nenapadá nic cobysme nezkusili 😀

lucisa
4. pro 2006

Holky, jak to tady čtu, tak jsem ráda, že nejsem sama. Nikdy mě nějak zvlášť sex nebavil, resp. když jsem se nemilovala a občas to na mě přišlo (většinou po nějakém erotickém filmu nebo knížce) tak jsem si pomohla sama. S mým nynějším manželem jsme si při snažení o první miminko fakt "užili". Měla jsem pocit, že mám nasexováno tak na 2 roky dopředu 😉. Po porodu jsem měla velmi bolestivou hráz po nástřihu, takže manžel měl tak na 10 měsíců smůlu na klasickou soulož. Po druhém těhu to bylo naštěstí v poho, ale nějak mi schází chuť. Večer jsem tak utahaná, že lehnu a okamžitě usínám a nějaké pokusy manžela jsou většinou na nic. Takže mu to většinou slíbím na ráno. Ale to můžeme jen o víkendu. Holkám pustíme pohádky a jdeme se schovat do ložnice. Občas jsme je totiž jen poslali do pokojíčku a když byl manžel pod dekou a snažil se mě vzrušit, většinou některá přišla - fakt sranda. Já se snažím vzrušit a do toho starší dcera: Budeme si taky hrát na schovku s taťkou? mladší skoro vlezla za ním, takže já dusila záchvaty smíchu a bylo po sexu. Ale zase je to dobrá antikoncepce. Akorát manža je z toho chudák někdy na mrtvici 😀
Jo a jedna maličkost na závěr: díky, gedren, za inspiraci, vyzkouším to, ale s tím nucením na močení, to už jsem párkrát zažila, akorát bych to nevydržela a musela jsem na ten záchod letět (jo a po klasické souloži se mi taky vždycky strašně chce, některé z vás taky?).

novako
5. pro 2006

Díky za tohle téma. Už jsem si začala připadat trošku divně, že málokdy dosáhnu vaginálního orgasmu.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenianna
5. pro 2006

Taky se přidávám do klubu... Org. neznám, sama se sebou jsem to zkoušela kdysi dávno, ale výsledek nula. Chut na sex mám málokdy 😒 Někdy je to fajn a někdy si už přeju, aby byl konec 😖 .. Snad se to zlepší, až vysadím prášky..
A na záchod taky hned letím 😀

kaczka
5. pro 2006

Já si připadala divná,když pokaždé nedosáhnu orgasmu a pokaždé na to nemám chuť,ale vidím,že jsem na to ještě ,,líp" než někdo jiný.....to musím říct tomu svému,ať pořád nebrble 😉

paja123
6. pro 2006

ka: 🙂 jo at porad nebrble 🙂

ygreen
6. pro 2006

Ahoj holky, před minutkou jsem dočetla vaše příspěvky. Musím uznat, že docela zírám 😨 a je mi to upřímě líto. Já patřím mezi ty "štastné", tj. po vysazení antikoncepce bych se mohla milovat jednou, dvakrát denně a orgasmus mám při každém milování. Ani si nedovedu představit jaké by to bylo ho nemít.
Ale jak psala Gedren - než manžel, tehdy ještě přítel, našel bod G, tak jsem měla orgasmus jen orálně. Dnes jakkoli a kdykoli - když vím, kde je G, tak se "našteluju" tak, abych si to užila co nejvíc.
A pevně věřím, že velkou zásluhu na utlumení chuti na sex má HA, potvrdila jsem si to sama na sobě (mám pocit, že jsem nadrženější než manža😎), a psychika. I když uznávám, že někdo na "to" prostě je a někdo není. Apetit máme každá někde jinde, a nejen my, ale i chlapy. S mým manželem jsme naštěstí na jedné vlně 😀 Ale znám případy z mého okolí, kdy tomu tak není a taky to klape. To že dívka na to nemá moc chuť, zatímco partner je náruživý je asi hodně časté. Ale moje kamarádka, klasická nymfomanka 😀, se po několika beznadějných vztazích zamilovala do kluka, který nemá sex rád. Spíš ho bere jako nutnost a nesnáší orální sex 😖 Chudinka 😉

zdencab
6. pro 2006

Ja jsem si taky nikdy nemohla ztezovat na sex,do doby kdy jsem se seznamila se svym manzelem. Sex mu vubec nic nerikal, kdyz jsem ho po 14 denni abstinence doslova umluvila byl to zazrak. A to jeste odmital klasickou souloz. Zas az tak moc mi to nevadilo, protoze jsem orgasmu dosahla i jinak, ale mela jsem strach z toho ze nebude schopen me ani oplodnit.Po par premlouvani se premohl a parkrat to zkusil. Ted co jsem tehu tak jsem rada ze je takovy jaky je. Nemam na to ani pomysleni. Snad se to aspon u me vrati do puvodniho stavu a manzu nejakymi praktikami na tu chut privedu taky...i kdyz kdyz se mi to nepodarilo za 3 roky??? 😖 NO nic holt ma jiny prednosti a ja bych nemenila. 😀

butterfly
6. pro 2006

Ahoj Zdenčo, mám to s manželem podobně jako ty, ale není takový odjakživa. Když jsme se před 5 lety seznámili, tak jsme se milovali několikrát týdně. Časem se ta frekvence postupně snižovala, takže poslední 2 roky to bylo asi už jen jedenkrát měsíčně, což už mi začlo vadit. No a letos jsem měla sex asi jen 3x ☹ Snažím se s manželem o tom mluvit, ale nemůžu z něj dostat, v čem je problém. Paradoxně on touží po dětech a říká, že to snad pro něj bude motivace k sexu. Mě celkem děsí představa, že až si "odpracuje" děti, tak mě čeká doživotní celibát.
Ale nebýt sexu, tak zlatej člověk 🙂

makulacek
6. pro 2006

Ahojky holky, přiznávám, že mimčo ještě neplánujeme (teda plánujeme ale za tři roky), ale tady jsem narazila na spoustu témat, co mě zajímají už teď!
K vašim zkušenostem se přidávám - je to o psychice. "Úspěšnost" je u mě tak 80-90% to, kdy to nejde je, když mám problémy v práci nebo jiné.
Bod G se budu snažit dnes s manžílkem najít.
Ale byl tu už zmiňovaný orální sex. Měla bych dotaz k tomu - jste schopné to polknout? Mám na mysli sperma. Nebo jak to praktikujete. Vím,, že je to dost intimní otázka, ale zajímalo by mě to.

floowy
autor
6. pro 2006

ahojky makulacku, s odpovědí na tuhle otázku nemám problém...když jsme se před šesti lety s manželem poznali (a tak nějak mě do intimního života zasvětil - byl můj první), tak přišlo i na tohle...že by si to přál, tak jsme to zkusili...párkrát jsem to kvůli němu vydržela a dělala jakoby nic, ale je fakt, že mi to nebylo moc příjemné, nějak mě z toho potom natahovalo - myslela jsem, že se vždycky pozvracím. Nakonec jsem si dodala odvahu a řekla mu, že mi to nevyhovuje a on říkal, že se nic neděje, že to klidně zrušíme...Takže jsem polkla asi tak 5-6krát za celý náš vztah, ale vracet se k tomu už nechci. 🙂

draga
6. pro 2006

makulacku v sexu se má o všem mluvit otevřeně a tak ti klidně odpovím...já polykám sperma celkem ráda a záleží dost na tom co chlap pžed tím jí nebo pije 🙂) třeba po pivu nic moc 🙂) ale co jsem těhotná nějak se polykání nějak straním spíš z toho důvodu že nevím co to se mnou udělá 🙂)...manželovi jsem to vysvětlila a pochopil to takže se už těšíme až budu po těhu a zase budu mít normální stavy žaludku 🙂)

makulacek
6. pro 2006

No, tak já tohle přetrpěla na přání jednou jedinkrát. No a několik pokusů. orální sex nás baví oba, tak to praktikujeme tak, že mi před ejakulací manžel řekne, nebo mi prostě odtáhne hlavu a já nemusím nic nikam plivat, neobrací se mi žaludek nic - jen máme velkou spotřebu papírových kapesníků 😉
Chtěla jsem vědět, jestli jsem nenormální.

kacerka
6. pro 2006

makulacek: s orálním sexem problém, ale s polykáním ano. Takže to praktikujeme podobně jako vy, akorát já už na svém muži poznám, kdy to přijde, tak ho "dodělám" rukou 🙂 Nikdy si nestěžoval 🙂 Takže je to naprosto normální.

makulacek
6. pro 2006

Já to taky poznám-většinou, ale bývá to tak na hranici, že už pak není moc co dodělávat 🙂
Jsem ráda, že je tak na tom taky někdo. Ne, že bych Vám to přála, ale aspoň si nepřipadám tak pitomě!

kacerka
6. pro 2006

Já si nemyslím, že je to pitomý. Prostě nám to nechutná. Myslíš, že jim (mužům) by to šmakovalo 😉 ? Snad ve svém okolí neznám nikoho, komu by to vyloženě chutnalo . . . .

makulacek
6. pro 2006

Tak ještě přidávám jeden dotaz - taky z vás to sperma pak vytíká? Teď myslím po klasickém styku.

kacerka
6. pro 2006

Ano, což je podle mě také normální 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru