Orgazmus po porodě

floowy
29. lis 2006

Ahojky, nemohla jsem najít kategorii, do které můj dotaz zařadit...Pokud jsem špatně, tak se omlouvám a pokud jsem zvolila celkově špatné téma, tak ho raději smažte... ☹ Chtěla bych se jen zeptat, kde se hovoří o intimních problémech, případně nějaké odkazy, kde si o všem co mě trápí v klidu popovídat...Děkuji za rady. 🙂

kristi
29. lis 2006

jestli se nestydis, tak muzes s nama....mezi nama je dost sestricek, psycholozek atd...ale kdyz se ti chtit nebude, tak spis bych zkusila nejaky webky treba na www.babinet.cz

floowy
autor
29. lis 2006

Nevím, nechci tím nikoho zatěžovat, ale asi mám potřebu se vypovídat 😒 Mám celou dobu (co žiju intimním životem ) problém s orgasmem...Nikdy jsem ho neměla nějak přehnaně moc počítám, že před těhotenstvím a porodem tak jednou za půl roku a někdy ani to ne a teď po narození malé se to změnilo...Rodila jsem přirozenou cestou a dlouho po porodu se léčila a taky sexuálně nežila, protože jakmile jsme to zkusili, tak ta jizva po zašití hodně bolela...teď už je to lepší (však je to taky skoro rok, co jsem rodila), sex si užívám, ale nikdy se mi nepodařilo prožít orgasmus...asi se s tím musím smířit...počítám, že nějaká speciální rada na to není...Ale budu ráda, když napíšete, doufám, že vás tím moc neotravuju, díky moc... 🙂 🙂 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
floowy
autor
29. lis 2006

gedren:...víš, já jsem v tomhle asi dost konzervativní, co se týče orálního sexu, tak ten jsme dříve s manželem provozovali, ale jednou mi řekl něco (co mi tvrdí, že jsem to tehdy špatně pochopila a že to tak nemyslel), ale já na to nezapomenu a od té doby ho v tomto směru odmítám...Možná je to moje chyba, ale nějak si to vždycky připomenu a přejde mě na to chuť. Možná časem změním názor...Jo a jak píšeš, sama to taky moc nezvládám, nikdy jsem na to nebyla, přece jen, raději jsem s mužem, více si to užívám...Asi jsem nějaká divná...jestli bych se neměla poradit s nějakým odborníkem...nevím... 😢

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaczka
29. lis 2006

ahojte holky,no já sice orgasmus mívám,ale musím k tomu mít něco víc než jen sex, či jak to říct...prostě nemám vaginální orgasmus,ale nijak to náš intimní život neovlivňuje!!
Gendren,ale me tty fígle můžeš písnout taky!! 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
makak21
29. lis 2006

Ahojky holky.
gedren, já se taky ráda poučím. 😉

hankah
29. lis 2006

gerden, až to budeš písat, písni to i mně. konzervativní sice nejsem, ale tohle jsem nikdy nezkoušela

januskaababoo
29. lis 2006

Gedren pis,pis... 🙂 🙂 🙂

floowy
autor
29. lis 2006

Určitě, ráda se taky něco dozvím, třeba to pomůže, uvidím... 🙂

ene
29. lis 2006

Hihi, tak to vidim na hromadnou zpoved 😀

kaczka
29. lis 2006

Myslím si, že v těhle věcech učení není nikdy dost!! 😎

floowy
autor
29. lis 2006

ene: spíš to vypadá, že nejvíc jsem se vykecala já...🙂

megy
29. lis 2006

no přidávám se do diskuse, pokud dovolíte.
Já jsem s manželem již 5 let - teda svoji teprve měsíc a nějaký den a orgasmus jsem měla jednou a to vaginální. Když si hraju sama se sebou, tak orgasmus mám, ale klitoriální. no a teď babo raď. Vím, že problém bude asi psychický, ale orgasmu ne a ne dosáhnout. Můžu být uvolněná, můžeme mít i orální styk, ale nikdy nic. Vzrušeje mě skoro všechno ale třešnička chybí. Těžko říci, jak na věc, protože jsme vyzkoušely kde co a nic. Tak fakt nevím. Snad se to po prvním bejbátku spraví.

mmmk
29. lis 2006

Gedren, mne taky 😵 Prosiiim 😅

floowy
autor
29. lis 2006

megy: tak jak si to u tebe čtu, tak to vypadá, že to máme podobně, no je mi jasné, že nejsem jedinná, ale jsem ráda, že jsem tu potkala taky někoho, kdo s tím zápasí (počítám, že tě to taky pokaždé mrzí, když zase nic - aspoň trošičku)...doufám, že se ti to po tom dítěti zlepší...Je fakt, že mě se to nezlepšilo ani nezhoršilo, spíš to mám trošku jinak, berou mě více polohy, které mě předtím skoro nic neříkaly a jiné zase méně...ale tu nejoblíbenější mám pořád stejnou... 😀...snad časem příjdeme na to, aby jsme byli s manželem nadšeni oba...🙂

ene
29. lis 2006

Floowy, myslela jsem to tak, ze Gedren se nam bude muset verejne vyzpovidat, abychom se priucily 🙂
Abyste nerekly.. Jsem s manzelem 4 roky a stale nevim jake to je zazit orgasmus naplno. Nejlepe se udelam sama - hlavne kdyz vim, ze jsem uplne sama. Jsem schopna zazit jak vaginalni, tak klitorialni orgasmus zaroven. Jenom ten partner mi do toho nejak nepasuje 😅

floowy
autor
29. lis 2006

Ene:...tak to jo, jsem to špatně pochopila, v každém případě jsem ráda, žes napsala i něco o sobě...jsi na tom zase jinak než já, já to moc sama nezvládám (narozdíl od tebe) a že ti k tomu nepasuje partner, tak to je zvláštní, ale každá máme něco...někomu zase může přijít hloupé to, že to sama nezvládám...takže proč ty bys to nemohla mít takhle (PS:nemyslím to špatně) 🙂

ene
29. lis 2006

Floowy, ja na to rezignovala, protoze kdybych mela spolehat na partnera, tak si nic neuziju a to jsem nemohla riskovat 😀

krakorka
29. lis 2006

Ahojky,tak asi mě odsoudíte,ale já jsem orgasmus neměla ještě nikdy a vůbec ale vůbec mi neschází( ba naopak mám z něho strach),když se s manželem milujeme je to báječný. Manžel dospěje k vyvrcholení, ale já ne a prostě nám to nevadí.

floowy
autor
29. lis 2006

krakorka: Aha, taky možnost, ale já protože jsem ho párkrát zažila, tak si uvědomuju co mi schází, tak to právě řeším nebo se snažím s někým (s vámi) poradit, jak na to...Ale že by mi nechyběl, to opravdu nemůžu říct, spíš mi už dlouho schází...Možná je to tím, že jsi taky nezjistila, co u tebe platí na maximum, aby jsi se dostala až na samotný vrchol...

lamia
29. lis 2006

Holčiny,nevím jestli to bylo nesprávným chlapem,nebo nějakou "nedozralostí",ale já zažila první orgasmus až s mým nynějším manželem,teď jsme partneři pátý rok a je to s ním snad pořád lepší a lepší,ale fakt je, že jsem udělala docela i pokrok ve zkoumání sebe sama a naprosto otevřeně s ním o tom můžu mluvit, takže ono to taky hodně přispívá. Každá jsme v tomhle asi trochu jiná,ale trocha "samoprůzkumu" asi neuškodí a pak pošťouchnout toho druhého k tomu správnému 😅

krakorka
29. lis 2006

třeba jo,ale já prostě ani po tom nějak netoužím. Stačí mi to co prožívám a jsem opravdu spokojená

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
fotografka.z.hulina
30. lis 2006

Já se teda taky připojím. S žádným mužem ( moc jich nebylo) jsem orgasmus při milování nezažila. Ani s mým současným přítelem a otcem mého dítěte ( teda možná dvakrát za šest let 😀 ) Ale praktikujeme to tak, že při milování se přítel po chvilce zaměří na můj klitoris svým jazykem a já jsem v sedmém nebi. Pak se normálně "domilujeme" a je to v pohodě. už jsem si na to takhle zvykla, je to pro mě lepší, když se totiž moc snažím mít orgasmus " normálně" tak to nejde a já jsem smutná. Takhle to máme oba zaručený, navíc to hodně cítí i přítel a povzbudí ho to k další činnosti 😉

draga
30. lis 2006

ahoj kočky přesně jak píše lamia chce to dozrát...orgasmu jsou plné noviny, knížky všude návody jak na to a holčina si potom pořádně neužije protože celou dobu myslí na to aby správně zapla sval tady, aby tohle bylo tak a tohle jinak....já jsem svůj první orgasmus zažila někdy ve 22 letech s bývalým přítelem a to tak že mi mazlil, sál bradavky, a přitom jsem se mu třela o nohu...tím jsem zjistila že mi k orgasmu nestačí jen klitoris, vagína apod, ale potřebuju i stimulovat prsa a hlavně mít správného partnera...každá z nás potřebuje prostě jiný přístup, některá potřebuje cítit silnější stisk, jiná naopak zažívá orgasmus při lízání ale důležité je sehrát se...a najít se...a pokud orgasmus nepřijde je to alespoň fajn pocit z uvolněného sexu a ne se zklamáním, že zase nic 🙂)

lucija76
30. lis 2006

flowy,spis nez nejake mechanicke rady,jako kde zatlacit co zmacknout atd bych ti pro zacatek poradila naucit se porozumet sama sobe...mas nejake eroticke predstavy,fantazie?co te vlastne vzrusuje?az si na tohle odpovis,odhod veskere zabrany a pomoci techto predstav se pokus se sama drazdit tam kde ti to bude prijemne...pises ze ti to samotne moc nejde,v tom to asi bude..podle mne jedine az zjistis co tobe samotne dela dobre,pak muzes tyhle zkusenosti aplikovat pri sexu s partnerem.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
frufrunka
30. lis 2006

gerden, já podobný návod u někde četla, můj problém je ovšem v tom, že jsem zatím svůj bod G nikdy nenašla... ☹ A že jsem se hodněkrát snažila... Je možné, že ho některá z nás vůbec nemá?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru