Orgazmus po porodě

floowy
29. lis 2006

Ahojky, nemohla jsem najít kategorii, do které můj dotaz zařadit...Pokud jsem špatně, tak se omlouvám a pokud jsem zvolila celkově špatné téma, tak ho raději smažte... ☹ Chtěla bych se jen zeptat, kde se hovoří o intimních problémech, případně nějaké odkazy, kde si o všem co mě trápí v klidu popovídat...Děkuji za rady. 🙂

ygreen
6. pro 2006

makulacek: taky si myslím, že je to normální, i když já jsem na tom spíš jako draga 😉 Manžel je teprve můj druhý, ale i tak jsme se spolu postupem času dostali v sexu téměř ke všemu (v rámci "normálního" sexu 😀 ). Hodně spolu mluvíme 🙂 S orálním sexem to máme jak kdy. Někdy polykám, někdy ho dodělám rukou, apod. Někdy mi to chutná, jindy ne (jak píše draga, hlavně po pivě 🤐 )Ale můžu Vám říct(pracuji v ozbrojených složkách a mezi mé nejbližší přátele patří skoro jen kluci), že polykání je u holky téměř vzácnost. Mě to přišlo už při našem prvním sexu naprosto přirozené, ale můj budoucí manžel se tomu hodně divil a sám se bál, jesli mi to nevadí a bál se mé reakce 😵
No a bod G - to je zázračné místo a stačí jen 2 prstíčky 😀 😀 , i když i to chce čas pro oba. Chlap se to musí nejprve naučit dráždit tak, aby to bylo příjemné (moc netlačit, abyste neměli pocit, že se vám chce na wc) a holka se musí řádně uvolnit, aby si to pořádně užila 😀 Ale pak je to bomba 😀 😀 Vřeleeeeeeee doporučujuuuuuuuu 😵 😵 😵
Zdencab a butterfly: musí to být někdy docela dilema 😢 Kamarádka, viz. můj příspěvek výše, to se svým přítelem také hodně řešila, ale nepřišla na nic, co by pomohlo. Navíc mi přijde, že se stydí za to, že mu to jako chlapovi moc "nejede". Doufá, že postupem času se frekvence sexu zvýší z 1x týdně až měsíčně na několikrát měsíčně. Kdyby ve svém příteli neviděla perfektního otce svých budoucích dětí, tak počítám, že by ho opustila dříve, než se začne trápit, ale láska si holt nevybírá 🙂 A přinejhorším jsou i jiné způsoby jak si dopomoci ke "štěstí".

makulacek
6. pro 2006

Co jsou "ozbrojené složky"?
Super, jdem hned dnes hledat, zítra dám vědět 😉
Jinak,, nedovedu si předsstavit sexuální abstinenci delší jak 2-3dny, teda pokud nejsem někde pryč. Začínám mít pocit, že je můj manžílek na svůj věk asi divoch 😉

ygreen
6. pro 2006

Makulacek: policie, vojáci, apod 😀 Já mám se sexuální abstinencí taktéž problémy 😀 A můj manža je mlaďoch - obou nám je 24 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
paja123
6. pro 2006

😉 trosku jsem se pousmala nad tim druhym dotazem. prisel mi roztomily,fakt. Odpoved zni ano,vytika.a pak to studeny prosteradlo(kdyz je mokry🙂) vzdycky si delam z manzela srandu, ze tentokrat bude studit prosteradlo jeho, at si lehne na moji pulku postele 🙂

gedren
6. pro 2006

My mame na tohle vycleneny zvlastni rucnik pripraveny u postele - krom toho, ze ho pod nas hodime pri styku, ho jeste pouzivame na otirani a zahrivani, kdyz si masirujeme zada, takze je viceucelovy 🙂 (A taky kdyby se nekdo blbe ptal, na co tam mame rucnik (moje maminka, kdyz prijde, se pta na kazdou kravinu), muzu bez uzardeni rict, ze na ty masaze 🙂 (i kdyz mamince bych asi klidne naschval rekla, ze na nem soulozime ;))

paja123
6. pro 2006

ge: 🙂

xarusa
6. pro 2006

ahoj holky, díky za vaše téma, já trochu navážu...nikdy jsem neměla vaginální orgasmus, až teď. Ale ne klasickou formou, ale při análním sexu. tenhle typ sexu se mi šíleně příčil, ale jednou jsme byli s manžou připití, vytáhli jsme lubrig.gel a on mi začal jemně masírovat zadeček, strkat prst apod..hrozně mě to vzrušilo a začal do mě vnikat...v tu chvíli jsem měla šílenou potřebu masturbovat klitoris, a tím jsem prožila oba orgasmy najednou-vaginální a klitorisní. Je to fakt jízda. tenhle typ sexu praktikujeme jen tak 1x za 2 měsíce, protože to přecejen není úplně normální, ale vždycky se na to šíleně těším...

lamia
6. pro 2006

Tak to teda vytéká a i pěkně dlouho po tom, i přes důkladné vysprchování,manžel je holt šíleně "produktivní" 😉,taky bychom uživili továrnu na papírové kapesníčky 😀 Jinak mě se chce po sexu na malou vždycky, ale asi z trochu jiného důvodu než normálně - zjistila jsem totiž, že mám dost citlivější intimní partie, když mám plný močový měchýř,takže rychleji a intenzivněji dosáhnu orgasmu,akorát je fakt,že nesmí následovat nějaký milovací maraton, abych se nepočůrala 😀 Ale teď v těhu mám obecně tak super prožitky, že to není nutné, jen mám momentálně manžela pryč a tak těžce trpím 😀 V tomhle ohledu mi těhu maximálně vyhovuje, není nutná ochrana, žádné přerušování intimností navlékáním kondomu a mám chuť naprosto pořád a líbí se mi to neuvěřitelně, manžel je z toho taky naprosto nadšený, jen teď budeme muset kvůli bříšku zkoušet nové polohy, to sice děláme i normálně, ale většinou "končíme" v klasickém misionáři, z hlediska dosažení orgasmu je to pro mě ideální poloha a můžeme se po "tom" pěkně obejmout a přitulit 😉

makulacek
6. pro 2006

No, tak já jsem se to ze sebe naučila vytlačit - myslím sperma, no a pokud pak potřebuji jít, nebo nechci aby ze mě zbytek vytékal, tak používám tampon. Ale to už fakt musí být co nejvíc venku. Nevím, jestli to do mě není kam umístit, nebo jestli má manžílek spermatu hodně. Nevíte někdo, kolik toho má být? Sice ho asi nebudu nutit plnit nějakou odměrku 😀 (představa je to dost legrační), ale zajímalo by mě kolik toho je.

lamia
6. pro 2006

Normálně tak 2-4 ml, ale s tou odměrkou to není špatný nápad 😀 😀

makulacek
6. pro 2006

díky, tak to asi prubnem při orálu, mám odměrku od jedněch léků, tak jsem zvědavá, jestli do toho půjde
Jinak, to že sex máme tak 4x týdně myslím neovlivňuje jeho kvalitu, je pravda, že někdy si to užíváme víc, někdy se milujeme hlavně kvůli tomu, že má manža potřebu, přiznám se, že jak má víc jak dvoudenní abstinenci, je dost nevrlý-tak se raději nechám vyprovokovat k "akci"

kaczka
6. pro 2006

lamia:a jak to děláte když máš bříško??to u misionáře nevadí??

mihapiha
7. pro 2006

A co holky třeba nějaké erotické pomůcky??? Jejich na trhu spoustu od dráždění klitorisu až po dráždění G-Bodu. Zkuste si nadělit pod stromeček třeba umělého tatuldu se zahnutým koncem a vyzkoušejte...Třeba budete mile překvapeny, je škoda se takhle ochuzovat, chce to jen více trpělivosti a zjistit to co Vám vyhovouje, trošku si se sebou pohrát a pak už budete vědět co a jak. Taky je osvědčená poloha žena nahoře, mírně zakloněna dozadu a tehdy dochází ke dráždění přední stěny poševní, tudíž i G-Bodu, přitom si můžete pomáhat rukou... Já taky patřím k multiorgastickým ženám a je mi líto, že vím o co přicházíte. Zapojte fantazii, odhodtě zábrany a třeba se dočkáte i ženské ejakulace.Klidně nejdříve vyzkoušejte samy o samotě, pokud se stydíte, hlaďtě se,představujte si cokoli a objevujte. Přeji hodně štěstíčka 😉 🙂

kaczka
8. pro 2006

Vidím,že to tady nějak vázne holky!!Asi teda každá doma pečlivě zkouší a hledá co?? 😀

mori
20. lis 2008

V tomhle směru problém nemám, ale možná něco pro pobavení ... tohle asi před měsícem zaslechla kamarádka na jednom WC, kde se bavily 2 holčiny kol 20 let 😕 znělo to asi takle:

Víš jaký je nejlepší orgazmus? Když dlooouho zadržíš moč a jdeš se pak vyčůrat 😀

no nevim noo 😕 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru